• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
fuhaa.asi by som ju poslala doriti..ved oni tam su pre teba a nie ty pre nich.. :angry:
24. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ina drzana, mne manzelik doniesol taku nie najmensiu telku :slight_smile: a nikto ani pol slova nepovedal :slight_smile:
24. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja asi rusim ju... zavidi, ze mam veci, ktora ona este ani nevidela :grinning: A ked sa zacnem stazovat, sfukne ma s tym, ze keby som zila v jej obdobi, porodila by som na poli a za pol hodinu musela makat zas :angry: A ked jej poviem, ze chcem nieco od bolesti, povie, ze nech si nezvykam na luxus dnesnej modernej doby, ze v minulosti boli zeny silnejsie, lebo nemali lieky :rolling_eyes:
24. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako co jej vadilo na tej mp3 ?? alebo si myslela ze to je diablovo dielo ?? :sunglasses:
24. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj aka srandistka :slight_smile: mala byt riaditelkou vo veznici :wink:
24. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dost pochybujem ze ona rodila na poli alebo ze nikdy nevzala ibalgin a prave preto ze take niekedy nebolo boli ludia presne ako ONA :wink:
24. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8o)))..chudatko natalie..ved v noci ti moze byt jedno ze kto ma smenu a rano tam bude niekto iny..nie??booohe..
Ako nic proti madarom, ale uz pomaly cele kramare hovoria po madarsky.. :grinning:
24. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Som hovorila aj lekarovi, nech mi daju nejaku normalnu :confounded: A on mi na to povedal, ze ona je najlepsia na oddeleni... Tak saom sa pytala, ci ma tym chce vystrasit, lebo ked to mysli vazne, tak rychlo zdrham prec... on sa len zasmial :rolling_eyes:

neviem, pytala som si hodinky do izby, nech viem, kolko je hodin a mi odkazala, nech sa orientujem podla slnka. Tak jej hovorim, ze uz aj Hitler mal hodinky, ze je 21. storocie. Tak nastvana odisla a poslala nejaku mladu praktikanktu, ktora mi doniesla radiobudik (ale s odkazom, ze radio nesmiem zapinat :grinning: )
24. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hahaha..dobra.. :grinning:
24. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tie jej hlasky si asi zacnem zapisovat a mozem aj vydat knihu :grinning:
24. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak radsej pekne posluchaj aby sa k tebe nenastahovala na "straz" :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezis, ked si ku mne dovlecie spacak, asi vyskocim z okna :grinning: :grinning: Cize ak sa tu viac ako 2 dni neukazem, poslite niekoho na kramare :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj len neskac !! lebo urcite skoci za tebou chyti ta za nohy a potom bude ine hlasky pustat :grinning: :grinning: :grinning:
oki, idem uz spat...
dobru noc vam prajeeeeeeem :wink:
24. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bruuuuuuu mam.. :grinning:
24. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nestraaas :grinning: :grinning: :grinning:

Aj ja by som uz mala ist spat... ale nejako sa mi nechce :grinning: Radsej jej idem zazvonit, nech sa prejde :grinning:
24. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ten clanok som citala, nieco hrozne :confounded:

A kedy by sa mal vratit?
24. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem..cakam ho kazdu chvilu...
24. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to sa ti uz urcite vrati :wink:
24. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mi aj trvalo kym som vas precitala. stihla som medzitym pozriet vcerajsi panelak, upiect kolac a spravit salat na veceru :D ako sa ma malinke natalie? moja mala mi dnes dopriala, aj som toho zvladla prekvapivo vela - teda okrem prace do skoly :slight_smile: ach
24. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hovoril, ze okolo 21..a furt nic..dneska su tie dni bratislavi a isiel pomahat do bufetu do ZOO..tak urcite pride neskoro..snad kazdu chvilu..
24. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michaa - malicke je v pohode, len lenive :grinning:

misss tak urcite uz cocvhila dorazi :wink: Trva mu cesta dlho z prace domov?
24. apr 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla toho ako mu pojdu autobusy, ale snad ho niekto dovezie..
24. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Urcite je v poriadku :wink: Neskusala si mu volat?
24. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aspon tak. ved sa preberie urcite a bude kopat ostosest. mne zase pomalicky rastla, pritom som aj 3kg pribrala v prvych dvoch mesiacoch - ked svoju velkost dobehla, vaha mi zase klesla o 2kg menej. cudne
24. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz je doma..ideeem.. :grinning: papapa
24. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no supeeer, pozdravuj ho :grinning: dobru noc :slight_smile:

michaa tak vahu mi ani nespominaj... Ja ani 10 kil nenaberiem za cele tehu :angry: Ale hlavne, ze su mimca zdrave :wink:
24. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zeby genetika? :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja mamina dala so mnou aj s bratom 6kg za cele tehu. co vobec neni vela podla mna... a ty si bola tiez chuducka, takze vela necakaj. budeme jak hajzlove pavuky :grinning:
24. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nestras :grinning: Tesila som sa, ze konecne priberiem, aspon pocas tehu :confounded: A nic z toho? :cry: :grinning:
24. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
telo si vypyta ak bude potrebovat, uvidis sama. ja jem stale a nepriberam vobec. potom zacinam byt hypochonder, ze ci mi stitna zlaza nevyskocila (mala som s nou problemy pri prvom tehu).
24. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok