• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
misss - juuj, ja sa uz neviem dockat :dizzy_face: Videla si ten novy oficialny trailer? :grinning: Aky si team? :grinning: :grinning:

Ja som akurat po veceri, dnes som pribrala KONECNE 438gramov :sunglasses:
24. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, ze videla.. :grinning: :grinning: ..aky by som mohla byt..stojim predsa pri Edwardovi.. :grinning: :grinning: :grinning: a ty??

Tak to je super..len tak ďalej a zachvilku sa budes kotulat.. :grinning: :grinning: ..super, ze ides s vahou hore..aj pol kila je nieco...aspon nebudu pindat, ze si nic nepribrala.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som Team Jacob a som na to hrda :sunglasses: :grinning: :grinning:

No aspon nieco, sestricka zapisala do karty prve plusko pri vahe :dizzy_face: Dufam, ze cez noc to neschudnem :grinning: Uz sa pomaly blizim k 50kg :sweat_smile:
24. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieeee....Jacob??Sice je celkom zlaty, ale Edward je moj favorit.. :grinning: :grinning:
Ja som uz velmi dlho fanusik upárskych filmov..videla som vsetky..skoda, ze teraz ziadny normalny nenatocili..
Inak tento trailer nebol nic moc..ale cast to bude dobra..no najviac sa tesiiiim na Breaking down..to bola pre mna najlepsia cast..tak som tie knihy rychlo precitala..az mi bolo luto, ze uz nemam co cítat.. :grinning: :grinning:
Ja som uz velmi dlho fanusik upírskych filmov..videla som vsetky..skoda, ze teraz ziadny normalny nenatocili..ešte aj Underworld 3, na ktorý som sa tak velmi tešila, tak ma velmi sklamal..

A kde si na intraku??
24. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jacob je moj favorit :grinning: Edka moc nemusim :grinning: A Vampire Diaries nepozeras? Taky serial... ja upirov milujem tiez :dizzy_face:
Intrak v petrzalke :slight_smile:
24. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som este nevidela, ale ked kupime novy pocitac, tak si to chcem stiahnut a pokukat..8o))

V petrzalke...tam som chodila do skoly.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss - ja to pozeram cez internet, nic nestahujem :grinning: A keby si videla tych muzom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A do ktorej? :grinning:
24. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim kuknut :grinning: :grinning: ..len mame taky stary pocitac pozicany, lebo nas uz zomrel :grinning: ..tak nam vsetko ide pomaly..

na znievsku..
24. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozri si, fakt to stoji za to :grinning: :grinning:

Taku nepoznam :grinning:
24. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta skola je pri tescu..je to byvala dievcenska skola..teraz je tusim spojena so zdravotnou..

zajtra rano skusim kuknut..musim sa premotat na nieco ine z toho Janosika.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak uz asi viem, ktoru myslis :wink:

Mas hriesne myslienky?? :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam, mam..ja sa velmi rychlo viem namotat na takychto hrdinov, ci uz z filmu, alebo z knihy a potom mi trva aj tyzden, kym na to zabudnem..a potom zase nieco vidim/čitam a stale dokola..
zapla som si tu prvu cast..tak som zvedava..este by som chcela vidiet Vampires assistant.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja. A potom sa mi s nimi este aj sniva :grinning:
No som zvedava, ci sa ti bude pacit, ja teraz pozeram najnovsiu cast :grinning:
24. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor..potom sa zobudim spotena po tych snoch a utekam robit malemu mlieko.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este ze si po tych snoch spomenies aj na maleho :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...to o com tu tocite?... :sweat_smile:
natalie blahozelam k +438 gramom... :wink: :grinning:
24. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka o upiroch a hrdioch z filmov/serialov/knih :grinning:

A vdaka :grinning: Viem, ze je to asi malo, ale uz sa blizil m 50, tak som happy :dizzy_face:
24. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej baby :sunglasses: a ja som myslela ze to len ja som taky blazon do twilight a upirskych pribehov :grinning: som rada ze nie som sama ale ked sme pri tom, neviete mi nejak poslat twilight 2 ?? ja som citala len knihy a nikto zo znamych to nema :cry: a strasne by som to chcela vidiet
24. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No..prave som si kukla 15 min.z prvej casti a vyzera to super.. :grinning: :grinning:
Ahoj Adka..trosku tu salieme za vysnivanymi chlapmi..ides snivat s nami?? :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak natalie BRAVOOOOOOO, len tak dalej !! :wink:
24. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam4, poslat neviem..ja to mam na DVD.. :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam4 na internete by ti nestacilo pozriet si to? :grinning: a DAKUJEEEM :dizzy_face: taky maly pokrok, ale hrozne sa tesim z neho :dizzy_face:

Adka a kde si bola tak dlho? dlho som ta tu nevidela :grinning:
24. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss - urcite sa na to tiez namotas :grinning: A budes mat novych hrdinov, o ktorych mozes snivat :grinning:
24. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss tak to si necham ujst... :wink: ja som asi divna, ale ja som nikdy za takymi nesialila... :sweat_smile: ked uz, tak jedine za niecim trocha viac dosiahnutelnym... :sweat_smile: :grinning:
24. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie, tomu verim..inak hra tam par celkom znamych hercov..
Baby..precitala by som si nejaku dobru knihu.. :frowning2:
24. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nati je vonku krasne, tak sa cele dni flakame... :wink: od utorka hlasia zas kako pocasie, tak treba trocha bronzu pochytat kym sa da, nech nerobim reklamu vapenke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi dajte link kde si to viem pozriet lebo ja som do stahovania a takych veci uplny blbec :confounded:
a citali ste uz nieco od kenyonovej ?? mna svojimi upirsko-erotickymi pribehmi uplne dostala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss necitala si knihu: "Posledna prednaska"? Vrelo odporucam :wink: Jo, herci su tam skveli, ani dej nezaostava :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale Adka..ziadny DiCaprio po titanicovom ošiali??
Ale ja niesom z tych, co ked vidia nejakeho herca, tak jacia o zivot a lepsia si plagaty po celej izbe..ja len tak vo svojej hlave.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss ja teraz citam taku haluz "moj sused je bozsky!"-meggin cabotova... :wink: ale co zeriem je maxim matkin... :grinning:
24. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok