• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Ja som bola teraz znova na wc, a mam to take tmavohnede. Bolesti ziadne, aj tlak ustupil. Len ten vytok stale! :unamused:
3. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie, ten vytok moze byt aj z toho, ze si viac prekrvena teraz, alebo aj ked si sa viac ponamahala, alebo ak sa vnutorne trapis a prezivas stresy, alebo aj v case, kedy by ti mala príst menstruacia. Myslim, ze ak ide o bledohnedy vytok, tak je to este v poriadku, zle je ak sa jedna o ruzovy alebo az krvavy vytok. Ak to bude pretrvavat, alebo sa pripoja bolesti, hlavne krcovite bolesti, tak chod radsej hned do nemocnice.
3. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa strasne trapim kvoli tomu potratu, ci sa nemoze nieco take stat :cry:
No dnes som poobede trocha upratovala - vysavala. Ale to bolo o tretej a vobec nic mi nebolo. Som teraz vecer len pozerala telku a zrazu mi trebalo na wc no a tam som to zistila :unamused:
Teraz sa mozno az prehnane sledujem, ale hrozne sa bojim :confounded: A nemam sa ani koho (okrem konika) spytat, o co ide. Ziadnej zeny :frowning2:
3. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie_tmk - jestli se tak bojis, tak jdi k lekaři. Normalne na pohotovost. Vsak o nic nejde. Proto tam lekari jsou..nebo tam zavolej, co mas delat..
3. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tara ako si dopadla?
4. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa mate? :slight_smile:

Tara co nove?
Natalie uz lepsie? Ako si zvladla noc?
4. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate??je tu niekto??
meska mi dnes uz druhy den tak idem kupit test drzte mi prsteky
4. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie treba ist na pohotovost, pre istotu. pravdepodobne Ti len praskaju cievky, dosledkovm vacsieho prekvrenia Tvojej sliznice, ale pre istotu....
4. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj baby..az mi je doplacu..ako mzu by taky rodicia..chapem ich..ale nech sa vziju do nasej situacie :cry: :cry: :cry: :cry:
4. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celu noc som sa sledovala a uz je vsetko viac-menej v pohode. Doobeda som sice mala raz taky krc ako pri menstruacii, ale odvtedy nic. Bola som na kratkej prechadzke a je mi fajn.
Volala som aj svojmu dr. a povedal, ze nemam stresovat lebo to by este mohlo zhorsit, a do utorka sa uvidi, tak neviem... ?
4. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani ja nechapem ako mozu byt raky rodicia, nasi sa prave velmi tesili, chodili sme spolu na nakupy pre maleho a tolko mu nakupili, ze az. a raz mi mamca ked som bola asi v 4mesiaci kupila bociana a na nom bolo babatko a este aj napisala na neho, ze Matusko :sweat_smile: ale ja osobne neviem keby som mala dceru a v 16-tke by mi toto povedala a otec bejby 16 rocny pre mna osobne to by bol gol, ale vsetko sa da ked sa chce.
4. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Mel sa doobeda kraaasne skydla z hojdacky :rolling_eyes: Moja mama jej kupila nadhernu bielu bundicku + k tomu mala svetloruzove nohavice. No a teraz je vsetko maskacove :angry: Ale tak nam treba, ked sme dieta do svetleho obliekli a poslali ho na ihrisko :grinning:
4. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcera keby mala 16 a bola by tehulka..urcite by ma to nepotesilo..ale tak zobrala by som to zodpovedne...a ze tak stalo sa a musi si znasat nasledky..rucite by som ho neposlala na potrat..ved to male za nic nemoze...ale urcite by som jej pamahala ako by sa dalo
4. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den :slight_smile:je tu niekto? :sunglasses:
4. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj diamond, ja som tu :slight_smile:
4. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby ja vas chapem. A som rovnakeho nazoru ako vy - keby sa to mojej 16rocnej dcere pritrafilo, nevyhodila by som ju. Aj na kazen by uz bolo neskoro a spolocne by sme to urcite zvladli.
Ale MY to tak berieme preto, lebo sme mlade tiez a niekt. sme tehotne/ mate dieta/ tuzite po dietati a to aj napriek nasemu mlademu veku.
Lenze niektori nasi rodicia (mozno aj rodicia Tari) su este zo "starej skoly" a oni to vnimaju trochu inak :confounded:
4. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AA Ako sa mame ?:slight_smile:) jja sa uz niako kazim zas a brucho bolelo a krize nechce sa mi ani chodit uz pomaly .. :grinning:
4. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo tak ty budes mat o chvilu pri sebe svojho chlapa :grinning:
Ja si na svoju princeznu este pockam trosku :slight_smile:

Inak u mna fajn, len sa citim akoby nafuknuta (ako po jedle, nie kvoli tomu bruchu :grinning: ) a krize tiez zacinaju protestovat + opuch noh :unamused:
4. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som zvedava kedy :slight_smile:mohlo by to bt okolo toho 14 teho :grinning: podla ultrazvuku by som mala byt asi v 39 ako mi dvaja povedali ze o tyzden viac..tak neviem ako to ma ratat tyzden hore dole :grinning: ...ja zatial nic okrem tych bolesti brucha a krizov nemam..ae prestava ma uz bavit behat na zachod kazdu chvilu..ma to tam tlaci dole nejak..som zvedava co mi povie lekar v utorok mohol by povedat do tyzdna porodite :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som v 36tt, len konik mi tyzden vzal :confused: Ale to je aj tak jedno :grinning:
O dva tyzdne idem na kontrolu, tak som zvedava ako dopadnem, tiez chcem pocut tu vetu, ze: Do tyzdna! :grinning:
Nechcem prenasat, aby mi potom vyvolavali, dufam, ze to pojde samo od seba. A dost ma vystrasili aj tie porody, co sem baby pisali :unamused: Dost sa toho bojim :frowning2:
4. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa zas nejako nebojim nech citam cokolvek :grinning: mozno sa zacnem az neskor ked budem uz v nemocnici lezat :grinning: ...ja len dufam ze zistim kedy ist do nemocnice...:slight_smile:).a brucho ta nebolieva a netvrdne ti este ?..mne to prechadza niak divno napr teraz ma boleli krize a potom brucho ptoom brucho mi tvrdne a zas krize len :grinning: a potom to vzdy prejde a je klud
4. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci to mam len ja, ale mne napr. tvrdne viac pri strese, hadkach atd. :unamused:
Ale inak tiez sa mi to strieda :grinning: Ked sa konecne tesim, ze som si nasla prijemnu polohu, prestali ma boliet nohy a aj krize prestavaju, tak zacne brucho boliet :angry: A ked nezacne boliet brucho, tak mi ZNOVA treba ist na wc a musim opustit svoju polohu na gauci :grinning:
Uz to chcem mat za sebou. Doteraz som si cele tehu uzivala, ale teraz som uz riadne nedockava :grinning:
4. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ja som uz tiez nedockava nejako ma to uz prestava bavit..hlavne to behanie na hajzel v noci..si lahnem a za 5 m inut idem znova :grinning: ale tak vela casu nam uz neostava to rychlo ubehne a budeme bez brucha :grinning: nezeby som mala velke ale uz neviem ani ake je to nemat brucho..to bude zmena :grinning:
4. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADELKA89:
Jupiii, tak už vím, jak vypadá maminka a tatínek z venku, jmenuji se Lukášek, narodil jsem se v 14:15 s mírami 2950g a 48cm. Jsme v pořádku.
4. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, gratulujem Adelke a aj malemu Lukaskovi! Hlavne ze su zdravi :slight_smile:
Snad sa tu aj sama po case ukaze :wink:
4. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem :grinning: je tu niekto ?
4. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem! :dizzy_face:

co ta tara? nevie nikto nic? od vcerajsieho rozhovoru s mamou sa neozvala a celkom by ma zaujimalo ako to s mamou dopadlo?
4. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze zacinat porod aj tak ze vas bolia viac krize ako brucho ? :confused: ja neviem ci to su poslickovia alebo coo ale uz ma krize dneska bolia od nejakej pol 3 s prestavkami..tak dlho som to este nemala
4. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond moze. . . ja ked som rodila tak som mala take bolesti, ze mi to od podbruska prechadzalo do krizov a spat . . . a postupne sa bolest len stupnovala. ale krize boleli dost. . . mas bolesti pravidelne?
4. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna boliakrize dost aj do brucha mi to prechadza sem tam a mi tvrdne tusim :confused: pisem si to na papier jak to mam :grinning:
18:53 ma to bolelo poto pauza a znova o 18:59 to neviem kolko trvalo...19:34 trocha brucho,19:38 krize zas...to bolo do 19:44 a poto pauaza asi 23 minut a znova 20:13 krize...20:23 trocha menej, ..20:29 tiez krize..20:46.bucho a krize...a teraz to zas preslo tie krize :-kto sa ma v tom vyznat och :rolling_eyes: :grinning: :grinning: ja ku debilov :slight_smile:
4. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok