Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... jo je to Martin ... ja som tu spokojna 🙂 ... ja mam celkom dost pochodene zo Slovenska 🙂
http://www.fertilityfriend.com/ ... tu je ta stranka

mam4
26. apr 2010

a ako je to tam s pracou ?? s manzelom obcas uvazujemze ze by sme sa prestahovali na zapad, vraj su tam lespie prac. prilezitosti aj lespie platovo ohodnotene ale blava mi nejak nereze 😖 aj ked skoro vsetci sa tam teraz hrnu ako keby tam teple rozky davali 😎
idem kuk tu stranku ... dik ...

zuzanockamt
26. apr 2010

no s pracou asi tak ako vsade 😝 ... ja robotu mam, ale ja robim v skolstve cize si najdem hocikde a hocikedy 🙂 ... ale MM nema pracu uz vyse roka ... od januara 2009, ked sme sa vratili z UK

mam4
26. apr 2010

takze si pani ucitelka 🙂 a co ucis? teda ak ucis 😎
aj moj si hlada novu pracu od oktobra a vlastne uz 3 roky odkedy sme sa takisto vratili z UK ale stale mal nejake "bokovky" len uz potrebuje nieco stale aby nebol stres, ale vacsinou kde by ho hned vzali boli take cudne firmy,neseriozne, o nicom platene, asi by sme nevysli s paniazmi ... no bieda... ja si preto chcem spravit VS popri materskej aby som mala aspon nieco lebo ja som nikdy nebola zamestnana, len brigadne alebo nacierno ...

inak tej stranke vobec nerozumiem 😒

zuzanockamt
26. apr 2010

no MM ma ja VS a zatial nic ... hej, som ucitelka ... ucim matiku a slovencinu na II. stupni ... MM mal zatial len jednu brigadu ... a dufam, ze sa mu do jesene podari najst nejaku normalnu pracu
a si sa uz zaregistrovala?

mon777
26. apr 2010

Jéj, takže učitelka?? No tak bo by sme mohli byť niekedy v budúcnosti vzdialené kolegynky 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... aj ty chces byt ucka? ... tak vela odvahy a pevne nervy 😀

mam4
26. apr 2010

naozaj ?? tak to uz je fakt hrozne ked aj tak si nevie najst pracu. my co sme vacsinou pozerali pracu na profesii tak akonahle nieco zaujimve tak pozadovali VS... a v anglicku ste co robili ?? ako dlho ste tam boli ?? moj robil kuchara, skoro 2 roky ja osm za nim prisla ale len na 4 mesiace z toho som robila len 3, ale ja som tam skoro umrela, pre mna je velmi tazke sa zaclenit este ked som nevedela skoro nic po anglicky len zaklady a aj tak sa na mna nic nenalepilo 😒

aha, idem skusit 😅

natalie_tmk
26. apr 2010

Baby, mne je zasa zle 😒 Uz cakam, ze kazdu chvilu pobezim do kupelne 😢 A uz som tak dufala, ze budem v pohode ☹

zuzanockamt
26. apr 2010

mam ... boli sme tam len 9 mesiacov ... ja som si zvykala velmi tazko, tak som sa na to vykaslala ... tam sme robili len manualnu pracu ... reklamne stojany sme vyrabali a triedili postove zasielky podla kodov
no pozaduju VS a znalost AJ, ale MM vie len zaklady ... on je technicky typ a jazyky mu moc nejdu
natalie ... treba to nejako prekonat, lebo zase skoncis v nmeocke 😒

mam4
26. apr 2010

natalie, jooooj tak co si pojedla ?? nejaka zla kombinacia ?? skus otvorit okno, prevetrat sa a hlavu hore ... aspon mne to pomaha ak mi je zle ... alebo bublinky, kola ...

mam4
26. apr 2010

to ste mali v pohode robotku,aj ste robili spolu ?? tak to obdivujem 😀 my sa ideme pokusat ked spolu nieco robime, lebo kazdy chce po svojom 😀
ja v tomto obdivujem mojho draheho, kde ho hodia tam bude plavat, asi aj v mongolsku by vedel ovce past 😎 ja som taka spomalena a hrozne stresujem kym si zvyknem ...

zuzanockamt
26. apr 2010

hej, robili sme spolu ... to bola nasa podmienka a kedze MM vie len malo po anglicky, tak to bolo pre neho lepsie byt so mnou

mam4
26. apr 2010

tak to urcite, ja som sa tam dostala do prace cez kamarata ale len som upratovala takze jazyk som otrebovala minimalne a ako tak som sa dorozumela ked bolo treba ale hroooozne som sa hanbila nieco povedat 🤐
uz som si zalozila ten "kalendar" tak ked mi skonci MS tak skusim ... mozno sa zadari ...

zuzanockamt
26. apr 2010

no ved uvidis ... ale treba merat pravidelne v tu istu hodinu ... to je podmienka
ja akurat pozeram tehotenske pasy a neviem, ci objednat, ci nie 😕
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/t...

mon777
26. apr 2010

Hej, ale ja chcem ísť učiť do škôlky 🙂 Zbožňujem malé deťúrence 🙂
Nati, a nemôže ti byť špatne len z toho, že si tehotná?? Veď ťa dali v tom špitáli dokopy, nie?

mam4
26. apr 2010

ja by som urcit eobjednala, lebo v poslednych mesiacoch mi skoro zo vsetkeho vytralko brucho a toto staci natiahnut na obyc tricko a brusko schovane 😉

mam4
26. apr 2010

joj pisem ako tatar, vytrcalo som chcela napisat 😀

mam4
26. apr 2010

mon aj ja som niekdy snivala o skolke az kym sa mi nenarodil moj divoch 😀 uz by som nesla ani za svet do triedy plnej malych skreklunov 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... tak v MS to je fajn ... s malymi krpcami je dobra robota ... mam skusenosti
mam ... asi objednam ... nasla som aj inu stranku este ... ja mam zatial male brucho, ale tak v lete sa isto zväcsi 😀

mon777
26. apr 2010

Len neviem, či ma vezmú do BB na UMB ☹ Neviem sa donútiť učiť, tak pochybujem, že vôbec zmaturujem ☹ ☹

mam4
26. apr 2010

zuzan, urcite sa este zagulatis, hlavne tie posledne tyzdne. ja som pribrala skoro 30 kil 😲 hruuuuza !! ale po porode to islo celkom rychlo dole, nastastie, len tie blbe strie uz ostanu 😠
mne sa pacia tie pasy, kde je nieco napoisane alebo ak su tam nozky babetka 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

ja som zatial pribrala len 2,5 kg ... a to som uz v 5-tom mesiaci 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... v na UMB chces aky odbor? ... elementarna pg? ... ja som tam chodila tiez na pedagogicku fakultu a matiku sme mali teda dost narocnu, ale tak ja mam ucitelstvo pre II. stupen

mon777
26. apr 2010

Presne tak 🙂 Elementárku. Chodila mi tam sesterka a tá tvrdí, že mala spolužiačky, čo chodila na strednej za kaderníčky, tak by som nemala mať žiadny problém. Len ona nemala prijímačky a ja ich asi už budem mať. Neviem. Ja chcem škôlku a možno si dám aj I. stupeň ZŠ 🙂

mam4
26. apr 2010

ejha tak to ti asi len brusko narastlo, ze ?? ja som bola hrozne pazrava a malo som sa hybala, tak som rozkysla na velkost kravy 😀 no uz nikdy viac !!
aj moja sesternica uci, ale matiku a informatiku a v rodine este mame 2 byvale ucitelky v skolke 🙂 podla mna j eto velmi tazka praca, a u nas slabo ohodnotena 😠

zuzanockamt
26. apr 2010

no brusko mi len trosku narastlo ... ale som rada, ze je to tak, do septembra este priberiem dost ... le nechcem pribrat viac ako 10 kg ... zatial sa ale nejkao v strave neobmedzujem

mon777
26. apr 2010

Tiež zastávam názor, že to nie je ľahká robota. Veď tam ide o výchovu novej generácie 🙂
Ale to hodnotenie práce by sa naozaj mohlo zmeniť k lepšiemu. A nie len v učiteľstve, ale VŠADE!! Môj ocko je pekár...vďaka nemu majú ľudia čo jesť a plat má taký, že ako keby ani nemal. Ide to dolu vodou tento štát 😠 😠 😠

mam4
26. apr 2010

tak to je fajn, aj na obleceni usetris ak vela nepiberies ... lebo tie tehotenske veci su priserne drahe podla mna ....

mam4
26. apr 2010

ako vravis mon ... ale co mi s tym zmozeme ?? hlavne ze pani poslanci maju 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre