Tehotné - násťročné 🙂

Holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky 😃 moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo 😃
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku 😃
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo 😃
tak ktora je tu taka ?😃D piste piste
misss
24. apr 2010
fuhaa.asi by som ju poslala doriti..ved oni tam su pre teba a nie ty pre nich.. ]-(
mam4
24. apr 2010
tak to ina drzana, mne manzelik doniesol taku nie najmensiu telku 🙂 a nikto ani pol slova nepovedal 🙂
natalie_tmk
24. apr 2010
Ja asi rusim ju... zavidi, ze mam veci, ktora ona este ani nevidela 😃 A ked sa zacnem stazovat, sfukne ma s tym, ze keby som zila v jej obdobi, porodila by som na poli a za pol hodinu musela makat zas ]-( A ked jej poviem, ze chcem nieco od bolesti, povie, ze nech si nezvykam na luxus dnesnej modernej doby, ze v minulosti boli zeny silnejsie, lebo nemali lieky 8-(
mam4
24. apr 2010
a ako co jej vadilo na tej mp3 ?? alebo si myslela ze to je diablovo dielo ?? 😎
mam4
24. apr 2010
jaaaaj aka srandistka 🙂 mala byt riaditelkou vo veznici 😉
mam4
24. apr 2010
a dost pochybujem ze ona rodila na poli alebo ze nikdy nevzala ibalgin a prave preto ze take niekedy nebolo boli ludia presne ako ONA 😉
misss
24. apr 2010
8o)))..chudatko natalie..ved v noci ti moze byt jedno ze kto ma smenu a rano tam bude niekto iny..nie??booohe..
Ako nic proti madarom, ale uz pomaly cele kramare hovoria po madarsky.. 😃
natalie_tmk
24. apr 2010
Som hovorila aj lekarovi, nech mi daju nejaku normalnu :-S A on mi na to povedal, ze ona je najlepsia na oddeleni... Tak saom sa pytala, ci ma tym chce vystrasit, lebo ked to mysli vazne, tak rychlo zdrham prec... on sa len zasmial 8-(

neviem, pytala som si hodinky do izby, nech viem, kolko je hodin a mi odkazala, nech sa orientujem podla slnka. Tak jej hovorim, ze uz aj Hitler mal hodinky, ze je 21. storocie. Tak nastvana odisla a poslala nejaku mladu praktikanktu, ktora mi doniesla radiobudik (ale s odkazom, ze radio nesmiem zapinat 😃 )
misss
24. apr 2010
hahaha..dobra.. 😃
natalie_tmk
24. apr 2010
Tie jej hlasky si asi zacnem zapisovat a mozem aj vydat knihu 😃
mam4
24. apr 2010
tak radsej pekne posluchaj aby sa k tebe nenastahovala na "straz" 😃 😃 😃
natalie_tmk
24. apr 2010
jezis, ked si ku mne dovlecie spacak, asi vyskocim z okna 😃 😃 Cize ak sa tu viac ako 2 dni neukazem, poslite niekoho na kramare 😃 😃
mam4
24. apr 2010
joooj len neskac !! lebo urcite skoci za tebou chyti ta za nohy a potom bude ine hlasky pustat 😃 😃 😃
oki, idem uz spat...
dobru noc vam prajeeeeeeem 😉
misss
24. apr 2010
bruuuuuuu mam.. 😃
natalie_tmk
24. apr 2010
nestraaas 😃 😃 😃

Aj ja by som uz mala ist spat... ale nejako sa mi nechce 😃 Radsej jej idem zazvonit, nech sa prejde 😃
misss
24. apr 2010
http://www.aktuality.sk/clanok/161926/britska-m...

ja este cakam na muza,kedy pride z praaace.. 😢
natalie_tmk
24. apr 2010
Ten clanok som citala, nieco hrozne :-S

A kedy by sa mal vratit?
misss
24. apr 2010
neviem..cakam ho kazdu chvilu...
natalie_tmk
24. apr 2010
Tak to sa ti uz urcite vrati 😉
michaa
24. apr 2010
ahojte, mi aj trvalo kym som vas precitala. stihla som medzitym pozriet vcerajsi panelak, upiect kolac a spravit salat na veceru 😃 ako sa ma malinke natalie? moja mala mi dnes dopriala, aj som toho zvladla prekvapivo vela - teda okrem prace do skoly 🙂 ach
misss
24. apr 2010
hovoril, ze okolo 21..a furt nic..dneska su tie dni bratislavi a isiel pomahat do bufetu do ZOO..tak urcite pride neskoro..snad kazdu chvilu..
natalie_tmk
24. apr 2010
michaa - malicke je v pohode, len lenive 😃

misss tak urcite uz cocvhila dorazi 😉 Trva mu cesta dlho z prace domov?
misss
24. apr 2010
podla toho ako mu pojdu autobusy, ale snad ho niekto dovezie..
natalie_tmk
24. apr 2010
Urcite je v poriadku 😉 Neskusala si mu volat?
michaa
24. apr 2010
no aspon tak. ved sa preberie urcite a bude kopat ostosest. mne zase pomalicky rastla, pritom som aj 3kg pribrala v prvych dvoch mesiacoch - ked svoju velkost dobehla, vaha mi zase klesla o 2kg menej. cudne
misss
24. apr 2010
Uz je doma..ideeem.. 😃 papapa
natalie_tmk
24. apr 2010
no supeeer, pozdravuj ho 😃 dobru noc 🙂

michaa tak vahu mi ani nespominaj... Ja ani 10 kil nenaberiem za cele tehu ]-( Ale hlavne, ze su mimca zdrave 😉
michaa
24. apr 2010
zeby genetika? :-p moja mamina dala so mnou aj s bratom 6kg za cele tehu. co vobec neni vela podla mna... a ty si bola tiez chuducka, takze vela necakaj. budeme jak hajzlove pavuky 😃
natalie_tmk
24. apr 2010
nestras 😃 Tesila som sa, ze konecne priberiem, aspon pocas tehu :-S A nic z toho? 😢 😃
michaa
24. apr 2010
telo si vypyta ak bude potrebovat, uvidis sama. ja jem stale a nepriberam vobec. potom zacinam byt hypochonder, ze ci mi stitna zlaza nevyskocila (mala som s nou problemy pri prvom tehu).