• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Ja som presne tak isto, Nati :grinning: Dnes frčím celý deň na Keelhauled od Alestorm :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies ci to vyhrala?
6. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyhrala :unamused: Ale ona mala asi len dve pesnicky, ktore spievala stale dokola :unamused: Ale videla som, ake saty mala v kazdom finalovom kole, neskutocna princezna :dizzy_face:
6. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to nevideláááááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: Asi mám čo ľutovať :frowning2:
6. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko chalan :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby...ja som mimo :grinning: Nemám šajnu o čom sa bavíte :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, áno...už mi doplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz asi pojdem off, o chvilku mi ide NCIS :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, babenky, idem ja do hajan, lebo mi znova začína byť nejako špatne. A už ma to naozaj začína hnevať :angry: Tak dobrú nôcku a sladkéééé sníííčky :wink:
6. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach misss moj ex ... sa mi vyhraza a podobne hluposti :frowning2:
7. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :slight_smile: Dnes tu este nikto nebol? :fearful: :confounded:
7. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nat,som tu len peciem dukatove buchticky,tak stale odbieham,ako moja???dnes ti je dobre?
7. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja som dnes bola poza skolu :grinning: ....rano som zmeskala posledny bus,tak som sla ku sestre....pokecali sme.... a poobede pricestuje priatel :slight_smile:
7. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenrie ahooj. Zatial mi je fajn, varila som si syrove lasagne, akurat som dojedla. Ale taak vela som si dala, ze mi bude zle z prepchatia sa :grinning:
norikk ja som teraz v skole kazdy den len 4 hodiny. Ked chcem byt viac, tak mozem, ale inak to mam takto vybavene.
7. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej natalie,si si urobila suepr den,a nie otrava v skole :grinning:
natalie,tak suepr,ze si sa napapala,ja este musim dopiect :angry:
7. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem natalie... :frowning2: ...ja tam musim dakedy trcat aj osem hodin vratane nultej
7. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenrie ved mas cas, neponahlaj sa :grinning:
7. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk nezavidim,ja som pre toto neznaslaa skolu,tak dlho tam trcat
7. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale od 1.juna planujem ist na "marodku" tak snad ma doktor vypise...myslim gynekolog,ne vseobecna doktorka... myslite ze ma da na "marodku" ? ked nie som v 34 tt??
7. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk a nemozes si vybavit menej? Mne sa zvysne, ked odidem, ani nezapisuju... to mam nariadene aj lekarom, vlastne by som nemala chodit do skoly uz vobec, tak aspon na tie 4 hodinky
7. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis tak,ako chodis ty?? neee ja chcem z tej skoly uz vypadnut,mat pokoj :grinning:
7. máj 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len 2 tyzdne, tak sa tesiiim :grinning: To jedine ma vzdy posuva dopredu, ked si poviem, ze uz len 2 tyzdne necele :grinning: :dizzy_face:
Dovtedy prezijem, pockam si na vysvedcenie a hotovo! :grinning: Ake budes maty ty? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zleee :D jak vzdy.... ani jedna jednotka.... ja ne som z tych poctivych ziakov :D .... zrejme trojky dvojky a asi 4 z fyziky,bo tam mam len jednu stvorku a newem ci to vytiahnem este :grinning: a ty?
7. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz len jeden predmet opravim kym odidem, a budem mat asi ciste jednotky a jednu trojku z matiky...
7. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ...och blahozelam...a ja sa idem spakovat pod zem teda s mojimi znamkami :grinning:
7. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale cosi :grinning: Ja som rada, ze mi to tak vyslo, ale aj keby nie, bolo by mi to jedno :grinning:
7. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ti z tej matiky nemoze dat dvojku,aby si bola vyznamenana?? a inak,dufamze nesvicis na telesnej :D ja som oslobodena uz od septembra :grinning:
7. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...mon...norikk...no tak rkaym este stale nedosli..a brucho prestalo boliet..tak enivem..enivem co si o tom mylsiet....no v pondelok pojdem ku Dr..ak nedostanem rkamy
7. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk nemoze, lebo tam mam devät trojok :grinning: Ale to mi nevadi :wink: Na telesnej necvicim uz dva roky :grinning:
7. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok