Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
6. apr 2010

kurna...opravujem 😀 😀 😀 ...2roky aj daco 😀 😀 😀 😀

natalie_tmk
6. apr 2010

Lia sikovnaaa 😀 Ani nevyzeras na tolko 😀

kattka08
6. apr 2010

😀 😀 Si ma predbehla, si dlhsie ako ja. Ale pohodaa, ja ti prajem 😉 😀

lia23
6. apr 2010

hehe 😀 😀 😀 no vidis too: 😀 😀 😀 😀 :co spravia nejake cajiky z reklamy??: 😀 😀 😀 😀 😀

kattka08
6. apr 2010

Pijes cajiky? 😀 Zeby som aj ja daco take vyskusala? 😀

lia23
6. apr 2010

hehe 😀 😀 😀 😀

lia23
6. apr 2010

hehe no jasne....ved som 52 rokov vo vztahu::DD:Deste dake rociky naviac..:Dhehe a vyzeram na 18:Dno nie je to krasne...a ostatny vravia ze ze su bludy tie reklamy 😀 😀 😀 😀

josie3331
6. apr 2010

ahojte, obcas si to tu precitam, ale neprispievam, tehotna zatial nie som, aj ked by som chcela byt...mam 21, takze o moc viac nie ako vy tu...
mozno to bude posobit, ze sa pcham do toho, to coho mi nic nie je...ale viem si predstavit, ked ja budem ako 21-rocna tehotna, co budu mat niektori ludia za reci, ako si pokazim zivot atd...mam proste nazor....nech si kazdy spravi so svojim zivotom co chce.... niektora taka mlada ako my moze skysnut doma a stat sa z nej zienka domaca, ina moze studovat popri dietatu, alebo pracovat zopar hodiniek, bude stastna, ze sa bude moct realizovat a domov k babu bude prichadzat stastna, viac si ho uzije atd... alebo jej moze sibnut v hlave, chodit po krcmach a o dieta sa nestarat.....vsetko je mozne a preto neznasam taketo reci o skazeni zivota a ako kto je nezrely....nikto vas/nas nemoze sudit.... lebo nas nepozna....a napr. Tara sa o jej mimi babatku v brusku vyjadrovala vzdy krasne, je stastna, ze ho bude mat a to je uzasne, nie? podla mna bude milujuca mamicka a velmi jej drzim palce.... tak ako vam ostatnym

kattka08
6. apr 2010

Ty asi velmi letis na tych reklamach co? 😀 Nie len ze cajiky od nich pijes, ale aj kremy na omladzovanie, aby si vyzerala tak ako vyzeras 😀 😀 Ci si beries priklad od Bathorycky? 😀 😀 😀

(Musim koncit, idem s malou na prechadzku 🙂 )

natalie_tmk
6. apr 2010

josie ahoj, vitaj 🙂
Kasli na okolie, ako som uz hovorila - babom nic nestracas, ale ziskavas ovela viac 😉 A nemozeme si riadit zivot podla reci cudzich ludi, nie? 😵

lia23
6. apr 2010

jasne ...kazde rano si dam krvavu sprchu:Dvies ake to je uzasne..?? 😀 😀 😀 vyskusaj to..uzasny pocit...necudo ze potom tak mlado vyzeram 😀 😀 😀 😀 😀 heeh oki tak bezaj..papik

misss
6. apr 2010

Inak, my ked sme sa isli brat, som mala 20 a to my vsetci hovorili, ze preco tak skoro, ci nas nieco tlaci a preco sa ponahlame..my sme len na to, ze to sa nemozeme proste zobrat preto, lebo sa lubime??musime mat na to nejaky dovod???strasne mi isli na nervy tieto reci..

lia23
6. apr 2010

miss...jasne ze to ide na nervy..mne by to tiez slo...ja neznasam ked mi niekto prikazuje co mam a co nemam robit...ked mi ho niekto organizuje...niekedy nemame dovod na nase rozhodnutia...proste to tak citime..tak anco cakat? 😉 🙂

misss
6. apr 2010

jasne..mame zit spolu a cakat napr. este 5 - 10 rokov a potom urobit nejake vazne rozhodnutie, aby to okoliu nepripadalo divne??

josie3331
6. apr 2010

natalie dakujem, ja som obcas v tomto divna, obcas sa strasne trapim tym, co hovoria ostatni, inokedy ma absolutne nezaujimaju...v tomto pripade ide o druhu moznost 😀 😀

misss mna vzdy zaujimaju, co ti ludia maju z toho...ako co chcu dosiahnut? ze si vy napr poviete"ozaj, ved fakt sme mladi, kaslime na svadbu"....alebo ja pojdem na potrat len preto, lebo niekto mudruje o mojom vlastnom zivote... jedine co sposobi, tak iba pochybnosti a trapenie, podla toho,ako si to clovek zoberie k srdcu.... podla mna ti ludia maju problemy vo svojom vlastnom zivote, tak aby na ne zabudli, tak radsej riesia problemy inych

natalie_tmk
6. apr 2010

Misss dnes uz nikto ten SKUTOCNY dovod - LASKU neberie ako dovod babätka, svadby, atd. 😒 Je to dost smutne, ze dnes ludia pozeraju vzdy len na tie materialne veci (aj ked samozrejme, su dolezite na prezitie). Ludi nezaujima, ci sa dvaja lubia, aj ked su mladi - napr. 20rocni. Len pozeraju, ci sa zena "dobre" vyda, ci ju manzel zabezpeci, ci budu mat peniaze, atd. 😒
Ludia na tie skutocne dolezite hodnoty v zivote priliz zabudaju... 😔

natalie_tmk
6. apr 2010

josie suhlasim s tym, co si povedala, ze ludia radsej riesia problemy ostatnych ludi, ako by mali bojovat s tymi svojimi. Lebo vzdy je lahsie vidiet chyby na druhych ako priznat sa k tym svojim a snazit sa ich odstranit 😒

diamond_23
6. apr 2010

Ahojte niake novinky? 😀

olifcek
6. apr 2010

ma tara aspon skolu skoncenu?

norikk
6. apr 2010

tara je prvacka na gymply, a uz sa mi nepaci,ako ju ajej rodinu tu pitvete bez jej pritomnosti....tie, co sa chcete do nej narazat ste mali zacat uz vtedy ked tu bola...preco ste ju zacali hresit aka je mlada az teras, ked sa jej aj rodicia postavili chrbtom? ked sa sem tara vrati po case, bude potrebovat citat povzbudenia,ako sa jej drzia palce a nie tie siahodlhe texty o tom,aka je mlada a nezodpovedna 😠

corinne_99
6. apr 2010

suhlasim s norikk. Tiez tu jedna baba par stranok dozadu pisala, ze tato tema je vytvorena preto, ze ma mlade baby podporovat! A nie vyhadzovat im na oci, ako pochybili 😒

diamond co tu este robis? Uz si sem mala dojst aj s fotkami maleho v perinke! 😀

kety2611
6. apr 2010

ahojte vsetky maminky

josie3331
6. apr 2010

tiez sa mi to fakt nepaci, ma 16, jasne, ze nema skolu skoncenu, ale to sa da aj externe, vsetko sa da, ak sa chce a tara chce, tak co.....

corinne_99
6. apr 2010

ahoj kety - ty si maminka, snazilka, alebo tehu? Alebo ani jedno?

josie 😉

misss
6. apr 2010

presne tak..rozhodla sa tak ako jej to kazalo srdiecko..ja tiez verim, ze ona to zvladne..drzim jej palce..a hlavne..všetky tehulky a maminky potrebuju oporu..aj ked len slovne.. 😀 😀

kaczka
6. apr 2010

Ahojky holky,
úplně souhlasím s Josie..přesně mé názory....je mi 21 čekám druhé dítě a vůbec mi nepříjde,že bych o něco měla přicházet. Studuju vysokou,tkaže i studovat se při mimču krásně dá. Nevím proč někoho odsuzovat,že chce mít dítě v brzkém věku...sice to bude mít těžké,ale je to jen jeho rozhodnutí...to,že má plno mamin dítě pozdě a ohrožují zdraví miminka,nad tím se tady nikdo nepozastavuje...takže holky držím palečky ať vše zvládáte 😉

valria321
6. apr 2010

do riti baby čo davaju mudre rady milujem tato stranka je pre holky čo maju problem a potrebuju pomôcť už to čitam dlho ešte raz sa tu ozve niaka šikovna čo bude rozdavam rozum tak nech napíše osobne mne ja jej to vysvetlim tato miestnosť vždy fungovala na principe pochopenia a podpory rad pre čerstve mamičky a tak to aj ostane ak sa chce niaka pridať nech sa pači ale nieky zo sprostymi radami !!!!!

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalie_tmk
6. apr 2010

womenne ved mi chapeme aj to, co hovoris ty 🙂 Je jasne, ze peniaze SU dolezite, ale nie NAJdolezitejsie.
A tara urcite neskonci ako nejaka prostitutka. Nikdy nehovor nikdy, ale az tak??? 😒

Tiez je to o podpore. Vsetko ide lahsie, ked sa mas o koho opriet, s kym porozpravat, niekoho kto ta pochopi. A o tom to je! Cela tato stranka a hlavne tema.

A verim, ze mas doma krasne a zdrave deti. Nie jedna, by ti ich mohla zavidiet. A urcite si po nich tuzila - tak si predstav, ze ti ich niekto chce vziat a prikazuje ti ist na potrat. Urcite by to pre teba bolo tazke a chcela by si od toho utiect. 😒

A mozno nie je tato doba vhodna na dieta (nehovorim teraz len o tare, ale o vsetkych -nast rocnych mamickach) ale idealna doba nebude nikdy...

womenne
6. apr 2010

natali ja som ten priklad dala všeobecne nebol mysleny ani na jednu zvas tykal sa najme finančnych otazok chapeš? 😉

Ano je to o podpore a tu Tara ma od vas ale to nestači,hlavne je to o rodičov a ty mali pravo takto zareagovat,neviemnebola som tam,neviete ani vy ako to maju doma možno časom by ich to prešlo,tara spravila len chybu že ušla 😔

Ano maš pravdu idealna doba niej nikdy ale ak mam pravdu povedat je to risk ak niesi zabezpečeny aspon trošku.To ti povedia aj staršie mamičky,ktore si vedia všetko preratat.Ved ktoe ste už amminy to poznate 😉

Dakujem za deti 😉 ale toto sa neda zrovnavat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre