• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
sona moja segra bola tiež na infuzkach,preležala v nemocke komplet cele tehotenstvo :frowning2: Inak tie infuzky ti pomožu,zasytia aj teba,pojdu vyživy miminku.....Mne bolo zle len do 3 mesiaca ale stačilo mi jedine čo som udržala boli sačkove slepačie polievky.
28. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a ak by stale ti bolo zle a nic by si ani nejedla ani nepila a stale len vracala odporucam ist hned do nemocnice infuzie pomozu :slight_smile:
28. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som skoro v 22.tt, som myslela, ze doteraz to uz prejde :cry: Mne tie infuzky v nemocnici velmi nepomohli :frowning2:
28. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne -tak to by ma asi porazilo keby cele tehotenstvo :unamused: ale co narobime tehotenstvo na kazdeho inak dolaha a presne infuzie moc pomozu a za 2dni sa budes citit ako keby ti nic nebolo :slight_smile: aj ked u mna iba na tyzden ale tak nechcem strasit :wink:
28. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne nepomohli :frowning2: tak asi to bude v niecom inom skus to povedat najblizsie ked pojdes doktorovi ,ved nemozes takto trpiet
28. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali ja som vdaka nfuzkam vydržsls tolko kolko som mala,+ segra ich mala neustale.Ono to je nadlhšie nemožeš čakat ustup problemov hned.A ono velmi vela robi psychika.Ak sa naozaj necitiš dobre radšej si chod pre istotu.
28. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja stsrasne chcem, aby mi uz bolo fajn :frowning2: Ked som vysla z nemocnice, som sa tesila, ze konecne busdem v pohode, a zasa :confounded:
28. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali hlavu hore robiš to pre male,zvldneš to maš tu podporu kamaratiek a inych báb ktore ti pomožu.Naozaj by si mala ist je to tvoje prve miminko nevieš čo amš čakat a čo je normlane,prave preto by simala ist čo najskor naspät,aby ti pomohly a hlavne aby ti už bolo lepšie.Ty musiš prijmat hodne živin pre miminko a pre seba.
28. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje..akosa mi mate??ja som akurat prisla domov z viedne..so skolou sme tam boli v jedj firme..a teraz sme len prisli:slight_smile:..a co vy??inaskei kasmoske sa uz narodilo babo konecne...tak ich zajtra idem kuk...budem drzat malicke babetiiicko...jooj strasne sa tesiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, nejako tu je mrtvo dneska. som bola rano u koznej, lebo vcera som sa dako vyhadzala. mi zakazala uplne pit mlieko. asi ma porazi. to je rpave vec, na ktoru mam chut neustale. som alergicka na kravske. a ze ani ovocia velmi vela nemozem. tak som sklamana. ale to som nechcela. v cakarni mi trebalo cikat, tak som si zbehla a potom som NIECO zacala citit, aj celu cestu do lekarne... myslite, ze konecne som zacala citit ako sa mala mrvi? aky je to pocit?

natalie, uz si sa z toho vyspala? predpokladam, ze mas este hlboku noc :grinning:

ja sa idem s konikom prejst k dunaju, tak zatial...
29. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha ... no mohlo to byt aj male ... ja som to citila ako pohyby criev, ale trosicku ine a stale na jednom mieste ... ale len minimalne
29. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaa lahni si kludne na postel a to rozpoznaš že je to dieťa ano je to citiť ako mrvenie v brušku necitiť to rukou ale ty to citiť budeš že sa mrví až neskor pride kopanie ktore pocitiš rukov ale u mna to bolo tak že pri prvom tehotenstve som zacitila kopnuť v piatom mesiaci ale pri druhom tehotenstve už som to rozoznala že to je krpec aj ked tatino to citil až o par dni neskor a ake to je no supeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem lezat aj cely den a aj tak nic necitim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak my sme už s princezničkou doma, postupne si na seba zvykáme, vytvárame nejaký režim :wink:

Natalie ako dnes? Už lepšie? :unamused:
29. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska ... a porod bol aky? :confused:
29. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pôrod bol celkom v pohode. Začala som mať v noci bolesti, tak sme hneď šli do nemocnice. A už som cítila, že to bude teraz...
Všetko prebiehalo normálne, ale keď mi pichli epi, tak som sa prestala otvárať. Ale nechceli dlho čakať, tak mi po pár hodinách dali vyvolávačku a malá prišla na svet :dizzy_face: V podstate bezproblémový pôrod :wink:
29. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn :slight_smile: ... dufam, ze budem mat aj ja podobne stastie :sweat_smile:
29. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím palce, aby to tak bolo :grinning:
29. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a v ktorom si mesiaci?:slight_smile:
29. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko ... a kto? :confused:
29. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruska gratulujem k nadhernej kocke, pozerala som aj fotky, je prekrasna :dizzy_face: Vela zdravia prajem :wink:
29. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska..aj aj sa pripajam ku gratulacii..malicka je fakt krasnaa... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech ste obe zdravucke :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Maruska gratulujem este raz k malej, je prekrasna :dizzy_face: zavidim ti ju (samozrejme v dobrom :wink: ) a uzi si s nou vela zabavy :grinning:

Bola som dnes za lekarom, dal mi nejake vitaminy pre babo. A potom som sa fotila, teda brusko :frowning2:
Je to velmi zle? Ale pravdu :cry: (radsej som dala ciernobielo, lepsie to vidno...)
29. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie ... na tehu teda nevyzeras ... podla mna ta mali este nechat v nemocke ... a mala si aj predtym nejake problemy s prijimanim stravy?
29. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mala. A lekari o tom vedeli. Dnes ma lekar videl a tiez to hovoril... ze na jednej strane nemusim kupovat tehu oblecenie ale na druhej mi v buse nikto neuvolni miesto ani den pred porodom :grinning:
29. apr 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej, ked to beries takto s humorom :wink: ... no hlavne pekne jest vyzivne veci, mlieko, ovocie, zeleninu a snad cosi priberies
29. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska,pripajam sa,mala je nadherna asuper porod :wink: :wink: :wink: mlade baby to maju super,apson ja som rodila hned,pri prvommi nestihli dat ani klystir,prisla som do nemcoky na 7cm otvorena,hned som sla na stol a do polhodiny bol maly na svete a pri malej som prisla o 23teje do nemocky a mala sa narodsila 1,27 ale bol to bolestivejsi porod,kto nasleduje najblizsie????myslim s porodm :wink: :wink: natalie,no naozaj si chudunka :frowning2: ja som sa vyudavala zhruba v 20tom tyzdni a uz som brusko mala,a to som tiez chuducka,teraz mam nejakych 47kg a lekar inac co vravel,babo je vv poriadku?a ams presne vypocitany termin?
29. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa pekne napapala: rano biely jogurt, na desiatu rozok so syrom a paradajkou, na obed mäsko, a potom jedno jablko, sladky croissant, a 2keksiky, paradajku :grinning: Dnes mam dobry den, vsetko mi chuti, jedla by som vkuse :grinning:
Babo je v pohode, len sa bojim, ci ma vsetkeho dostatok (zivin a mineralov), ked vo mne akoby nic nebolo :cry:
Baby nepamätate sa, kolko ste mali v tom 5. mesiaci? Okolo 22.tt? Ja mam teraz nieco malo nad 49.
Nechcem sa zas prejedat mastnymi jedlami, hranolkami a litrami koly, len aby som pribrala... lebo je to nezdrave :confounded:
A aj sestricka ma u lekara sprdla a kricala po mne, ze to mam psychicke a vlastne ani nechem pribrat. Len keby vedela, ako strasne CHCEM :pensive: Tesila som sa na velke tehu brusko :frowning2:
29. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenrie, termin som si tu na koniku nastavila presne podla vypoctu dr. V tehu knizke mam tiez predpokladany termin 12.9.2010
29. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali,moja,ja som mala tiez len nejako 49kg dokonca prve styri mesiace som aj schudla,kedze som zvrcaal skoro stale :frowning2: ale brusko som mala vacsie....ale do konca tehu s malym sompribrala len 6kg
29. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok