• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
baby,mne je nahovno :frowning2:
17. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk mna vysli obe obrucky dohromady 250...ale to vsetko zavisi aj od velkosti...
17. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som prave dosla z roboty, totalne unavena (hlavne psychicky) a priserne hladna :grinning:

norikk - co ti je? :fearful:
17. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz nic,len som sa bala,ze bude s priatelom zle....uz dobre,len som nemala zrazu komu sa vyzalovat... ta aspon tu :grinning:
17. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hadka presla este skor ako zacala? :grinning: Super :wink:
17. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ne,len som sa bala ako zareaguje na to,co som mu napisala,ale je to dobre...ach jaj...natalie a ty ked pracujes?? to vladzes??
17. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*kde
17. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon ze ziadna velka kriza medzi vami :slight_smile:

Pracujem v nakupnom centre v detskom kutiku ( ci ako sa to vola :grinning: ) cez vikendy. Cez tyzden sa na par hodin staram o dve deti...

Nevladzem, ale nejako si zarobit musim :unamused: z coho by som si platila jedlo, oblecenie, a dalsie veci? :unamused:
17. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani,natalie,obdivujem ta...ja som taka leniva,ze ja uz nic,maximalne doma popracem sem tam :grinning:
17. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved aj ja som leniva :grinning: Ked nemusim, ani na zachod nedojdem :grinning:

No ale peniaze mi treba kazdy den :frowning2:
17. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako dnesok baby bol riadne zabity... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby nam zuby vyliezli, lebo tusim zachvilu vyleziem ja z rozumu...akurat som obedovala... :angry: konieeeec...iba som prisla kuknut, co ste stihli prebrat, ale dako mrtvato tu bolo... :sweat_smile:
17. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka cakali sme na teba :grinning:
17. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..adka, aj ja cakam netrpezlivo na tie zubky..uz sa ich neviem dockat..z nicoho nic zacne plakat a cpat si celu pasticku do pusinky, alebo sa zakusne do dudla flase..chudatka nase..nezavidim im.. :cry: :cry:
Inak ako??Natalie, kedy budu nofe fotecky?? :grinning: :grinning:
Norikk, nas vysli obrucky 8000,- - este v korunach..nechce sa mi to prepocitavat na € a bolo to aj s vygravirovanim.. :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby som zacala kradnut :D nam este postel,matrace, skrine,telku treba :D a to neratam co pre male :grinning:
17. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj ja obcas v obchode takep okusenie mam, ci neukradnem, lebo prechy nie su :grinning: :grinning: :grinning:

misss - neviem kedy budu, mozno dalsi tyzden? :grinning:
17. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..to si mozte pripravit este dost peniazkov..ale da sa usetrit na vselicom..my sme tiez nekupovali tie najdrahsie veci a aj na svadbe sme dost usetrili,.. :grinning:
17. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz o svadbe...my sme sa na to zvysoka vy toto...my dvaja, bracho my isiel za svedka, moj tatko tam bol, mm rodicia s brachom a jeho krstni, krstna mu isla za svedka a este jeho sesterka (ich dcera-nechceli ju nechat samu doma)...a smitec...obrad, obed, posedenie, tatkovia sa zryli jak dive svine (dalsi den znova a este aj ten dalsi... :grinning: )...na druhy den sme si spravili do obeda mecheche s gulasom u nas, rodina, poobede sme mali mechceche s kamosmi a bolo vseeeetkym fajn... :grinning:
17. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja aspon na tej svadbe usetrim :grinning: :cry:

Ale aj tak neviem, odkial tie prachy vezmem... asi zacnem podavat sportku :grinning:
17. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Natalie, na tom by si asi viac prerobila, ako zarobila.. :unamused: ..
17. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pojdem zobrat :grinning:
17. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja podavam euromiliony a posledne tri tyzdne som na tom vyhrala aspom 1,50 eur a to len preto ze som nic netrafila... :grinning:
17. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka a to ty si pisalaa,ze tvoj mm studuje,ze si cez tyzden sama?
17. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka :grinning: :grinning: a kolko si za to zaplatila, ked si podavala? :grinning:
17. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk nie, moj mm maka... :wink:

natalie 2 ecka ale to som napisala uz cisty zisk to 1,50... :grinning: no z biedy ma to nevytrhne ale potesi... :grinning:
17. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kto to pisal :frowning2: ...ale s tym zvyskom som mala pravdu?? chcem vediet ako to zienky ,co su same zvladaju....ja sa stahujem k priatelovi po svadbe,ale ten pojde od septembra,resp. oktobra na vysku,taze sa uvidme len cez vikendy :frowning2: ...a jeho mamka robi,taze pomahat mi budu len poobede/resp ku veceru ...ci to zvladnem doobeda
17. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja rozmyslam ci nevykradnem banku :grinning: Nepridas sa? :grinning:

Vkuse som hladna :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk urcite zvladnes, neboj :wink: A budes mat podporu aspon poobedie, vzdy lepsie ako nic :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk neboj sa...zvladnes to... :wink: len si musis verit... :wink: mne nikto VOBEC nepomahal, ked sa mala narodila, vsetko som si previedla do praxe sama, co som si nacitala o kupani a celkovo o starostlivosti...a hodne mi pomohol aj konik, lebo kdejakych uzitocnych rad tu je habadej... :wink:
je pravda ze vacsinu dna sme cez tyzden same doma a aj dnes sme boli...v pohode sa to da zvladnut, len teraz malej idu zuby tak je to na zabitie, lebo uz 2 tyzdne je urevana upistana a mna dooost uz par dni z toho boli hlava, ked to furt pocuvam...ale to prejde... :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie a na ktoru ze to baku ideme? :grinning: mas plan? :grinning:
17. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj adka,tak musite mat "veselo" :sweat_smile:
17. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok