• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
hej uz sme dve :grinning: to je jedno ci ta ista ale nemaju sem co take veci pisat ked len vstupia do miestnosti a uz aj si vytipuju a napisu ta a ta klame...nechapem. dobre skoc, a castejsie :wink:
26. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doskocim ked budem mat cas, urcite :wink:
Tak ja som odtial odisla, lebo som pocuvala plno reci a ohovarania na mna hocikde som prisla, lebo som mlada na dieta. Vsade ma povazovali z k****. Tak som myslela, ze aspon tu najdem oporu a potom taka rana pod pas...
26. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja z toho si nic nerob...mne to tiez prislo najskor luto ale potom som sa na to vykaslala...a babo ako? :dizzy_face:
26. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule rozhodne vam neodporucam behat v tehotenstve-skodi to nielen vam ale aj dietatku :unamused: :unamused: a je to vyslovene naozaj zakazane :unamused:
ahoj corinne mas nadherne meno :slight_smile: kasli na vsetky zakomplexovane baby ktore si potrebuju nieco riesit na inych :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je to za mnou :wink:
Babo sa ma skvelo a ja tiez, len obcas som az priliz unavena a spim strasne vela :grinning: Tvoje ako? Mas nejaky POCIT, ci to bude dievca alebo chlapec? :slight_smile:
26. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit ze dievcatko :dizzy_face: to som este ani necakala babo a uz som bola presvedcena ze budem mat dievcatko prve tak neviem a ty co? co myslis? :dizzy_face: ja tiez vela spim a bolieva ma hlava, este tie nevolnosti k tomu...
26. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicky jeej dakujem :slight_smile:
tara na zaciatku som mala pocit, ze je to chalan. Strasne som to citila :grinning: Potom som si myslela, ze dievca ale momentalne mam znova pocit, ze je to chalan. Tak do konca tehu sa mi pocity este asi 20x zmenia :grinning: Sice ked pojdem na utz, tak budem chciet vediet pohlavie.
Vy budete chciet vediet/ chceli ste vediet, co to je??
26. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj corinne späť :slight_smile:
tara este mas nevolnosti?? ja uz trocha menej, ale ku veceru,ked uz je zaludok unaveny tak to pride :zipper_mouth:
26. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som o dievcatku presvedcena ale tak mozno nas babo prekvapi :slight_smile: ano chcem vediet. je to sice pekne ked nevies ale predsa len, aj vybavicku nakupit a tak, a ked nevies co to bude tak ako ju kupis
26. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoo ja chcem...aby sme sa vedeli zariadit :grinning:
26. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam norikk, uz menej ale stale :confounded:
26. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si pribrala?? ja skoro 4 kila :D
26. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk vdaka :slight_smile:
Ja pohlavie chcem vediet, ale budem taka sebecka a nikomu to nepoviem :grinning: A vsetky ruzove veci, ktore nakupim skryjem a ukazem len tie v neutralnych farbach :grinning:
26. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hah baby vy ste masky :slight_smile: :slight_smile: ja ak som sa dozvedela ze budem mat babo tak som dufala ze budem mat dievcatko :slight_smile: :slight_smile: nastastie sa mi to aj vyplnilo :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloo je tu niekto ? :confused:
26. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: corinne, som rada ze si sa nakoniec ukazala...aj mne sa stalo v inej teme, ze baba sa prihlasila na kona a uz sa zacala do mna navazat...ahoj diamond :wink:
26. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond hlasim sa :grinning:

Corinne super, tak rada by som, poslem IP? :wink:
Ja to citim na dievca, ale chcela by som viac chlapca. Preco chcu vsetci len dievcata? :grinning:
26. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna zas boli brucho jak na menzes..to uz asi tri dni po sebe kazdy den ....a potom to prejde a nic :confused: to budu asi ti poslickovia..myslim :grinning:
26. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tesim ze budem mat dievcatko :dizzy_face: diamond, uz mas na to tyzden, takze asi to bude ono :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond tak uz nemas vela casu :grinning:
26. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna dievcata su lepsie zvladnutelne :slight_smile: :slight_smile: diamond mozu byt aj tak ma to bolelo ale aj mesiac pred porodom,ale tyzden pred som pocitovala take jemne stahy maternice,niekedy silnejsie,alebo tvrdnutie bruskaaa :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to mozne neviem..niekedy je to celkom silne ako napr teraz..take tlaky hnusne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidim co mi povie gynekolog buduci tyzden
26. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky11 ja to mam asi treti mozno stvrty den..kazdy den chvilu..bud ma boli brucho alebo krize..alebo obidve naraz..a tusim mi aj tvrdne do toho..a taky tlak citim dole ze musim na zahcod furt behat cikat ..uz ma to nebavi :rolling_eyes:
26. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tak to ti verim...ja ked som bola v poslednom mesiaci tak som fakt nevladala ani poschodoch do svojej izby vyjst chrbat ma bolel nohy ma bolely maternicove vazy ma boleli...a normalne som sa bala ist niekde z domu ze sa pocikaaaam :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja uz sa to blizi to mas jasne predzvesti.... :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne donedavna nic nebolo mozno sem tam krize boleli :grinning: ..ale teraz je to ine lebo ma aj to brucho este furt.....myslis ze s ami to uz blizi ? :grinning: podla ms som v 37 tyzdni a podla ultrazvuku o tyzden viac v 38..tak snad by nevadilo keby sa to narodi za tyzden alebo dva :confused:
26. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze to nebude za tyzden ale neskor to je normalne ze sa tak teraz citis ja som sa takto naozaj cely posledny mesiac citila furt som cakala a nic.. :slight_smile: fakt az ked som zacala pocitovat uz take jemne stahy ako kontrakcie tak potom to priiislo a vykukol maly bubacik :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, riadne ste sa dnes rozpísali :grinning:

Corinne vítam ťa tu aj ja :slight_smile:
Môj priateľ chcel chalana na futbal a keď sme zistili, že to bude dievča tak povedal, že nič to, bude futbalistka :grinning:
Diamond o chvíľku sa sem asi na pár dní neprihlásiš a budeme vedieť dôvod :grinning:
26. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ako mam vedet ze som nemala take tie stahy slabe ?:D ja to citim len ako bolest brucha na menzes..niekedy slabsie inokedy silnejsie :grinning: ...maruska..no aspon tyzden dva este nech vydrzim :grinning: idem si dat sprchu a uvidim ci to prejde vcera mi to preslo
26. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram akurat nejake dcerkine fotky,ako vyrastla tak pridavam nejake najnovsie :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok