• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mam4 tak aspon par linkov: http://onlinky.com/film-2217.html potom http://filmy.fotelka.com/twilight-saga-nov-2009 a http://kukaj.net/articles.php?article_id=17588 urcite to nie je DVD kvalita, ale pozri si tu najlepsiu :wink:
24. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadny potitanicovsky osial... :sweat_smile: akurat co sa vzdy pozastavim vo filme nad hercom, neviem si teraz spomenut na meno- ten blondak z rychlo a zbesilo...no hadam viete... :sweat_smile: ale tym to asi tak hasne... :grinning:
24. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie myslis poslednu prednasku od pausch a zaslow ?? akurat som o tej knihe citala na marthinuse, celkom ma zaujala.
oplati sa precitat ??
24. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj natalie, dik. tesim tesim. asi aj hned idem pozeraaaaaaat :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie..ja som fanusik vseliakych presladenych romanov, ktore sa odohravaju okolo roku 1800.. :grinning: ..pripadne mam doma par erotickych romanov.. :grinning: :grinning: ..ine knihy su zapadane prachom.. :grinning: :grinning:
..kukla som jednym okom na Smotanku.l.bohvie ako to je s tou Krainovou..na PRIME povedala, ze nie je tehotna...na MARKIZE robi tajnosti..no...uvidime..
24. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam4 ano, presne tu, ROZHODNE si ju precitaj, je uzasna kniha, ma fascinujuce myslienky na zamyslenie :wink: Ta fakt stoji za to...
Chod pozerat, ja twilight milujeeem :dizzy_face:

misss - necitas Urbanikovu? Ja som obrovsky maniak na knihy :grinning: urbanikova opisuje krutu realitu, so zmesou humoru a erotiky :wink:
24. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss, tak ta tvoja zbierka erotickych ma zaujima :slight_smile: co odporucas ?? ja som zatial citala len od kenyonovej a nemalo to chybu ?? chudak moj muz, si to potom "odniesol" :sunglasses:
24. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nemozem kukat ked sa tu bavite o knihach :slight_smile:
ja som uz par mesiacov posadnuta citanim :slight_smile: teraz som precitala par knih z evitapressu a boli velmi zabavne, take moderne a zo skutocneho zivota, takze tiez odporucam :wink:
24. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, evitapress odporucam, jej knihy su neskutocne, a daju sa citiat stale dookola - ktora je tvoja naj? Podla mna su vsetky uzasne, ale prestavala som dychat pri knihe od Timei - "Bez dcery som neodisla"
24. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bola strasna pecka, ja som pri nej aj revala :unamused: chudak zena, tak ho lubila a on hajzel si z nej robil blazna :confounded: vies ze ani nemam naj z jej knih ?? pacia sa mi vsetky, ale kazda inak :wink:
24. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super bol taky historicky..Adora..je tam velmi vela faktov..tako kniha ma uplne stiahla do deja..aj somsi pri nej poplakala..Potom Chut vasne - Emma Marlowe, Vášeň nespútaš - Rebecca Justh..tieto su take sucastne, ale perfektne.. :grinning: :grinning: ..inak potom milujem vsetky knihy typu,..Johanna Lindsayova.. :grinning:
24. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo predsa, asi ta o zaire ahmed alebo nejak takl sa voala. o dievcati z pakistanu, zila ale v anglicku. to som mala zimozmriavky, slzy, hnev, vsetko. velmi kruty a skutocny pribeh :unamused:
24. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam rada vsetky jej knihy :dizzy_face: Citala som aj diagnozu F50, ale vsetky su uzas :wink:
24. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik miss, uz pisem zoznam :slight_smile: zasoby sa minaju, treba doplnit :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie, tak tu som este necitala ani ju este nemam doma. ale chystala som sa na nu :slight_smile:
24. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie je, ze po tychto knihach som vzdy taka nabudena a muz potom za mnou nestiha.. :grinning: :grinning: .tak sa potom smejem.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna je pri citani najhorsie to, ze ked uz otvorim prvu stranu, nepustim ju, kym ju uplne celu nedocitam :grinning: A pri knihach ako twilight som potom zavreta cely den v izbe, bed jedla, kamosov, skoly, ucenia a bez okoliteho sveta :grinning:
24. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he heeeee, ja som zo seba tiez bola prekvapena ked som prvykrat citala taky "styl" a moj nechapal co sa so mnou deje :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi o tom hovor..to som bola nastastie este tehotna a na jednu knihu mi stacil 1 den.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz asi posadnuta... Mala by som sa zacat kontrolovat :grinning: :grinning:
tak ja som twiligh citala do rana, lebo cez som pri malom velmi nemohla ale vsetky dieli som mala do tyzdna zhltnute :slight_smile: a tesim ked sa do nich pustim znovu :sunglasses:
a citali ste aj ten kusok 5.??ja som mohla v robote tlacit, tak som si vytlacila celu 4 a aj 5.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore knihy su ako droga :slight_smile: a citali ste ten nedokonceny "prvy" diel twiligh ale z pohladu edwarda ?? je na nete ale kedze moja anglina je veeeeeeeelmi slaba tak som tomu nerozumela :unamused: a vraj ju uz ani nedokonci a nevyda :cry:
24. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, Midnight Sun? :grinning: Taka chutovka :dizzy_face:
24. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam4 ja ju mam v slovenskom alebo ceskom jazyku... chces?
mam4.. :grinning: :grinning: ..ja som si ju stiahla prelozenu..
NEVERIM !! odkial to mas ?? CHCEEEEEEEEEEEEM !! :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som tyzden lustila, prekladala a nakoniec s tym prastila :angry:
24. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie, vidim, ze aj ty si taky internetovy vyhladavac ako ja.. :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby asi k vam budem chodit na hodiny informatiky :wink:
24. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok