Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
23. mar 2010

ale hadam nie...mala bude este rada ze ma taku mladu maminu 😉 tak to mas spravny pristup, taky mam aj ja ale predsa len mi asi nebude jedno co o mne hovoria...tak este je aj hrda 🙂 to mas super. no to pubertiak, nevsimaj si ho... 😀 dobre kocky ja uz pojdem tak dobru nocku, davajte pozor na drobce, papa

nicky11
23. mar 2010

ja dufam ze bude 🙂 🙂 aj mna mala mama v 17 a myslim ze je to super,aj ked sme celkom rozdielne tak si vzdy nesadneme,ale inak pohoda 🙂

maruska_p
23. mar 2010

nicky tvoj brat sa možno len tak drsne tvári, hrá sa na frajera - to bude tým vekom 😀

Ja teraz nemám veľa času, lebo sa sťahujem k priateľovi.
A nikto neriešte veci, čo o vás druhí povedia. Hlavne je, že ľúbite svoje deti, potom je všetko krásne 😝

Natalie - fakt by tvojím rodičom bolo jedno, že prespávaš v nejakých dierach aj s malilinkým bábätkom???

krpcek
23. mar 2010

ja ked som rodila som mala tri tyzdne do 21-vych narodenin. tiez som porodila cisarskym.
no a tym peniazom. dostanete 165 € mesacne. do budete dostavat az do 3 rokov veku dietata. ktore pracovali dostanu pol roka 55% z mesacnej mzdy, a ktore pracovali aspon dva roky a platili si nemcenske poistenie dostanu 256 € do 2 rokov veku dietata.

http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

natalie_tmk
23. mar 2010

maruska - tak myslim ze hej. Ja nechcem byt s nimi, ale keby mi aspon platili byt alebo nieco, aby som mala kde byvat...

Inak baby neviete, ci ta holka co sem chodila - corrine alebo tak nejako... Ona sa tak vola aj v skutocnosti? Zije v BA? Lebo dnes som bola u lekara a sestricka volala nejaku "Korin" 😕 Nemohla by to by ona? Neviem, ale je to netradicne meno, bola by nahoda, keby takych bolo viac 😨

norikk
23. mar 2010

krpcek,mas krasne fotky 🙂 ked si tak pozeram vase miminka,normalne sa tesim na moje uz 😀 a si predstavujem, ze uz aj my tak budeme 🙂 ...len este polroka 😀

norikk
23. mar 2010

no natalie,keby to bola ona,tak to by bola pekna nahoda,ano ona sa tak volala...len ju nepravom ztadial to jedna baba vystvala....zevraj si korin vymyslala a chuda vravela pravdu, odvtedy sa tu neukazala...ta ked ju znova stretnes,tak ju volaj späť na konika 😀

natalie_tmk
23. mar 2010

Ja som vas vtedy citala a viem, ze odisla. Ale neviem, ci je to ona alebo nie. Len mi to hned napadlo, ked som to pocula 😀
Ked pojdem nabuduce k lekarovi tak sa opytam 😀

krpcek
23. mar 2010

norikk dakujem. 🙂

krpcek
23. mar 2010

norikk ty si sa tusim pytala na pupocnikovu krv, ze? ja som si to dala aj ked nie som o tom 100% presvedcena, ale moj muz chcel. nedavno som sa bavila s jednym RNDr. a ten mi povedal, ze je to viac menej marketing. na nieco to pomoze , ale vacsinou nie tak ako by potrebovali napr.pri transplantgacii. 😅 uz som aj rozmyslala, ze to nebudem platit, ale uz ked to mam az rocne sa neplati vela, tak to necham.

jankaat.
24. mar 2010

ahojte🙂 asi vsetky v skole ako tak pozeram🙂..
ja sa musim pochvalit - pravdepodobne budem mat brigadku🙂 taku lahku malo platenu ale aj to pomoze🙂

lucinika
24. mar 2010

prajem pekny dnik 🙂
tara: citala som ako to planujes povedat rodicom,neviem aky mas vztah s maminou,ja som sa dozvedela ze som tehotna ked som bola u priatela (vacsinou som u neho a na vikendy chodievame k nam) s otcom nemam vobec ziadny vztah takze toho neriesim,je to trosku zlozitejsie,no ale ide o to,ze som ten vikend ani nemala prist domov ale ako som sa to dozvedela asi by som take nieco nedokazala pred maminou tajit,tak som jej piatok volala ze v nedelu pridem a nech sa trosku psychicky pripravi lebo sa s nou chcem o niecom porozpravat,noo hned jej doplo o com a tak som sla s pravdou von... bola v soku ale stastna aj ked sme sa predtym bavili o babatku tak este babkou nechcela byt ale velmi ju to potesilo,par hodin to rozdychala a ked som prisla domov nemohla sa ma vynastiskat 🙂 myslim ze ta mamina pochopi,len to bude pre teba horsie ked s tym budes otalat... drzim palceky 😉

natalie_tmk
24. mar 2010

janka gratulujem k tej brigade, ja sa tiez uz zacinam po niecom obzerat 🙂

natalie_tmk
24. mar 2010

Inak baby, mam prisernu migrenu, neviete o niecom prirodnom, co zabera?? 😒

lucinika
24. mar 2010

natalie: mna ked bolela hlava nechcela som si davat nic,ani len paralen (aj ked potom mi kupili ale ten slabsi - pre deti),pomohlo mi,ked som si namocila latku do alpy rozriedenej s vodou aby mi to nevyzralo celo 🙂 dobre som to vyzmychala,vlozila som si do satky a tou stiahla hlavu,po polhodinke sa mi ulavilo ale hlavne vela pi! 😉

natalie_tmk
24. mar 2010

lucinika pijem stale len cistu vodu, idem sa na chvilku vyvetrat von, na cerstvy vzduch. A urobila som si taku uplne slabucku kavu, lebo mam nizky tlak.

lia23
24. mar 2010

hmm krpcek..mne rkamy ani nemeskaju...mam tyzen po kramoch..necitim sa ako tehotna..noo zacali ma boliet prsia..a toma bolia asi tyzden pred kramami..tak neivme co si mm mysliet ☹

jankaat.
24. mar 2010

natalie na migrneu zabera aj magnezium🙂

lia moja chod radsej k dr..

maruska_p
24. mar 2010

Natalie a nerozprávala si sa s nimi, či by ti aspoň na byt neprispievali? Keď ťa už vyhodili z domu... 😠
lucinika ty máš 22 rokov? 🙂

lia23
24. mar 2010

jani..ale co ked tam pojdem zbytocnee,??:(

jankaat.
24. mar 2010

lia ale aspon budes mat pocit ze si spravila nieco aby ti bolo o lepsie takeho stavy musia mat nejaku pricinu

tara39
24. mar 2010

luci mam s nou dobry vztah, iba ked je nervozna vyskocime po sebe ale dost sa to zlepsilo, niekdedy som sa s nou len hadala...ale toto nepredycha

lia23
24. mar 2010

hmm lenze aku???oni si tam uz musia o mne pomysliet neico fakt hnune..ekd som tam stale..:(

lia23
24. mar 2010

kurna baby:Dianksie drzte mi palce...:D idem dneska do hyperky sa zaucat aj zajtra..a v piatok nastupujem do pokladnee 😀 😀 a mam taky strasny stres..:Dze som uz rano mala hnacku 😢 😢 😀 😀 😀 😀

tara39
24. mar 2010

lia aj ja som tam chcela ist ale tam len okrikuju a ze davaju 1,5 eura co je dost bieda...

tara39
24. mar 2010

inak baby sa mi snivalo ze mum som to povedala a vzala to super len ze vravela nieco ze chce aby to bolo dievcatko 🙂 no, keby to bolo aj v skutocnosti...

norikk
24. mar 2010

tara,mne sa snivalo,ze moj otec plakal,ked sa to dozvedel....mozno aj plakal v skutocnosti ...neviem... ale fakt ...na mna tlacil priatel ze to mam povedat a sme to povedali v jeden den, on svojej mamke, ja svojej..... ja viem, ake to je, ale to je prva zodpovedna vec,co mozes pre male urobit..tak sup sup.....

natalie_tmk
24. mar 2010

tara mozno to bol nejaky vestecky sen a tak sa aj stane 😉

maruska nerozpravala, ale teraz ked sa cez prazdniny vratim, tak pojdem za nimi este posledny krat. Aby sme sa dohodli. Presne na tom + este nejake veci okolo. A vezmem si odtial uz vsetky veci 😢

kormelia11
24. mar 2010

ahojte..dievcata držim vavm velmi palceky 🙂 urcite sa uz tesite na vase babätka 🙂....a hlavne najdite odvahu povedat to rodicom hoci je to urcite tazke ale mozno budete milo prekvapene ako to zoberu...ja koncim teraz strednu a moja mama mi povedala ze keby som bola tehotna tak budem pre nich hanbou a take veci...raz som prisla za nou s tym ze pravdepodobne bude babkou a mala sice sok menila farby 😀 a povedala ze to zvladneme a to co mi pred tym povedala tak to povedala len preto aby som davala pozor...ved nemozu nam mamky povedat chodte a množste sa 😀 😀 kazda matka sa snazi svoju dceru chranit.moja mama bola vtedy velmi prijemna 🙂 a starostliva zacala dokonca aj veci nakupovat nejake 😀 ..no nakoniec z toho nebolo nic lebo tehotna som nebola boli to ine problemy ☹ ...velmi som bola sklamana plakala som lebo babo som chcela a dokonca aj moja mama vyronila slzicku..cize dievcata nebojte sa 🙂

lucinika
24. mar 2010

maruska: ano uz 22 🙂 ked sa male narodi tak uz 23,ale prezivam si podobne problemy ako vy tu aj sa mi tu najviac paci tak som tu nakoniec zostala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre