• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ale hadam nie...mala bude este rada ze ma taku mladu maminu :wink: tak to mas spravny pristup, taky mam aj ja ale predsa len mi asi nebude jedno co o mne hovoria...tak este je aj hrda :slight_smile: to mas super. no to pubertiak, nevsimaj si ho... :grinning: dobre kocky ja uz pojdem tak dobru nocku, davajte pozor na drobce, papa
23. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam ze bude :slight_smile: :slight_smile: aj mna mala mama v 17 a myslim ze je to super,aj ked sme celkom rozdielne tak si vzdy nesadneme,ale inak pohoda :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky tvoj brat sa možno len tak drsne tvári, hrá sa na frajera - to bude tým vekom :grinning:

Ja teraz nemám veľa času, lebo sa sťahujem k priateľovi.
A nikto neriešte veci, čo o vás druhí povedia. Hlavne je, že ľúbite svoje deti, potom je všetko krásne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natalie - fakt by tvojím rodičom bolo jedno, že prespávaš v nejakých dierach aj s malilinkým bábätkom???
23. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som rodila som mala tri tyzdne do 21-vych narodenin. tiez som porodila cisarskym.
no a tym peniazom. dostanete 165 € mesacne. do budete dostavat az do 3 rokov veku dietata. ktore pracovali dostanu pol roka 55% z mesacnej mzdy, a ktore pracovali aspon dva roky a platili si nemcenske poistenie dostanu 256 € do 2 rokov veku dietata.

http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?SMC=1&id=137
23. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska - tak myslim ze hej. Ja nechcem byt s nimi, ale keby mi aspon platili byt alebo nieco, aby som mala kde byvat...

Inak baby neviete, ci ta holka co sem chodila - corrine alebo tak nejako... Ona sa tak vola aj v skutocnosti? Zije v BA? Lebo dnes som bola u lekara a sestricka volala nejaku "Korin" :confused: Nemohla by to by ona? Neviem, ale je to netradicne meno, bola by nahoda, keby takych bolo viac :fearful:
23. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek,mas krasne fotky :slight_smile: ked si tak pozeram vase miminka,normalne sa tesim na moje uz :grinning: a si predstavujem, ze uz aj my tak budeme :slight_smile: ...len este polroka :grinning:
23. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no natalie,keby to bola ona,tak to by bola pekna nahoda,ano ona sa tak volala...len ju nepravom ztadial to jedna baba vystvala....zevraj si korin vymyslala a chuda vravela pravdu, odvtedy sa tu neukazala...ta ked ju znova stretnes,tak ju volaj späť na konika :grinning:
23. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vas vtedy citala a viem, ze odisla. Ale neviem, ci je to ona alebo nie. Len mi to hned napadlo, ked som to pocula :grinning:
Ked pojdem nabuduce k lekarovi tak sa opytam :grinning:
23. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk dakujem. :slight_smile:
23. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk ty si sa tusim pytala na pupocnikovu krv, ze? ja som si to dala aj ked nie som o tom 100% presvedcena, ale moj muz chcel. nedavno som sa bavila s jednym RNDr. a ten mi povedal, ze je to viac menej marketing. na nieco to pomoze , ale vacsinou nie tak ako by potrebovali napr.pri transplantgacii. :sweat_smile: uz som aj rozmyslala, ze to nebudem platit, ale uz ked to mam az rocne sa neplati vela, tak to necham.
23. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: asi vsetky v skole ako tak pozeram:slight_smile:..
ja sa musim pochvalit - pravdepodobne budem mat brigadku:slight_smile: taku lahku malo platenu ale aj to pomoze:slight_smile:
24. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekny dnik :slight_smile:
tara: citala som ako to planujes povedat rodicom,neviem aky mas vztah s maminou,ja som sa dozvedela ze som tehotna ked som bola u priatela (vacsinou som u neho a na vikendy chodievame k nam) s otcom nemam vobec ziadny vztah takze toho neriesim,je to trosku zlozitejsie,no ale ide o to,ze som ten vikend ani nemala prist domov ale ako som sa to dozvedela asi by som take nieco nedokazala pred maminou tajit,tak som jej piatok volala ze v nedelu pridem a nech sa trosku psychicky pripravi lebo sa s nou chcem o niecom porozpravat,noo hned jej doplo o com a tak som sla s pravdou von... bola v soku ale stastna aj ked sme sa predtym bavili o babatku tak este babkou nechcela byt ale velmi ju to potesilo,par hodin to rozdychala a ked som prisla domov nemohla sa ma vynastiskat :slight_smile: myslim ze ta mamina pochopi,len to bude pre teba horsie ked s tym budes otalat... drzim palceky :wink:
24. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka gratulujem k tej brigade, ja sa tiez uz zacinam po niecom obzerat :slight_smile:
24. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby, mam prisernu migrenu, neviete o niecom prirodnom, co zabera?? :unamused:
24. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie: mna ked bolela hlava nechcela som si davat nic,ani len paralen (aj ked potom mi kupili ale ten slabsi - pre deti),pomohlo mi,ked som si namocila latku do alpy rozriedenej s vodou aby mi to nevyzralo celo :slight_smile: dobre som to vyzmychala,vlozila som si do satky a tou stiahla hlavu,po polhodinke sa mi ulavilo ale hlavne vela pi! :wink:
24. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinika pijem stale len cistu vodu, idem sa na chvilku vyvetrat von, na cerstvy vzduch. A urobila som si taku uplne slabucku kavu, lebo mam nizky tlak.
24. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm krpcek..mne rkamy ani nemeskaju...mam tyzen po kramoch..necitim sa ako tehotna..noo zacali ma boliet prsia..a toma bolia asi tyzden pred kramami..tak neivme co si mm mysliet :frowning2:
24. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie na migrneu zabera aj magnezium:slight_smile:

lia moja chod radsej k dr..
24. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie a nerozprávala si sa s nimi, či by ti aspoň na byt neprispievali? Keď ťa už vyhodili z domu... :angry:
lucinika ty máš 22 rokov? :slight_smile:
24. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani..ale co ked tam pojdem zbytocnee,??:(
24. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia ale aspon budes mat pocit ze si spravila nieco aby ti bolo o lepsie takeho stavy musia mat nejaku pricinu
24. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mam s nou dobry vztah, iba ked je nervozna vyskocime po sebe ale dost sa to zlepsilo, niekdedy som sa s nou len hadala...ale toto nepredycha
24. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm lenze aku???oni si tam uz musia o mne pomysliet neico fakt hnune..ekd som tam stale..:(
24. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna baby:Dianksie drzte mi palce...:D idem dneska do hyperky sa zaucat aj zajtra..a v piatok nastupujem do pokladnee :grinning: :grinning: a mam taky strasny stres..:Dze som uz rano mala hnacku :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia aj ja som tam chcela ist ale tam len okrikuju a ze davaju 1,5 eura co je dost bieda...
24. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby sa mi snivalo ze mum som to povedala a vzala to super len ze vravela nieco ze chce aby to bolo dievcatko :slight_smile: no, keby to bolo aj v skutocnosti...
24. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara,mne sa snivalo,ze moj otec plakal,ked sa to dozvedel....mozno aj plakal v skutocnosti ...neviem... ale fakt ...na mna tlacil priatel ze to mam povedat a sme to povedali v jeden den, on svojej mamke, ja svojej..... ja viem, ake to je, ale to je prva zodpovedna vec,co mozes pre male urobit..tak sup sup.....
24. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara mozno to bol nejaky vestecky sen a tak sa aj stane :wink:

maruska nerozpravala, ale teraz ked sa cez prazdniny vratim, tak pojdem za nimi este posledny krat. Aby sme sa dohodli. Presne na tom + este nejake veci okolo. A vezmem si odtial uz vsetky veci :cry:
24. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..dievcata držim vavm velmi palceky :slight_smile: urcite sa uz tesite na vase babätka :slight_smile:....a hlavne najdite odvahu povedat to rodicom hoci je to urcite tazke ale mozno budete milo prekvapene ako to zoberu...ja koncim teraz strednu a moja mama mi povedala ze keby som bola tehotna tak budem pre nich hanbou a take veci...raz som prisla za nou s tym ze pravdepodobne bude babkou a mala sice sok menila farby :grinning: a povedala ze to zvladneme a to co mi pred tym povedala tak to povedala len preto aby som davala pozor...ved nemozu nam mamky povedat chodte a množste sa :grinning: :grinning: kazda matka sa snazi svoju dceru chranit.moja mama bola vtedy velmi prijemna :slight_smile: a starostliva zacala dokonca aj veci nakupovat nejake :grinning: ..no nakoniec z toho nebolo nic lebo tehotna som nebola boli to ine problemy :frowning2: ...velmi som bola sklamana plakala som lebo babo som chcela a dokonca aj moja mama vyronila slzicku..cize dievcata nebojte sa :slight_smile:
24. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: ano uz 22 :slight_smile: ked sa male narodi tak uz 23,ale prezivam si podobne problemy ako vy tu aj sa mi tu najviac paci tak som tu nakoniec zostala...
24. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok