Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
25. apr 2010

nemalo by to byt nic vazne...vraj mu nic nie je..asi mu len nesadlo nieco, co papal.. 😢 😢 ..moje chudatko..
no nejako to skusim povarit.. 😢 ..snad uz nebude grckat..

adka_praha
25. apr 2010

misss mne to uz x-krat hovorili ako sa to robi a jakziv si to neviem zapamatat...a teraz ma to strasne mrzi ze mam taku dieravu hlavu... ☹

misss
25. apr 2010

v pohode..boze ja som bola taka vystresovana, ked sme tam isli, ze som mu obliekla prve co som mala po ruke..dupacky s dierou na prste...

mam4
25. apr 2010

miss a to mas nejaku ryzovu kasu ?? alebo z normalnej ryze to mas odvarit ?? ani som nevedela ze sa take dava babatkam 🙂
tak nech mu prejde rychlo !!

norikk
25. apr 2010

juj tak my uz mame nejake veci,co mam od sestier,taze po dome bude mat co nosit,o to nie nudza 😀....ale sestra do mna hucala,ze to nie je dobre kupovat kociar pred porodom...

mam4
25. apr 2010

miss toto som nasla na nete :

Mala ked mala asi 4 mesiace hnackovala, mohli sme ryzovy odvar, pol litra vody a za lyzicu ryze, nechat varit. Alebo mrkvovy, kde je stvrt kila mrkvy na pol litra vody, to roymixovat, a aj banan mohol byt. Neviem kolko mate. A toto mala skoro 2 dni. Ziadne mlieko!

adka_praha
25. apr 2010

norikk ja som nemala ani prvy trimester ukonceny a sme kocik doma mali... 😀 a sme tu obe zdrave a stastne... 😀

lia23
25. apr 2010

mam..no tak to mna pri prvom tehu tiez neboleli prsia..len som mala chute...citliva som bola...a kramy meskali ...nic ine...a teraz co sa s oo mo deje..keby som bola pred kramami tak pochopim..ale 2 tyzden rped kramami..a mna prsia tak strasne bolia ze ani chytiti??

misss...a nie je nahodou ryza na hnacku???leb si pametam ze mama mi to robila ked som mala hnacku..ryzovy nakyp

mam4
25. apr 2010

norikk tak to je fajn, take veci na doma treba najviac 🙂 aspon u nas to je tak lebo do mesta a na navstevy casto nechodime a deti sa stale zababru takze skoda davat nove a drahe vecicky 😉
my sme oblecko, kocik a drobnosti mali asi 3 mesiace dopredu, len postielku kupoval manzel na poslednu chvilu ked som uz bola v nemocke lebo sme nemali peniazky. ja na take veci nie som poverciva 🙂 ja nad babetkami aj hikam a neplujem aby som im "neuriekla" 😀 😀

mam4
25. apr 2010

lia tak vyzera to na tehotenske priznaky ale ked mas problem s ovulkou moze to byt aj koli "zblbnutym" hormonom mozno 😖
ja by som hned robila test 🙂

natalie_tmk
25. apr 2010

Tak pred spanim som sem este na rychlo skocila 😀 Prechvilou som sa vazila, mam stale nad 50kil, tak mi lekar povedal, ze zajtra doobeda (po ranajsom vazeni, ranajkach a infuzii) by ma mali poslat "domov" 😵 😵 😵 Blbe je to, ze asi vyrazi za nasimi socialka... 😖

lia23
25. apr 2010

mam..dufam ze to je tehu.. ☹ aj ekd niemve...bojim sa aby o nebola psychika...

mam4
25. apr 2010

jeeeeeej natalie to je super !! ty priberaaaaaas 😀 😀 pomaly ale isto 😀 😀
no a preco je blba ta socialka u vasich ?? ved im mozno otvoria oci, podla mna je dobre ze ich niekto "sprdne" za to ako sa k tebe zachovali !! 😠

mam4
25. apr 2010

lia ty sa vies tak samotyrat 😉 ano psychika robi velmi vela, ale kym nebudes mat test v ruke tak uz na to nemysli lebo sa nam tu zosypes 😀

natalie_tmk
25. apr 2010

lia drzim ti straaasne palce 😉 Ale bojim sa, aby si nebola sklamana 😢

mam priberam, ani som nedufala ze sa niecoho takeho dozijem 😀 No, ale ked dojde socialka, matka sprdne mna 😒 Foter mi zavola, zacne sa vyhjrazat, atd. 😖 Na to fakt nemam nervy... ja uz o nich proste nechcem nikdy pocut, vidiet ich, nic podobne 😔

lia23
25. apr 2010

mam...tak to ti teda poviem..ja som strasne sprosta v tomto..proste staci ze neico mam a uz sa kontrolujem...a uz nemam nad sebou kontrolu..len sa kontrolujem..kontreolujem a kontrolujem:Dpopripade hladam na nete co by to mohlo byt...blba som. ☹ ale ver mi ze sa snazim nato nemysleit 😉 😉 😉 😉

nataly...dakuejm ti moc..a dufam ze to nebude sklamannie.. 🙂 🙂 🙂

mam4
25. apr 2010

natalie, no vidis a mne bolo hned jasne ze zacanes naberat na vahe 😉
a ak myslis ze ta potom budu chciet zase zdrbat tak jednoducho nezdvihni alebo zloz !!
a uz vies ako to bude ?? dokoncis skolu a pojdes k babke ?? pokial si dobre pamatam babka byva vo francuzsku, ty vies francuzsky ?? alebo s tebou bude babka chodit po lekaroch ?? vsetko s tebou vybavovat ??

lia23
25. apr 2010

natal.y..mas to teda fakt dost tazke s rodicmi..ale uz ams svoj zivot..aj ekd si mlada este..ale tak zariadis si ho sama...a najlespei ako budes vedit..a urcite sa niekto najde kto ti pomoze..verim tomu ze keby sme byvali blizsie pri teb....tu vsetky baby co sme...tak ti prideme pomoct..ale bohuzail to nejde ☹ ☹ ☹

mam4
25. apr 2010

lia ty si asi taky hypochonder ako ja 😀 😀 mna stale niekde picha, boli, furt umieram a vsetky choroby sveta mam 😀 😀
ale podla mna sme len take precitlivele, ze vsetko vnimame intenzivnejsie ako iny ludia co si take veci vobec nevsimaju 😀
ja som uz roky stale nachladena, soplava ale vsetky testy, krv, alergo, imuno mam OK 🙂 proste cisty hypochonder 🙂

natalie_tmk
25. apr 2010

Ja viem, ale uz len to zvihnut a pocut, ako vrieskaju... 😒
No uz v maji by som mala ist k babke. Teraz hned ako budem moct ist do skoly, tak si chcem nabehnut a zozbierat znamky, aby som dostala skor vysvedcenie. Po francuzsky neviem ani ceknut 😀 A babka so mnou urcite nikam nebude chodit. Ja budem v podstate akoby v prenajatom doma (za ktory nastastie nebudem platit) ale inak nemyslim, ze by mi babka v comkolvek pomahala 😖 Vsetko si budem musiet zistit a vybavit sama.

lia - netrap sa este aj pre mna, cosiii 😀 Ved ja som v pohode 😝

lia23
25. apr 2010

mam...hehe tak to jo..uz si nasimyslia ze ja si vymyslam:D

nataly..sucitim s tebou...a je mi fakt luto ze sa takto k tebe spravaju..to ma fakt mrzi

lia23
25. apr 2010

kocky ...idem ja uz off tka appa a majte sa tu krasne a malicke babatka si pozdravte 😉 😉 😉 🙂 🙂

natalie_tmk
25. apr 2010

Idem uz aj ja spat, dobruu noc 😵

mam4
25. apr 2010

no talie tak to budes mat co robit ale aspon sa naucis po francuzsky 🙂 a babo asi bude mat fr. obcianstvo ak sa tam narodi 😎
oki tak bru noc ...

norikk
25. apr 2010

joj baby ja mam nadchu alebo alergiu....od rana hroozne kycham...furt,stale vzdy...bude to asi len tou viac podrazdenou sliznicou v nose pocas tehotenstva nie?

mam4
26. apr 2010

norikk, v teho si viac prekrvena tak to moze byt pre to ale nemusiiiii 😀 ja som zas mala skoro celych 9 mesiacov zapchaty nos 😖

mam4
26. apr 2010

inak dobre ranko vsetkym 😉

misss
26. apr 2010

DObre rano... 😀

mam4
26. apr 2010

ahoj miss, tak ako maly ?? uz lespie ?? odvar sa podaril ??

misss
26. apr 2010

Ahoj..uz lepsie..uz nevrackal..teraz zase strasne reve..vymenil sa stav.. 😀 ..asi caka na mlieko, ale musime to nejako vydrzat... ☹ ☹
Ano podaril..som improvizovala a urobila som to take, aby to tieklo a nevyvratil to, tak uspech..8o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre