• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
baby mna uz asi viac ako dve hodiny s prestavkou picha v lavom vajecniku,alebo tam niekde...neviete co to moze byt???
14. apr 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk to asi ako sa ti maternica natahuje...vraj kazda zena ma na jednej strane akysi sval kratsi pri maternici a ked otehotnie tak to moze pobolievat... :confused:
14. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze brusko rastie? :D
14. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaano moja... :grinning: nebudes predsa v deviatom mesiaci vyzerat ako teraz... :grinning:
14. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :D sak nemam ho ploche :D .... ale tak hovorim si, ze ked to boli naboku, nemalo by to byt nic zle pre male,aj keby to bol vajecnik.....ale v skole ma tiez sem tam pichlo, ale nie na strane, taze asi rastieme .....len nohavice by sa zisli tehulkovske
14. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne teraz zvonil mobil - nezname cislo... tak som dvihla a matka... pytala sa, ci som si TO nerozmyslela :angry: Hovorim ze nie, uz som v polovici 19. tt a ona na to: "To nevadi, otec pozna spolahliveho lekara." :rolling_eyes: :angry: Na toto nemam komentar... preco mi uz nedaju pokoj???? :cry:
14. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie :pensive: ach boze
14. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono ta mozno aj koza bude tahat ako sa bude brusko zvacsovat...ja som sa teda nejak nekremovala (a strie nemam), lebo striam to aj tak nezabrani, ak ich mas mat tak ich budes mat aj keby si neviem co na seba natierala, ale ked ma koza stipala na bruchu ako bola napnuta, tak som sa natrela a bolo fajn... :slight_smile: ale na take drobne obcasne pobolievanie si zvykni... :wink: to bude potom aj ked sa male nejako divne usalasi... :sweat_smile:
14. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och natalie :frowning2: to je fakt nemozne, nenormalne, sa rozum cloveku pozastavuje,kao mozu byt niektori taki :frowning2: .... mozem sa spytat na tvoju babku?? aka je/bola ona?? ja si nerozumiem moc so svojou mamou, dost casto sa pohadame, a tazko hladame k sebe cestu,tak usudzujem len z toho,ze ako 12rocnej jej zomrela mama....ale preco matka sa takto sprava k tehotnej dcere :frowning2:
14. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie... :unamused: kto vie, kto ich zas naockoval... :angry:
14. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez tomu nechapem ved bejby je uz v 19tt velke a este aj zabit by dali, natalie mas to tazke, mas uz nieco potom v plane? ty mas priatela?
14. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema a v tom je asi najvacsi problem, ze ju nema kto podrzat...ale hento uz ozaj prehanaju...skodia jej aj sebe...keby sa s tym uz konecne zmierili, tak mozu rozmyslat racionalne a radsej jej pomoct so skolou a nech mi niekto povie, ze by jej mamka nerada nakupila veci pre mimi... :sweat_smile: ono ich to isto prejde, len dufam ze nie az ked pojde male do skoly... :angry:
14. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nataly...mas to fakt dost tazkee:( :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk - babka je uzasna :grinning: Urobi hocico, len aby nastvala moju matku (svoju dceru) :grinning: Ponukla mi, aby som sla k nej. Ale ona byva mimo Slovenska, a ja tu mam skolu, tak som nechcela odist - rada by som si skolu konecne dokoncila a uz ju nicim neprerusovala... :unamused: V najhorsom sa obratim na nu, aspon financne ci by nepomohla, alebo aspon na vikendy by mohla cestovat za mnou :confounded:

lizatko - priatela nemam, toho hajzla uz nechcem nikdy vidiet :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie,tak chvalabohu ze nesi uplne sama....a kde byva babka?
14. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk az vo francuzsku :frowning2:
14. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved,ten jeden rok dajak musis vydrzat,zubami nechtami ....a potom by si aj mohla ist k nej, ci?
14. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohla by som :wink: Volala ma uz teraz, tak snad nebude problem. Aj ked mi s vychovou urcite nebude pomahat, ale aspon budeme mat kde byvat a aj peniaze...
14. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie, tak aspoň nejaké šťastie sa na teba usmialo :slight_smile: Veľmi sa teším :dizzy_face:
14. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie neviem ako sa tvoji rodicia venuju internetu, ale ukaz im toto... http://www.najmama.sk/clanok/224739/ked-nase-deti-zrazu-budu-rodicmi/
pekny clanok... :wink:
15. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Natalie,ja ked som bola chora, tak som brala homeopatika na hrdlo Homeogene a na prechladnutie Oscillococcinum..
Skus sa na to opytat v lekarni, lebo mne fakt pomohli...a brala som ich aj potom, ked som kojila..
15. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norikk a ty si nefotis brusko??
15. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial som ani nefotila.... ani neni moc velke, dnes som bola v poradni....videla som,ako male kopkalo a byciklovalo :grinning: .... a najblizsie idem az o mesiac :frowning2:
15. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a brali mi krv na afp testy,dufamze bude vsetko v poriadku....myslela som,ze mlade mamicky nemozu mat chore deti, ale dnes mi sestra povedala,ze jedna 15 rocna baba, co je teras v 6. mesiaci caka babatko s downovym syndromom
15. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte co robime ?jaj to je nuda :rolling_eyes:
15. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norikk, tak to je strasne..ja neviem, co by som robila, keby som cakala take babo..
- sol tu len na skok..idem dat maleho spinkat na balkon,..uz nech je pekne, nech mozme ist normalne von..8o)) :grinning:
15. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej sestr povedali,ze bude mat postihnute...doktor sprosty jej normalne hrubo povedal,ze ma ist na potrat.... a nakoniec sa narodil zdravy chlapec... teras uz ma 11....
15. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to potesi teda..niektorí doktori vobec nevedia povedat zle spravy..niektorí su takí hnusní.. :confounded:
15. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
tocite o doktoroch? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
norikk je to smutne :pensive: ...
mne ked doktorka definitivne oznamila ze som tehotna povedala, ze kazde 4. tehotenstvo konci potratom, tak nech sa este neradujem a robim vsetko ako doteraz... :rolling_eyes: odvteda si o nej myslim svoje... :rolling_eyes:
15. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka :grinning:
mne povedala doktorka, ze: "niečo tam vidím, ale to sa možno vyplaví"..zostala som prekvapená, že čo to preboha povedala..potom mi to preložila...videla tehotenstvo a ta cysta, co mam sa možno vyplaví..
rovno som brala kartu a utekala k inemu lekarovi..
15. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok