• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
awoj maji som rada že si sa nam konečne ozvala.....moja držim ý palce nec ta malička už tolko netrapi a nech už to mas konecne za sebou neboj ty o zvladnes......maji vies co dobra sprava idem si dorobiť maturu ..teraz si dam žiadost riaditelovi o nahradnom termine dokoncenia si nejakých skusok ,,,hadam sa zlutuju a daju mi to prejst lavou za dnou,,,uvedomila som si že odklad na rok,,nije riešenie,,,len utek pred ničim....aj ked už som v 20tt...ale hadam zmaturujem aj s bruchom:slight_smile:)))držkaj sa mi....cmukam pa :grinning:
18. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...gerci, musim reagovat na tvoje rozhodnutie, myslim si ze robis velmi dobre a drzim ti prsty aby si to zmakla, hlavne teda aby ti to schvalili, ozaj nedavaj si odklad.. ja som tri roky studovala popri malom a ani raz ma nenapadlo zeby som si dala odklad, i ked v piatom som uz nevladala, ale zmakla som to...drzim ti velmi velmi prsteky :dizzy_face:
maji drz sa, sucitim s tebou :sunglasses: :unamused: :wink: stoji za to si to vytrpiet :slight_smile:
pheobe je mi taktiez luto, co sa deje vo vasej rodine.. vydrzis to, prezila som si to pred troma rokmi hned 3 mesiace za sebou..bol to o nicom rok...az na to ze sa mi narodil maly :dizzy_face: , takze kto vie, mozno je to predzvest niecoho pekneho co pride, ked sa to smutnee obdobie ukonci...... :slight_smile:
pekny den vam prajem.
18. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti pekne aDI.....veru tak rozhodla som sa aj vdaka vam ....velmi ste mi pomohli vsetký tu....dakujem vam :sweat_smile:
18. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak ján jsem home z Liberce, mám toho tak akorád plné zuby a jdu ještě pořáááádně uklidit, protože zítra stíhat nejséíš nebudu ani omylem...

r123 vítej, vítej mezi námi :dizzy_face: A je to pravda. záleží na ženské jak moc, nebo málo je na miminko připravenáááá

nadhera, myslím, že na mladých maminkách není nic špatného a ani si nemyslím, že jsme nějaké špatně vychované "poběhlice" jak si někteří myslí...Teda beru maminky kolem těch 18 ti let, 13 - 16 let je holka ještě sama dítě...Můj osobní názor...
18. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mam nejake bolesti,takze padim na smbulanci do nemocnice,snad bude vsechno dobre :pensive:
20. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Adelko držim palečky, aby vše dobře dopadlo.
20. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji moc
20. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som akosi dlho nenakukla medzi vas..

adelka drzim palceky nech vsetko bude dobre:slight_smile:
20. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsme doma, vsechno je zatim OK,kdyby bolesti pretrvavaly,tak nastupujeme do nemocnice :frowning2: ale snad to nebude potreba, fotecku mame v albu :slight_smile: jsme jeste drobci, mimisek odpovida 4+4tt
20. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka to je dobre ze je vsetko ok:slight_smile: snad bude aj nadalej:slight_smile:
20. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak ja se vam hlasim ze slovenska. Je tadz perfektne....

Adelko drzim pesticky, snad uz bude mimisek v poradku, nebude te zlobit a bude hezky uhnizdeny tam, kde ma byt....
20. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasky
tak ja furt cakam jak na zazrak bozi, rano ma fajin bolelo brucho a uz zasa nic...normalne, ked mam dake bolesti, zacnem sa tesit jak male decko z hracky :grinning: ale furt marne, zakazdym to prejde... ach jo, vidim to na Vianoce :D
21. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji :slight_smile: mate jeste chvilku cas :slight_smile: Natalce se u tebe libi :slight_smile: ale musis byt uz unavena, ze?
21. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky taky jsem za vama dlouho nezabrousila´,jak se dneska mate?
Maja:tobe uz to doslova klepe na pupek vs nachystane?
21. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som sa stym zmierila, ze pojdem rodit na vianoce, alebo najskor na mikulasa :grinning:
21. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak ja som mala prve dieta v 19stich, vpohode som zvladla svadbu aj maturu a dokonca som isla aj na vysku... presiel rok a uz cakame druhe babo, velmi sa tesim, dcerka ma teraz 13mesiacov, ja 20rokov, manzel o 4viac. nadalej budem studovat, bude to zlozitejsie ale vsetko sa da.
tak vam drzim palce pri porodoch a nicoho sa nebojte, na veku rozhodne nezalezi kazdy je na tom inak
21. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj botis..spravne na veku nezaleži ked je na to holka pripravena tak nevidim v tom problem....

BAbule a vy ako ako inak tehulkujete....juuuj MAJI tej tvojej nejako sa u teba paaači:D inač aj ja čakam dievcatko :confounded: i ked som viacej chcela chlapa...:D
22. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci, ved to je fuk, len nech je zdravucka :slight_smile: a baby su aj tak lepsie, aj ako babatka, to ti kazdy povie :slight_smile: sice chlapi sa maju v zivote lepsie, ale my zenske sme silne hehe :slight_smile:

ja uz som nejake tri hodinky hore s bolestami v podbrusku, uz by sa mohlo aj daco diat kurniksopa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale mýsliš že bý to bolo dneskA???juuj ako ty zavidim....a jasne hlavne že bude zdravucka ved to ma teši,...len meno neviem,,,žiadne sa mi nelubi: :angry: inač maji kedy si zacala citit prve pohýby??? :astonished:
22. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citila pohyby uz v 17 tt, nemyslim, ze to bude dnes, taketo bolesti uz ma strasia neviem kolko a stale prd stoho :grinning: malinka si zomna robi prdel a naramne sa jej to paci :grinning:
22. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala aka zlata a necitis nijake zvlasne bolesti???boli to&&,,??? :unamused:
22. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli to jak keby som mala take paradne silne kramy, mam krce v podbrusku a picha ma v krizoch, a leze mi to nanervy, lebo to zakazdym prejde :grinning:
22. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este neprenasas že????
22. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ved ti tu pise hore v pase, o dva dni som este len 39 tt
22. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej teraz som si všimla prepac..... :confounded: ale no tak vidis este mate cas.,..a už si zbalena do porodnice??
22. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbalena som uz od 27 tt, ked mi zacali kontrakcie :grinning:
22. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj inac mam new foto v albume kuk...:slight_smile:))
22. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci jaki ste chutni :slight_smile: musim aj ja daco popridavat, aby ste videli aky mam kotlik, idem daco pohladat hehe
22. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokukaj moja pokukaj...
22. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf maji tak to mas už teda pooooriadne brušisko.....ale postielku mas nadhernu ,,,kraaasnu...aj kocicek,,juj tešim sa spolu s tebou na malu moooc... :sunglasses:
22. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok