Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
7. apr 2010

som si pofotila tehotensku knizku..musim tam kuknut, kedy som to citila tie prve pohyby, lebo si to uz vobec nepamatam..ale viem, ze ked som zistila, ze to ono, tak uz som to citila aj skor..len som nevedela, ze to je kopkanie.. 😀 😀

natalie_tmk
7. apr 2010

Pozri sa 😀 Ja som citala ze nejak v 18tt a viac?

misss
7. apr 2010

Kuknem, kuknem..mamina mi dneska ma vratit USB na ktorom mam tie foto a kuknem..inak tak vam zavidim to tehu..keby okolo toho babatka neboli take starosti, tak by som hned brala este jedno.. 😀 😀

natalie_tmk
7. apr 2010

A neplanujes niekedy do buducnosti dalsie? 😀
Ja uvidim, ako mi to pojde s tymto popri studiu, a potom este v priebehu vysky mozno pribudne druhe 😀
Vzdy som chcela tri deti 😵

misss
7. apr 2010

Určite planujeme..ja som hned po porode povedala, ze urcite bude este jedno..ale az ked bude mat Tomasko 2-3 rocky..najprv sa chcem naplno venovat jednemu, nez pride druhe..

natalie_tmk
7. apr 2010

Mne sa tiez paci taky rozdiel 🙂 Nie je priliz velky, takze sa budu vediet aj spolu zahrat, ale zas nepojdu hned za sebou 😉
Dufam, ze aj mne sa to tak podari 😵

misss
7. apr 2010

no.to je tak akurat..aj medzi mnou a mladsim bratom je taky rozdiel a medzi mnou a este mladsim bratom je 10 rokov.. 😀 😀 a to je tiez super..

natalie_tmk
7. apr 2010

Nekedy je lepsie mat o dost starsieho surodenca, aby ta mohol ochranovat 😀

misss
7. apr 2010

jasne..teraz ku nam chodieva obcas spat (byvame od nasich cca 10 min.peši 😀 )..ale je to super..
a chces vediet co to bude??alebo sa nechas prekvapit??

natalie_tmk
7. apr 2010

Budem chciet vediet, to urcite. Nevydrzala by som dovtedy 😀

misss
7. apr 2010

ani my sme nevydrzali..doktor nam to povedal uz v 16 tt..obdivujem baby, ktoré to vydrzia do porodu...

natalie_tmk
7. apr 2010

Pri chlapcoch sa to lepsie urcuje 😀 Ja idem k dr. o dva tyzdne, tak dufam, ze uz to bude vidno

misss
7. apr 2010

tak poznam baby, ze jednej povedali z 3Dultrazvuku mesiac pred porodom, ze chlapec a narodilo sa dievcatko a kamoske povedli dievca a mesiac pred porodom zmenili na chlapec(bol chlapec)..musim letiet..idem maleho nakrmit a vooon..nech este stihneme to slniecko..8o))

natalie_tmk
7. apr 2010

Dufam, ze ja tak nedopadnem. Zatial nemam vela veci nakupenych, ale potom ku koncu, tak v auguste, by som uz chcela vediet, ake farby kupovat 😀

Chod a uzite si prechadzku 😉

sylvka
7. apr 2010

Ahoj mladulky,to je dneska krásně,co?už se těšim ven,až se trošku pohnu.protože pořád jen žeru a žeru.natalie,já jsem zjistila pohlaví 5,5 2008 a dr.se s chlapečkem nespletl,bylo to i hezky vidět,taková čárka a dvě kuličky 😀 😀 😀

corinne_99
7. apr 2010

Ja som akurat rozmyslala, co by som viac "chcela". A neviem sa rozhodnut ( nie, zeby to uz nebolo jedno 😀 ). Vsade su nejake pre a proti 😀

lucinika
7. apr 2010

Pekny dnik baby,dlho som tu nebola,ako sa mate? 😉
My ideme zajtra na kontrolu (v 16 tt) tak dufam ze vsetko dobre dopadne,ideme na krv kvoli tym tripple testom... Len tak by ma zaujimalo,ked mi dr. robil utz v 12 tt tuto navstevu mi ho uz nebude robit,teda dalsi utz bude robit az v 20tt???

lucinika
7. apr 2010

corinne,mne je jedno co budeme mat,ja som vzdy chcela chlapceka a priatel dievcatko ale je nam v podstate jedno co to bude,nebudem sklamana z toho ked to bude baba 🙂 len mam straaaaasneho tusaka ze to bude ozaj ten chlapcek,pretozej som nejako zacala chlpatiet na brusku 😀 tak si myslim ze ci to nie je aj z toho testosteronu,no ktovie,ale zasa na druhej strane mi moja babka stale rozprava ze to bude dievca lebo sa mi hrozne zhorsila plet,znova mam akne ☹ tak ja uz fakt neviem,ale uz by som toho drobca moc chcela vidiet aspon na tom utz 😉

corinne_99
7. apr 2010

lucinika, ano, ak chodis na prehliadky kazde 4 tyzdne, ako sa normalne chodi, tak nablizsie potom pojdes v 20tt a uz bude vidno mozno aj pohlavie 😉

Mne je to tiez uplne jedno, co to bude, hlavne nech nebudu ziadne komplikacie - dost sa toho bojim 😖

lucinika
7. apr 2010

neboj corinne,musime teraz mysliet pozitivne 😉 mala som mensie komplikacie s tlakom ale chvalabohu ustupili,tak aj dufam ze to tak aj zostane,hlavne nech je babatko zdrave a vydrzi v brusku az do toho septembra 🙂 a bojis sa komplikacii v tehotenstve alebo pri porode?

corinne_99
7. apr 2010

Viac asi pri porode - aby vsetko prebiehalo tak ako ma, aby bolo aj babo zdrave, atd. 😒

misss
7. apr 2010

lucinika...ja som mala mat podla tychto vseliakych babskych rad dievcatko..a je to chlapcek..
a skusali ste si niekto tu cinsku tabulku??ta jedina mi vysla..a robila som si aj s retiazkou nad bruchom a ta ukazala chlapceka, hoci vždy predtým ukazovala dievcatko.. 😀 😀

norikk
7. apr 2010

a to sa ako robi?? 😀

natalie_tmk
7. apr 2010

Aj ja chcem vedieeet 😀 Pojdem si hned urobit 😀

misss
7. apr 2010

co ta retiazka, alebo tabulka??

norikk
7. apr 2010

retiazka

misss
7. apr 2010

ja to poznam takto: zoberies si nejaku retiazku, na nu zavesis prsten..3x pohýbes nou nad bruchom hore, dole a zastavis...retiazka sa zacne sama hybat..ked beha rovno, tak by to mal byt chlapcek a ked robi kruh, tak dievcatko..
snad som to zrozumitelne napisala.. 😉

lia23
7. apr 2010

ahoj norikk..)ako sa moja mas????
natali...a ty???uz je vse ok??🙂

natalie_tmk
7. apr 2010

jeee, ja som robila to s retiazkou - ale nemala som retiazku, tak som pouzila USB kabel 😀 😀 A tocilo sa do kruhu, takze dievca (?) 😵

lia ahooj 🙂 U mna teraz vsetko v pohode (klop, klop). A ty ako? Mas nieco nove? 🙂

lia23
7. apr 2010

hmm nie nemam nic nove...prisa ma bolia..takz ms je na ceste...takze tak...ale okrem toho nic ine.setko po starom..a ty vlastne ako s rodicmi???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre