Tehotné - násťročné 🙂

Holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky 😃 moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo 😃
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku 😃
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo 😃
tak ktora je tu taka ?😃D piste piste
norikk
4. máj 2010
tak budete mat pekne aj s malinkou 🙂 ...ja budem mat svadbu s bruskom 😃
lucinika
4. máj 2010
caute baby ako sa mate?

natalka gratulujem k dievcatku,my sme dnes boli na sone a sice bez zaruky ale zevraj tiez cakame babu 🙂 ale to sa este moze zmenit,ale aj tak... stale som mala takeho "tusaka" ze budeme mat chlapa ale dnes to bolo prijemne a krasne prekvapenie 🙂
mon777
4. máj 2010
Jééé Natíííí....GRATULÁCIA!!!! 😉 😃 😃 😃
Už aj vieš, aké jej dáš meno??
natalie_tmk
4. máj 2010
mon DAKUJEEEEM 😃 x-) x-)
No ja som mala vymyslene meno Amélia Zoe, ale vcera ma kamoska totalne zrusila, vraj je otrasne a vkuse hovorila: fuuj fuuj... 8-(
Takze teraz neviem... ani nie je iste, ci to bude baba 😃
Pre chalana mam vybrate Damián alebo Alex. Ale pre babu mam asi 10 mien, a neviem sa rozhodnut 😃
Chcela by som nejake zahranicne, ked uz budem vo francuzsku. Teda nie zuzka, katka, anka, atd. 😃

luci gratulujem aj ja, tesis sa? 🙂 Meno este tiez nemate vybrate? Ja si obcas prechadzam stranky s menami, ale ziadne ma nejako zvlast neoslovilo :-|
mon777
4. máj 2010
Mne sa tá Amélia náhodou páči 😉
mon777
4. máj 2010
Dnes je to tu nejaké mŕtve :-| Nemyslíte??
natalie_tmk
4. máj 2010
mon to vzdy 😃
mon777
4. máj 2010
Ale ja nechcem, aby tu bolo tak mŕtvo 😃
adka_praha
4. máj 2010
ahojte...blahozelam ku dievcatkam aj k tym na 75 percent... 😃
natalie_tmk
4. máj 2010
adka vdaka. Ako sa mas? Mala poslucha?
mon tak nieco s tym urob 😃
adka_praha
4. máj 2010
nati no malem sa u nas odohrala vrazda ale da sa to...malinka celkom poslucha...teda v ramci moznosti, kedze jej idu zubky... :-N a ty sa ako citis? 😉
misss
4. máj 2010
Ahojte...natalie..gratulujem k dievcatku...inak ta Amelia je pekna...to sa hodi aj do francuzska... 😃 😃

Inak, mne kramy meskaju už 4 den..neviem, co sa deje..predvceraom test vysiel negativny..neviem, co si mam o tom mysliet.. :-S

Lius, ty este nic?? 😃 😃
adka_praha
4. máj 2010
misss to mozu byt este nie uplne uhadzane hormony, nie? :-N ale ako vravia nase muuuuudre babky, pri jednom vychovas uz aj to druhe... 8-( :-N 😃
lia23
4. máj 2010
ahoj miss...este nic 😉 😉
mon777
4. máj 2010
Nati, to "Niečo s tým urob" mám teraz ako chápať?? 😃 😃 😃
Lebo sú dve možnosti 😃 😃 Vypisovať somariny alebo si urobiť mimčo 😃 😃

misss ... meškajú koťuhy?? No že sa nehanbia 😃
natalie_tmk
4. máj 2010
mon joooj ty na co myslis :-N :-N Napr. si zahraj clovece nezlob se 😃 😃
adka ja celkom v pohode 😉
misss a inak mas pravidelne?
misss
4. máj 2010
baby, ja sa aj celkom bojim a stale nad tym rozmyslam...ufff..ved ak nahodou, tak to budeme nejako musiet zvladnut.. :-| 😃

Adka, neviem...tie predosle som mala presne na den podla vypoctov a tymto sa nejako nechce.. :-S :-S
adka_praha
4. máj 2010
misss tak ak ti meskaju uz 4 dni tak si kup zajtra dalsi test, ten by uz mal ukazat // ak by... =-) 😉
lia23
4. máj 2010
miss..no tak asi vydimz e sa moc nato netesis coo??tak to potom ti prajem aby ti prisli...svine...robia si co chcu.. 😞 😞 😞 ael ak aaj nahodou ..urcite to zvladnete..a matusko sa nebdue nudit 😃 😃 😃
mon777
4. máj 2010
Misss...neprechladla si alebo také dačo...lebo mojim sa vtedy dajako nechce na scénu 🙂
Nati...tak no hej...myslím na všeličo 🙂 Sa nezdám, čóóó?? 😃
Liuš...neboj, budeme tehulky 😉 Raz určite 🙂
lia23
4. máj 2010
oprava..tomasko 😃 😃 😃 uz mam z tych mien gulas 😃 😃 😃 sry
lia23
4. máj 2010
mon...ano to urcite...cakam na teba 😃 😃 😃
natalie_tmk
4. máj 2010
misss manzel by sa asi nepotesil, co? 😃
mon praveze sa zdaaas 😃 😃 😃
mon777
4. máj 2010
Alebo ja na teba 😃 😃 😃 Uvidíme po MS 😃 😃 Alebo pred?? 😃 😃 😃
mon777
4. máj 2010
Nati...zdám?? A na to si ako prišla?? 😃
natalie_tmk
4. máj 2010
mon ani sa nepytaj 😃

Jooj, musim sa ist ucit, zajtra mam dve pisomky 😢 Super mi je tu s vami, ale neda sa 😃 Potom pridem, uz vidim, ze budem zo desat stran docitavat 😃
lia23
4. máj 2010
mon..heeh cakame na seba 😃 😃 😃
lia23
4. máj 2010
aj uz idem tiez off..no bduem vas priebezne informovat 😃 😃 😃 majte s apekne pekny dnik este🙂 🙂 🙂 🙂
mon777
4. máj 2010
Nati...a ja som sa to tak snažila ukrývať 😃 😃 Ešte neodchádaz....dám sem Gayušku, tak si ju pozri 😃
natalie_tmk
4. máj 2010
lia maj saaa 🙂
mon cakam, ani ucit sa nejdem kym neuvidim 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli