• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
natalie ... ostan radsej v nemocke ... keby si chcela odist, tak musis podpisat reverz a potom ak sa nieco stane, tak to budu pripisovat za vinu tebe
24. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach :frowning2: Jasne, vydrzim tu, ale uz mam toho pokrk :unamused:
24. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez doma az do 6.5. - nariadeny kludovy rezim a ziadne vychadzky
24. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco? Mas nejake problemy?
24. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som bola v nemocke ... od minuleho piatku do pondelka ... kontrakcie a hroziaci potrat
24. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze, to mi je luto :cry: Nastastie vsetko v pohode, nie?
24. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym nechodim do prace, tak ano ... uvidime, co bude potom
24. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem drzat palce :wink: To si mala aj zo stresu?
24. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite tam zohral ulohu aj stres, vycerpanie, dochadzanie do prace a tak
24. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No takze nieco podobne ako u mna - vycerpanost, nemala som cas, stres, ... :unamused:
24. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...tak co?je tu niektoo???kde ste?? :slight_smile: :slight_smile: nataly..ako sa mas moja?? :slight_smile: :slight_smile: uz dufam ze lepsei :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..ako?
Natalie, ved este zajtra a potom by si mala ist uz "domov"..uz to nebude dlho trvat.. :grinning:
24. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj misss....dobre a ty??:slight_smile:dneska ma zacali boliet uz aj bradavky.. :wink:
24. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to aj mna vtedy boleli a potom aj strasne svrbeli.. :grinning: ..my celkom dobre..akurat sme sa s Tomaskom napapali..teraz sa hrajka a ja mlzem nachvilu vybehnut sem, kym ho to neomrzi.. :grinning: :grinning: ..
24. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...ale mna starsne bolia:(asi sa tstnem...boze ja nevydrzim..uz som aj rpiatelovio tom povedlal..a mam z enho piocit kao keby sa baal.. :frowning2:
24. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..tak skus, ak nevydrzis..aj ja som zvedava :wink: ..mozno sa fakt boji..predsa je to velka vec..a nie kazdy chalan/chlap to zvladne.,..niektorí zdrhnu.. :unamused:
24. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm on viem ze by nezdrhol..to viem..ale on to babo by bral..ale tak ze musi...vies ako to myslim...ked som sa ho opytalal ez ci sa tesi na babo..tk mi povedla ze no tak ked bude tak sa uz bude tesit..prislo mi o take nutenee... :frowning2: :frowning2: a o ma mrzi...a co sa tyka toho testu...ja by som si ho aj spravilaa..ale ked ja zase nechcem pred nim vyzerat tak hlupo..ze si namyslam a tak..aj ekd mi pvoedal ze pred nim tak nevyzera a ze si o otom nic nemysli..ale aj tak :frowning2:
24. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradsej by som bezala hned teraz do lekarne po test :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si si nekupila este??ja mam doma jeden..pre kazdy pripad.. :grinning:
24. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v tescu maju.. :grinning:
24. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss..ja viem..ael tak vies kao:slight_smile:
24. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ke kupujem tak v tescu...teda vecsinou: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..test s tesca bol moj prvy pozitívny.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepino bol moj negativny :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom som mala test Modra sprava a Mamatest..vsetky sa osvedcili a ukazali pozitivny 4 dni po vynechani.. :grinning:
24. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ukazali testy este aj pred MS dve ciarky ... asi tak 2 - 3 dni pred MS
24. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si predtym nerobila..uz kad mi to nechodilo 4 den, tak som si po ceste do roboty kupila test, ze ci nahodou a boli tam II..dovtedy by som nepovedala, ze som tehotna.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lôenze ja mam rpoblem ze ja som kramy mala....a osm dva dni pred kramammi..jedine ze mne ak sommala ovulku tka sa mi to nejako posunulo...ze som hned aj kramy dostala...ale uz sa monzo oplodnilo vajicko....kebysom bola tehotna..tak by som boal dneska v 6tt
24. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v 5tt ked som si robila prvy test..normalne som ako na ihlach, ze co ti ten test ukaze.. :grinning:
24. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss.. a si predstav potom ako sa ja citim..ale ked ja enivem co si mama mysliet..bolia ma prsia...dneska ma trosku pichlo v brusku...a vcera mi bolo zle..denska to uz nejak preslo..poobede...ked som vstala ..ale ianskei nie...ja enivem co si myliet :frowning2:
24. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok