• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
diamond ak ti to neprejde tak potom uz rodis . . .ak sa ti zacne bolest stupnovat alebo bude mat nejaku intenzitu chod do porodnice.
pri kontrakciach aj tvrdne brucho. tusim si na najlepsej ceste k drobcovi! :wink:
4. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond to budeš vedieť určite ked to na teba pride:slight_smile:
4. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prebehla som sa a preslo to a potom zas zacalo jak som si sadla :grinning: krize a sem tam brucho take tlaky a mi aj tvrdne aspon mysim ze toje ono..take akokeby stiahnutie citim vnom ...ale pravidelne sa mi to nezda este..len ze ma tie krize bolia uz od pol 3 poobede..tak dlho som to este nemala :confused: a ta bolest s ami nejako nestupnuje len raz ma tie rize bolia slabsie raz silnejsie a tak sa to strieda
4. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond no ak by ti to do rana nepreslo, asi by som radsej zasla do pordonice.
4. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved uvidim ci to prejde ked zalahnem :grinning: zatial nejako nic len sa to strieda krize brucho..ale viac tie krize...taka divna bolest nieco ako keby ma pichalo alebo co..otras :grinning: sa smejem este zatial sak ma to prejde :grinning:
4. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..trosku sa vam o toho zamiesam.. :grinning: :grinning: tiež som sa moc bala, či vobec spoznám, ked to na mna pride, ale ked to prislo, tak som hned vedela..a to som mala predtym velmi vela poslickov..
Diamond - drzim pasticky..uz nech to mas rychlo a stastne za sebou... :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dakujem..ale jak som isla spat tak do rana to preslo a teraz mi nic neni tak to boli poslickovia len :grinning: ale takych som este nemala co trvali tolko hodin
5. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dnes moja kamoska mala bolesti v krizoch aj v bruchu a neprestavali isla do porodnice a uz bola otvorena, do hodiny a pol porodila, ma dcerku, vola sa barborka, narodila sa v 36tt vazi 2,55 a 47 cm, hlavna vec, ze je zdrava, tak sa vytesujem :sweat_smile: a zajtra idem kuk :sunglasses:
5. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..no co koze sa mate???vyoblievane a vysibanee?? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

dimamond...nemala by si ist tym ku dr,??...
5. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :slight_smile:
Ja nevysibana ani neobliata a som takaaa stasna z toho :grinning:

Ty lia ako? Kolko krat si sa prezliekala? :grinning:
5. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe oco ma rano v postely..to bolo este v pohode..tolen hrncekom..svagor ma len vonavkou..ael prisiel priatel..aj s bratom jeho..tak jeden ma drzal..a druhy oblieval..ael to som este dopadla dobre..bo som cakala ze ma hodia do sprchy:D:D
5. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali..repco si nehodis do albumu nejake fotky bruska?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
5. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala si sa rovno hodit do plaviek :grinning: A postavit do psrchy, to by si im skazila celu zabavu :grinning:

Fotky by som aj pridala, ale pribrala som 3 kila, to ani nevidno :dizzy_face:
5. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeh no jo...ale ja som enhcela..ale ptom som ich setkych aj oca obliala...naspet:Dhehe:Dco uz no..ael tak hod aj tak:slight_smile:nech mas aj ty pamiatku:slight_smile:
5. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sikovna si :grinning:

No idem sa o chvilku pohrabat vo fotkach, co mam v pc, alebo urobim nejaku aktualnu a hodim :wink:
5. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heehe uz sa tesime:Dtak si svihni:D
5. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebud netrpezliva :grinning: Ale nejako mi nejdu dat fotky do pc :unamused:
5. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ako to...mas este volnu pamet,
5. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky..neviete co je s tarou??
5. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam... ono mi ich stiahlo do pc, a nic mi nezobrazuje - cela plocha, kde by mala byt fotka, je biela :unamused: A vo fotaku mi ich ukazuje normalne :angry: :unamused:
5. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ak ich skus pridat na MK...a uviids ci zobrazuje
alebo skus ich zmensit
5. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem este skusit nieco s nimi spravit :wink:

Inak tiez vobec neviem, co je s Tarou :unamused: Dlho sa tu neukazala, dufam, ze nic vazne sa nestalo :confounded:
5. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vravela ze ide do BA...ku priatelovej babke..pisala som jej SMS...ael neodpisala mi...teda ani dorucenka mi nerpisla...takze ma mobil vypnuty...
5. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach :frowning2:
Tak aspon nejaku nadej maju, ked odisla. Alebo usla? Nevies? Nevies co na to jej rodicia?
5. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pisala ze usla...aj ked som ju od toho odhovarala...ale nedala si povedat..enivem fakt ako ot je...ale dufam ze su obaja v poriadku..rodicia chceli aby sla na potrat..
5. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To viem, ze ju nutili :unamused: Dufam, ze tam bude mat uz klud a priatelova babka jej pomoze...
5. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tare:
mobil si asi vypla aby ju nevedeli rodicia najst. drzme palce nech sa jej rodicia spamataju - verim, ze ano a coskoro bude zase u nich doma.
5. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja dufam, ze si uvedomia, o co prisli a budu ju prosit, aby prisla :unamused:
5. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ..ale aj tak..nik nedava jej rodicom pravo nato aby rozhodovali o zivote malickeho...sak to malicke za nic nemoze...tak preco to nezoberu ako hotovu vec...preco sa s tym nezmieria..a neprijmu to tak ako to jee??chcela ybs om vidiet..ci by ona sla na potrat keby bola v jej veku...
5. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu takze predsa usla. . . :sweat_smile: no tak snad sa to da skoro do poriadku.
5. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok