Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
14. apr 2010

baby mna uz asi viac ako dve hodiny s prestavkou picha v lavom vajecniku,alebo tam niekde...neviete co to moze byt???

adka_praha
14. apr 2010

norikk to asi ako sa ti maternica natahuje...vraj kazda zena ma na jednej strane akysi sval kratsi pri maternici a ked otehotnie tak to moze pobolievat... 😕

norikk
14. apr 2010

takze brusko rastie? :D

adka_praha
14. apr 2010

aaano moja... 😀 nebudes predsa v deviatom mesiaci vyzerat ako teraz... 😀

norikk
14. apr 2010

ja viem :D sak nemam ho ploche :D .... ale tak hovorim si, ze ked to boli naboku, nemalo by to byt nic zle pre male,aj keby to bol vajecnik.....ale v skole ma tiez sem tam pichlo, ale nie na strane, taze asi rastieme .....len nohavice by sa zisli tehulkovske

natalie_tmk
14. apr 2010

Mne teraz zvonil mobil - nezname cislo... tak som dvihla a matka... pytala sa, ci som si TO nerozmyslela 😠 Hovorim ze nie, uz som v polovici 19. tt a ona na to: "To nevadi, otec pozna spolahliveho lekara." 🙄 😠 Na toto nemam komentar... preco mi uz nedaju pokoj???? 😢

lizatko1009
14. apr 2010

natalie 😔 ach boze

adka_praha
14. apr 2010

ono ta mozno aj koza bude tahat ako sa bude brusko zvacsovat...ja som sa teda nejak nekremovala (a strie nemam), lebo striam to aj tak nezabrani, ak ich mas mat tak ich budes mat aj keby si neviem co na seba natierala, ale ked ma koza stipala na bruchu ako bola napnuta, tak som sa natrela a bolo fajn... 🙂 ale na take drobne obcasne pobolievanie si zvykni... 😉 to bude potom aj ked sa male nejako divne usalasi... 😅

norikk
14. apr 2010

och natalie ☹ to je fakt nemozne, nenormalne, sa rozum cloveku pozastavuje,kao mozu byt niektori taki ☹ .... mozem sa spytat na tvoju babku?? aka je/bola ona?? ja si nerozumiem moc so svojou mamou, dost casto sa pohadame, a tazko hladame k sebe cestu,tak usudzujem len z toho,ze ako 12rocnej jej zomrela mama....ale preco matka sa takto sprava k tehotnej dcere ☹

adka_praha
14. apr 2010

natalie... 😒 kto vie, kto ich zas naockoval... 😠

lizatko1009
14. apr 2010

tiez tomu nechapem ved bejby je uz v 19tt velke a este aj zabit by dali, natalie mas to tazke, mas uz nieco potom v plane? ty mas priatela?

adka_praha
14. apr 2010

nema a v tom je asi najvacsi problem, ze ju nema kto podrzat...ale hento uz ozaj prehanaju...skodia jej aj sebe...keby sa s tym uz konecne zmierili, tak mozu rozmyslat racionalne a radsej jej pomoct so skolou a nech mi niekto povie, ze by jej mamka nerada nakupila veci pre mimi... 😅 ono ich to isto prejde, len dufam ze nie az ked pojde male do skoly... 😠

lia23
14. apr 2010

joj nataly...mas to fakt dost tazkee:( ☹ ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
14. apr 2010

norikk - babka je uzasna 😀 Urobi hocico, len aby nastvala moju matku (svoju dceru) 😀 Ponukla mi, aby som sla k nej. Ale ona byva mimo Slovenska, a ja tu mam skolu, tak som nechcela odist - rada by som si skolu konecne dokoncila a uz ju nicim neprerusovala... 😒 V najhorsom sa obratim na nu, aspon financne ci by nepomohla, alebo aspon na vikendy by mohla cestovat za mnou 😖

lizatko - priatela nemam, toho hajzla uz nechcem nikdy vidiet 🙄

norikk
14. apr 2010

natalie,tak chvalabohu ze nesi uplne sama....a kde byva babka?

natalie_tmk
14. apr 2010

norikk az vo francuzsku ☹

norikk
14. apr 2010

ved,ten jeden rok dajak musis vydrzat,zubami nechtami ....a potom by si aj mohla ist k nej, ci?

natalie_tmk
14. apr 2010

Mohla by som 😉 Volala ma uz teraz, tak snad nebude problem. Aj ked mi s vychovou urcite nebude pomahat, ale aspon budeme mat kde byvat a aj peniaze...

maruska_p
14. apr 2010

Natalie, tak aspoň nejaké šťastie sa na teba usmialo 🙂 Veľmi sa teším 😵

adka_praha
15. apr 2010

natalie neviem ako sa tvoji rodicia venuju internetu, ale ukaz im toto... http://www.najmama.sk/clanok/224739/ked-nase-de...
pekny clanok... 😉

misss
15. apr 2010

Ahojte,
Natalie,ja ked som bola chora, tak som brala homeopatika na hrdlo Homeogene a na prechladnutie Oscillococcinum..
Skus sa na to opytat v lekarni, lebo mne fakt pomohli...a brala som ich aj potom, ked som kojila..

misss
15. apr 2010

Norikk a ty si nefotis brusko??

norikk
15. apr 2010

zatial som ani nefotila.... ani neni moc velke, dnes som bola v poradni....videla som,ako male kopkalo a byciklovalo 😀 .... a najblizsie idem az o mesiac ☹

norikk
15. apr 2010

a brali mi krv na afp testy,dufamze bude vsetko v poriadku....myslela som,ze mlade mamicky nemozu mat chore deti, ale dnes mi sestra povedala,ze jedna 15 rocna baba, co je teras v 6. mesiaci caka babatko s downovym syndromom

diamond_23
15. apr 2010

Ahojte co robime ?jaj to je nuda 🙄

misss
15. apr 2010

Norikk, tak to je strasne..ja neviem, co by som robila, keby som cakala take babo..
- sol tu len na skok..idem dat maleho spinkat na balkon,..uz nech je pekne, nech mozme ist normalne von..8o)) 😀

norikk
15. apr 2010

mojej sestr povedali,ze bude mat postihnute...doktor sprosty jej normalne hrubo povedal,ze ma ist na potrat.... a nakoniec sa narodil zdravy chlapec... teras uz ma 11....

misss
15. apr 2010

No tak to potesi teda..niektorí doktori vobec nevedia povedat zle spravy..niektorí su takí hnusní.. 😖

adka_praha
15. apr 2010

ahojte... 😉
tocite o doktoroch? 😝
norikk je to smutne 😔 ...
mne ked doktorka definitivne oznamila ze som tehotna povedala, ze kazde 4. tehotenstvo konci potratom, tak nech sa este neradujem a robim vsetko ako doteraz... 🙄 odvteda si o nej myslim svoje... 🙄

misss
15. apr 2010

adka 😀
mne povedala doktorka, ze: "niečo tam vidím, ale to sa možno vyplaví"..zostala som prekvapená, že čo to preboha povedala..potom mi to preložila...videla tehotenstvo a ta cysta, co mam sa možno vyplaví..
rovno som brala kartu a utekala k inemu lekarovi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre