• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mne sa strasne lubilo, ked sa mi cele brucjo prelievalo ku koncu tehu, ked sa mala zacala vrtiet... :grinning: a mm chudak mal z toho stresy, lebo si nedal vyhovorit, ze ma to neboli... :sweat_smile:
12. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vydavali ste sa ako tehotne??
12. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hej...na konci tretieho mesiaca som bola...a este som si myslela, ze vlastnu svadbu nestihnem, lebo som musela chvilu lezat v nemocke, koli spineniu... :sweat_smile:
12. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie..ja som oterhotnela 3 mesiace po svadbe..no, na konci to bola sranda a niekedy aj nie, ked ma kopal tak fajne do rebier, do zaludka alebo do mechura.. :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka a ty kojis este??
12. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nie...nejak sa nam nedarilo, tak o zaciatku 2-ho mesiaca sme na bebe...ty este kojis? :slight_smile:
12. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie..mne zacal strajkovat okolo 3 mesiacov, ale este asi mesiac sme fungovali na odsavanie a potom este 2 tyzdne iba v noci som kojila a potom sa uplne odstavil..
12. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pekne... ja si nejak hlavu nelamem tym, ze sme skoro ani nekojili...ono to nema aj tak zmysel sa tym trapit a zas na druhu mohol aj manzel krmit a ja som si mohla trocha viac pospat... u nas to bolo prvy mesiac so spankom katastroficke... :confused:
12. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som sa tym moc netrapila..som si povedala, ked budem, tak bude a ked nie, svet sa nezruti..ale vydrzali sme pomaly do 5 mesiacov, tak som rada..teraz papame uz vsetko (zeleninku, masko, ovocie, kasicky).. :grinning:

Norikk: a vy kedy planujete tu svadbu?Inak mne sa kamoska vydavala cca v 6 mesiaci..
12. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo to je dobra... :sweat_smile: ja som ledva zvladla v tom tretom a to este nebola klasicka svadba ale len my nasi rodicia, surodenci a svedkovia a obed v restike...ja som nechcela tie somariny okolo toho... :sweat_smile:

vsetko? mne kratuch zasadne odmieta ovocie... :angry: dokonca aj banan... :confused:
12. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..mam na vs prosbu..kamoska tehulka a ide vydavat tuto sobotu a ja neivem co jjej kupit...dohodli sme sa ze neico pre babo...lenze ja neivem co..s priatelom sme boli kukat nejaku supravicku..a tak..ael ja vobec neivem co :frowning2: :frowning2: :frowning2: co navrhujete?
12. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chuderka sa ledva zmestila do siat..jej moc narastlo brusko od poslednej skusky siat..ja som preto chcela otehotniet az po svadbe..aby som si ju dosytosti uzila....ved je to len raz..
12. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lia..ak neviete co, tak by ste jej mohli dat napr.:
- poukazku do obchodu s babatkovskymi potrebami..urcite si tam nieco vyberie..
- nejake to oblecko, ponozticky, papucky
- nejaku hracku pre babo
:grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola za tu poukazku... :slight_smile: nech si sami vyberu co sa im paci... :slight_smile:
12. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm misss..a tu poukazku simam odkial zobrat?:D
to normlane davaju v obchdoch?
12. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v niektorych...viem ze v pre deti to mali... :confused:
12. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj skus sa spytat predavaciek pri pokladni,ci nemaju darcekove poukazky :grinning: ...viem ze u nas v knihkupectve take mozes kupit :grinning: ...a my planujeme svadbu 26. 6. to budem v 26 tt. :grinning:
12. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...oki opytam sa a daco pohladam
12. apr 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ma kamoska,ked sa smiem spytat
12. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18 ma
12. apr 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ktorom je tt?
12. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia - tak napr. ked sa moja sesternica vydavala, tak jej jedni darovali darcekovy kos - s babetkovskym oblecenim a kozmetikou. Mozes ist do obchodu pre mimina, a povedat, ze chces dat urobit darcekovy kos za urcitu sumu a oni ti tam daju taky mix veci :wink:
12. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nataly..hm to je fajn napad:Dale to by bolo drahee:(a ja tolko nemam...

norik..je v 38 tt...a 1.5 ma termin:slight_smile:
12. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uu, tak to aby sa poponahlali :grinning: to zvladne takto?? nespravia ju radsej po porode?
12. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm asi nie:Dhehe ved to uz je tuto sobotu na urade..a iba rodicia a surodenci tam budu a svedkovia...u nich dma...
12. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia nemusi to byt take drahe... staci, ze povies, ze ho chces napr. tak do 15-20eur (ak ti aj priatel doplati...) :wink:
Ale snad na nieco prides, este mas cas :grinning:
12. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes som mala prisernu migrenu, skusala som milion sposobov ako sa jej zbavit a ani jeden nezaucinkoval... tak som napokon chtiac-nechtiac, musela vziat tabletku :unamused: Snad som tym nic nepokazila :confounded:
12. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie tabletky radsej nie...mozu zatazit organy miminka...skus sa spytat v lekarni radsej na nejake homeopatika alebo na gynde povedz ze ta casto moc hlava bolieva, nech ti povie co s tym... :confused:
12. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka som si vzala detsky panadol, velmi to poskodi? :frowning2:
12. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie zas som ta nechcela vyplasit...jedna tabletka nic nespravi, ale RADSEJ homeopatika a povedz to na gynde, ze ta hlava bolieva...tabletky by sa mali v uplne krajnom pripade...nestresuj... :sweat_smile:
12. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok