Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
21. mar 2010

ta ja este aj zvraciam castejsie ako zo zaciatku 🤐

lia23
21. mar 2010

diamond..nejako mi je uz z toho blboD:

iwulqa---..ja mam 18

norik..chudatko moje...chod k doktorovi..alebo si kup nieco v lekarni nato

diamond_23
21. mar 2010

norikk ved to by ti malo prejst..ponam take ktorym bolo zle do 5 mesiaca a ptom uz nie

norikk
21. mar 2010

moja sestra pri prvom tehu zvracala sustavne od zaciatku do konca 5x za den.... taze u kazdeho je to individualne...ja nezvraciam casto, ale ked sa uz vyszvraciam, tak je to aspon ulava, ale nezvraciam casto...skor furt mi je na vracanie,napina ma a je mi zle,akoby som sa sustavne vozila na velkej retazovke

lia23
21. mar 2010

norik..a uz vies co to bude,,🙂
🙂

iwulqa
21. mar 2010

norik neboj za chvilku to prejde 😉

a lia tvoj priatel chce ????? a kolko ste uz spolu????

norikk
21. mar 2010

no priatel chce babu...ale newem este...ak to bude chalan, tak by sa nam mohol ukazat o dva tyzdne na utz...ale ak baba, tak mozno az po 20 tt...

diamond_23
21. mar 2010

ja si to nevem predstavit..nezazila som to..mne bolo len par krat trosku nevolno..take nechutentvo na jedlo som mala..aa skor sa mi stalo este aj donedavna ze som skoro odpadla..asi 4 krat....keby si nesadnem a nezacnem pit tak odkvecnem hned..aj v auparku sa mi to stalo ..

iwulqa
21. mar 2010

a nechcete sa nechat prekvapit?????

natalie_tmk
21. mar 2010

Pridam sa aj ja, ak sa nenahnevate. 😀 S tymi nevolnostami - ja som zvracala v 1,5 mesiaci a tym som aj zistila, ze som tehotna. A potom tak do 3. mesiaca, teraz uz mi dlllho nebolo zle (nech nezakriknem: klop, klop) 🙂 Niekomu nie je zle vobec, a niekomu aj v 6. mesiaci...

lia23
21. mar 2010

norikk...ja by som tiez chcela dievcatko..tak uvidim emozno sa nam dakedy podari..🙂hlavne nech je zdrave..🙂

lia23
21. mar 2010

iwulka...s priatelom sm euz 2 roky...povedal sice ze che...ale citim to tak ako keby to chcel len prero lebo babo chcem ja..:(a t o ma mrzi

diamond_23
21. mar 2010

aj aj chcem dievca este niekedy 😀 uvidime ci sa raz podari

iwulqa
21. mar 2010

lia tak to mas dobre aj my sme cez dva roky spolu a on mi povedal ze on je este dieta a ze on deti mat este nemoze ze deti nemozu mat deti takze neviem jak snim mam pohnut ☹

natalie_tmk
21. mar 2010

Tak to vidite... A my sme sa o detoch rozpravali, ale vzdy len v buducnosti. A nakoniec sa pritrafilo, zo zaciatku sa tesil a teraz zdupkal 😢

iwulqa
21. mar 2010

to je zbabelost ako sa ten tvoj prejavil nati nbud smutna budes mqat pre male lepsiehoi tatinka 😉

natalie_tmk
21. mar 2010

Snad tomu malemu nebude nic chybat 😒

iwulqa
21. mar 2010

nie preco by malo :D bude mat mamu ktoramho miluje n ic mu nebude chybat

diamond_23
21. mar 2010

a chlap sa najde aj novy casom 😀 ja uz pojdem asi spat ..nejako sa ten krpaty rozkopal ma tlaci do brucha..a asi aj domechura furt beham na zachod potom nebavi ma to uz 😀

iwulqa
21. mar 2010

no to ti nezavidim ved hej ok dobru idem aj ja

diamond_23
21. mar 2010

uz som si nato zvykla..zas neni to tak kazdy den 😀 dobru noc zeny 😎

simusska
22. mar 2010

Baby a neviete ze co je s adelkou? sem tam sem pozriem ale dlho som ju tu uz nevidela

norikk
22. mar 2010

ahoj simuska, nevieme, ani co je s makou...ty si sa ozvala p porode, ale ona ne 😕 ... tak asi ma moc roboty s malinkou/kym .. a simuska, mozem sa spytat?? kedy to planujete svadbu v kostole?? chodite aj na nauky??

lia23
22. mar 2010

simuska ahojky..🙂adelka tu bola...ale ze niekedy nema naco reagovat...ael mozno to tu sleduje..a maka sa vobec neozvala..takze nevieme co s nimi je)

lia23
22. mar 2010

kocky..tie bolesti mi ianksie rpesli.t.akze neivem co to oblo..🙂..a iasnkie..enchcem to zarieknut..ael asi sa rysuje OVULKA../klop..klop...klop/ 🙂.....jooj sa tesim ako mala:D:D

norikk
22. mar 2010

lia, ja som tak rozmyslala, ze aj ked uz mas ovulku,tak radsej pockaj este 2 dalsie ovulky...vies pre istotu...

sylvka
22. mar 2010

Ahojky holky,můžu se vám sem vtírnout,sice jsem lehce za čarou,ale i tak si myslim že jsem mladá maminka(syn se narodil když mi bylo 22),no je mu rok a půl 😉 čtu vás už dlouho,takže vás celkem znám 😉

natalie_tmk
22. mar 2010

sylvka vitaaj 🙂

Vonku je take krasne slniecko, normalne mam vdaka tomu skvelu naladu, chce sa mi spievat 😀 Sice TERAZ MNA (!!!) trosku picha v bruchu (nalavo), ale aj tak super 😀

sylvka
22. mar 2010

natalie díky,koukám máš taky termín v září 😵 martínek je 6.9 2008 😎 hele jak kdyby to bylo včera,jak jsem ho touhle dobou slunila v břiše.co myslíš že čekáš?

natalie_tmk
22. mar 2010

Ja som sice v 15. tt, ale este vzdy tomu neverim 😀

Ked som este bola s priatelom, tak on chcel velmi dievca a ja chlapca. Sice chcem chlapca aj teraz, ale napriek tomu to citim na dievca, neviem preco 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre