• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Len moje si akosi nepyta :grinning: Mne to jeden doktor vysvetlil tak, ze moja babo si berie vsetko odo mna, a preto ja chudnem a ono pribera :grinning:
24. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, taky zacarovny kruh. ved nebudes sa prejedat, ked ti nechuti. neexistuje na to nieco? prehovarat brusko nech viacej vstrebava? malinke je akesi hladne!
24. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem :unamused: Keby nieco take bolo, uz by mi to dali, nie?
24. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej. ale pri doktoroch jeden nikdy nevie. kolko hlav tolko nazorov. tazko s nimi, nie? nikdy nepovedia vsetko, jak keby sme v komixe zili a oni mali nad hlavami bublinu - si precitas, co si myslia :grinning:
24. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne :grinning: Najlepsie je, ze mi tu minule rano nabehli styria a zacali sa medzi sebou hadat, lebo kazdy mi chcel nasadit inu liecbu :grinning: V takej chvilii fakt neviem, co si mam mysliet :grinning:

No ja sa uz poberiem spat, na dnes som mala vela "aktivit" :confounded: Dobruu noc :grinning:
24. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuu
24. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... :grinning:
nati to co mas za sestricku tam??? ina zastankina doby kamennej... :rolling_eyes: :sweat_smile:
a ten janosik,mne sa pacil viac ako bathory... :sweat_smile:
koxo mm spi, dietko sa kuka na disney channel a okusava takej zirafe nohy...ako mala by som aj daco spachat na obed... :grinning: nati nechces inspirovat co ste mali na obed?... :grinning:
25. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..tak ako sa amte?? :wink: :wink: :wink:
25. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..maly konecne zaspal a ja som uz narobena ako taky pes.. :grinning: :grinning: .ale nastastie dneska nevariiim...nemam komu.. :grinning: :grinning: ..
Adka, mne sa tiez ten janosik pacil viac, ale aj Bathory bola dobra.. :grinning: :grinning:

Ahoj Lius, ako??Nevadi ten FB?? :grinning:
25. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...ahoj moja..to si ty?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ajsne ze nevadi..nejako mi nedoslo ze tsi to ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako si vedela ze som to ja? :grinning:
25. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla fotky..som ta zbadala v konikovej skupine.. :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej?:slight_smile:tak to jwe fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: eheh a co ako sa mas???
25. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spytat maminiek ktore porodili tesne po 18tke, ako je to s materskou.... je na nu narok ci nie, dcera ma 17,5 a caka mimco tesne po 18tke,ten sok som uz rozdychala, teraz sa snazim pomoct ako sa da.ma niekto skusenost,viete mi poradit?vdaka
25. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujde to..prave si vychutnavam chvilu pokoja a kavicku.. :grinning: :grinning: a ty ako??priznaky pretrvavaju??? :grinning:
25. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, tu to zije :wink:
a natalie nam este buvinka ?? :grinning:
hervinka, od uradu prace, soc.veci a rodiny urcite dostane prispevok v hodnote cca 180 eur. ale chodte sa tam este popytat co a ako, mozno bued mat narok aj na viac....
25. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...a kavicka chuti?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jaa??no tak bradavky ma bolia...mam starsnu nechut..aj som hladna.a straasne...ale nemozem sa najest...vooobec :frowning2: :frowning2:
25. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lia, dufam ze ti to s babom vyjde. ja po druhom "prahnem" uz rok z toho pol roka sa snazime o sto sest a dnes som zase dostala cervenu :frowning2: ...
25. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam..dakujem ti moc...aj ked zacinam mat strach..ako keby som mala ruzove okuliare..a teraz ako keby som si ich dala dole a szistila co to obnasa..aj ked viem co to obnasa..ale terza to zanam vidiet tak realne..a zacala som mat z toho strach tak trosku :frowning2:
25. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss mne sa bathory pacila zo zaciatku...potom to podla mna moc natahovali...take divne to bolo...a u janosika som skoro porodila, ked tam bola ta scena s tym miminkom tej carodejnice a ked ho na konci vesali...uff... :confused:
lia neviem, co dodat... :confused:
rozhodla som sa mm "otravit"... :grinning: vnutornostami... :grinning: hadam to stihnem upachat, kym sa zobudi, vyvetram a mozno nepride na to, co je...?... :grinning:
25. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka...to si ako myslela??
25. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuti, chuti..mnam..si robim do 0,5 litrovej šálky.. :grinning: :grinning:..
no..je to fakt velka vec, ked sa take babatko narodi..uz ziadna zabava vonku s kamosmi, ziadne disco, vsetko sa toci okolo toho maleho cloviecika, ktory je zavisly len a len od teba..ja by som aj isla s malym do mesta, alebo tak, ale po zlych skusenostiach s MHD sa bojim a vsade chodim pesi.. :unamused:
25. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...a co sa ti stalo??ak to nie je tajnee:slight_smile:
25. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia misss to pekne vysvetlila aj za mna... :wink: nebolo to mierene v zlom, len treba strasne vela sebazaprenia, vytrvalosti a hlavne sebaovladania pri takom malom cloviecikovi... :wink:
25. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas na druhej strane, my ideme s babami buduci piatok na flam do baru... :grinning: tatikovia budu strazit...ale jasne ze nebudeme chodit kazdy tyzden... :wink: ale obcas treba aj nam maminam vypadnut a "volne dychat"... :wink: ...sa aj tak smejeme, ze budeme dobre, ked vonku vydrzime do pol jedenastej, kedze chodime spat "s kurami"... :grinning:
25. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkaa.. :slight_smile: :slight_smile: ano mate setky pravdu..bola by som schopna sa vzdat toho setkeho... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jaj a tazka to poznamka, nebola som uz tak dlho, ze ani neviem, co si mam obliect... :grinning: :grinning: :grinning: hadam aj zo 2 roky... :confused:
adka..ked raz tak uz poriadne...sak ano?? :slight_smile: :slight_smile: ja som sa terza dako rozbehala..po baroch..ale mozno pol roka..a mozno rok...sem s priatleom nikd nehcodilil..bude sme boli u nas alebo u nich..a terza nas to volako zase chytilo..a mozno to znova skonci..a vy si to uzite:slight_smile:poriadne...treba sa obcas vyventilovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: no ked ale si uz teraz predstavim ze malu necham "samu", tak sa mi ani moc nechce ist... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sa presviedcam, ze ved aj tak bude spat, tak si ani nevsimne ze som niekde bola...ale...
chceme vyrazit az ked bude terezka buvat... :sweat_smile: vecer... :sweat_smile:
25. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj presne tak..a do nejakeho bau..poriadene to rozotcit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze treba obcas vypnut, len ja na to este nie som pripravena..raz som isla s kolegynou si sadnut..povedala som muzovi, ze pridem asi za hodinu...maly spal a ja som bola 2 min.peši od domu, ale ako odbila hodina, tak som letela domov..vobec som sa nevedela bavit..stale som myslela na maleho a na to, ci nieco netreba, ci neplace,...
Lius..v zime, ked snezilo som potrebovala ist do socialky...isla som elektrickou a musela som aj prestupovat..a nikto mi nepomohol..tak ked som vystupovala a teperila som sa s tym kocikom dole tymi smyklavymi schodmi, tak som sa smykla, ale nastastie som stihla polozit kocik na zem, tak sa nic nestalo, len ja som bola cela doudierana a oskreta.. :cry: ..potom som presla skoro cele mesto pesi, aby som nemusela nastupovat a vystupovat...potom ked som isla nastupit, tak az ked som zakricala do elektricky mi pomohol taky mlady chalan a ked som konecne vystupovala doma, tak som povedala takej babke a ta mi pomohla..inak strasna neochota v tejto Bratislave.. :confounded:..este mi raz pomohol jeden sofer a ten mi povedal, ze vzdy mi musi niekto pomoct, lebo sama to urcite nezvladnem..no.co uz..a to ja som pomahala vzdy..som si myslela, ze sa mi to aj vrati, ale PRD z toho... :frowning2: :frowning2:..
25. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok