• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
tak budete mat pekne aj s malinkou :slight_smile: ...ja budem mat svadbu s bruskom :grinning:
4. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ako sa mate?

natalka gratulujem k dievcatku,my sme dnes boli na sone a sice bez zaruky ale zevraj tiez cakame babu :slight_smile: ale to sa este moze zmenit,ale aj tak... stale som mala takeho "tusaka" ze budeme mat chlapa ale dnes to bolo prijemne a krasne prekvapenie :slight_smile:
4. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé Natíííí....GRATULÁCIA!!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Už aj vieš, aké jej dáš meno??
4. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon DAKUJEEEEM :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
No ja som mala vymyslene meno Amélia Zoe, ale vcera ma kamoska totalne zrusila, vraj je otrasne a vkuse hovorila: fuuj fuuj... :rolling_eyes:
Takze teraz neviem... ani nie je iste, ci to bude baba :grinning:
Pre chalana mam vybrate Damián alebo Alex. Ale pre babu mam asi 10 mien, a neviem sa rozhodnut :grinning:
Chcela by som nejake zahranicne, ked uz budem vo francuzsku. Teda nie zuzka, katka, anka, atd. :grinning:

luci gratulujem aj ja, tesis sa? :slight_smile: Meno este tiez nemate vybrate? Ja si obcas prechadzam stranky s menami, ale ziadne ma nejako zvlast neoslovilo :unamused:
4. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tá Amélia náhodou páči :wink:
4. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je to tu nejaké mŕtve :unamused: Nemyslíte??
4. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon to vzdy :grinning:
4. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja nechcem, aby tu bolo tak mŕtvo :grinning:
4. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...blahozelam ku dievcatkam aj k tym na 75 percent... :grinning:
4. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka vdaka. Ako sa mas? Mala poslucha?
mon tak nieco s tym urob :grinning:
4. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nati no malem sa u nas odohrala vrazda ale da sa to...malinka celkom poslucha...teda v ramci moznosti, kedze jej idu zubky... :sweat_smile: a ty sa ako citis? :wink:
4. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...natalie..gratulujem k dievcatku...inak ta Amelia je pekna...to sa hodi aj do francuzska... :grinning: :grinning:

Inak, mne kramy meskaju už 4 den..neviem, co sa deje..predvceraom test vysiel negativny..neviem, co si mam o tom mysliet.. :confounded:

Lius, ty este nic?? :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss to mozu byt este nie uplne uhadzane hormony, nie? :sweat_smile: ale ako vravia nase muuuuudre babky, pri jednom vychovas uz aj to druhe... :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
4. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miss...este nic :wink: :wink:
4. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati, to "Niečo s tým urob" mám teraz ako chápať?? :grinning: :grinning: :grinning:
Lebo sú dve možnosti :grinning: :grinning: Vypisovať somariny alebo si urobiť mimčo :grinning: :grinning:

misss ... meškajú koťuhy?? No že sa nehanbia :grinning:
4. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon joooj ty na co myslis :sweat_smile: :sweat_smile: Napr. si zahraj clovece nezlob se :grinning: :grinning:
adka ja celkom v pohode :wink:
misss a inak mas pravidelne?
4. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa aj celkom bojim a stale nad tym rozmyslam...ufff..ved ak nahodou, tak to budeme nejako musiet zvladnut.. :unamused: :grinning:

Adka, neviem...tie predosle som mala presne na den podla vypoctov a tymto sa nejako nechce.. :confounded: :confounded:
4. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss tak ak ti meskaju uz 4 dni tak si kup zajtra dalsi test, ten by uz mal ukazat // ak by... :confused: :wink:
4. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss..no tak asi vydimz e sa moc nato netesis coo??tak to potom ti prajem aby ti prisli...svine...robia si co chcu.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ael ak aaj nahodou ..urcite to zvladnete..a matusko sa nebdue nudit :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misss...neprechladla si alebo také dačo...lebo mojim sa vtedy dajako nechce na scénu :slight_smile:
Nati...tak no hej...myslím na všeličo :slight_smile: Sa nezdám, čóóó?? :grinning:
Liuš...neboj, budeme tehulky :wink: Raz určite :slight_smile:
oprava..tomasko :grinning: :grinning: :grinning: uz mam z tych mien gulas :grinning: :grinning: :grinning: sry
mon...ano to urcite...cakam na teba :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss manzel by sa asi nepotesil, co? :grinning:
mon praveze sa zdaaas :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo ja na teba :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíme po MS :grinning: :grinning: Alebo pred?? :grinning: :grinning: :grinning:
Nati...zdám?? A na to si ako prišla?? :grinning:
mon ani sa nepytaj :grinning:

Jooj, musim sa ist ucit, zajtra mam dve pisomky :cry: Super mi je tu s vami, ale neda sa :grinning: Potom pridem, uz vidim, ze budem zo desat stran docitavat :grinning:
4. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..heeh cakame na seba :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj uz idem tiez off..no bduem vas priebezne informovat :grinning: :grinning: :grinning: majte s apekne pekny dnik este:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati...a ja som sa to tak snažila ukrývať :grinning: :grinning: Ešte neodchádaz....dám sem Gayušku, tak si ju pozri :grinning:
4. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia maj saaa :slight_smile:
mon cakam, ani ucit sa nejdem kym neuvidim :grinning:
4. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok