• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mooon..inaksie vsetko najlespie k tvojim vcerajsim narodkam..spoluziacku mam moniku..a vcera oslalvovala narodky aj druha kamoska..18-tku..ale nedoslo mi ze aj ty si monika...teda vedela som..ael nejak mi nedoplo..tak ete raz setko najlepsieeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám síce krst, ale to je všetko :grinning: Ani prijímanie, ani birmovka :grinning: :grinning: A ani viera v Boha, takže tak :grinning: :grinning: :grinning: A ak...tak viera v pohanských a nie v kresťanského :slight_smile:
Myslíš k meninám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ďakujéééééééééééééééééém :grinning: :grinning: Si zlatá, že si si spomenula :grinning:
A ako mi je celý týždeň zle, tak som sa včera vážila u babky a zistila som, že mám len 46kg :frowning2: Z 51 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
natalie,ja mám deti pokrstené a ty sa modli,aby sa šťastlivo narodilo a verím,že ohľadom krstu sa rozhodneš tak,aby si bola spokojná...keď sa nad tým všetkým zamyslíš /zázrak nového života/,tak možno pripustíš myšlienku,že je dobré,že nás tam hore niekto stráži a taký anjelíček strážniček nie je na zahodenie :wink: ...ale vážne,vybavujeme pre naše deti všetko možné aj nemožné /pediater,škôlka atď./tak hádam vybavovačky (ako píše mon) ťa neodradia...a že treba vec krstu nechať na dieťa? nesúhlasím,dieťa vedieme k životu odmalička,aby malo dobré rozprávky,dobrých kamošov,dobrú škôlku..tak prečo ho neviesť v tak dôležitej veci ako je ne/viera....
8. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon vydrz..aj som tiez mseual cakat...a nakoniec visdis ako to dopadlo..mozno ani tehu nie si...vydrz este to..
8. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemas zac mon :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon aj ja prajem VSETKO NAJLEPSIEEEE :grinning: :grinning:

janinah mozno dam aj ja, ale pokrstia mi? Ked nemam birmovku, svadbu, som slobodna, atd.?
8. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
dufam, ze vam nebude vadit ak sa sem pripletiem.citam vas uz dlhsie, len vacsinou nemam moc casu na pisanie :slight_smile:
natalie-ja si tiez davam babo pokrstit-aj ja aj priatel mame od krstu az po birmovku, takze v nasej rodine nie je o com-aj ked do kostola chodime len na sviatky a nie sme ani zosobaseni :unamused: no svadbu planujeme-ale az ked bude babo trochu podrastene.
mon-ja si myslim, ze na priznaky tehotenstva je este zavcasu-mna sice prsia boleli neskutocne-a to som pripisovala tomu, ze mam dostat MS-no nedostala som :grinning: takze prsia ma boleli da sa povedat uz po par dnoch, no ostatne priznaky prisli az okolo 8tt-hlavne mi byvala hrozna zima a neskor som zacala mat hroozne nafuknute brucho a asi v 10tt som zacala aj rano vracat :grinning: takze tak v mojom pripade-ale kazdy to mame inak-ale ako ti vsetci radia-pockaj co najdlhsie a urob si test :wink:
8. máj 2010 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj zdravim vsechny tehulky a maminecky..:slight_smile:Koncim 38.tyden a uz bych to chtela mit za sebou........
8. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ki22wik-ja ti taaak zavidim :wink: aj ja uz by som to chcela mat za sebou-ale mna caka este par tyzdnov :dizzy_face:
8. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janinah...máš pravdu, ale tak milión ľudí, milión názorov na vec :slight_smile:

Liuš...nič iné, ako čakať mi neostáva :unamused:

pepsyna...nafúknuté brucho mám už teraz :slight_smile: Je doslovne ako mech :angry: A prsia ma začali belieť až dnes ráno :angry: :angry: Ale priateľova spolužiačka na VŠ začala vracať po 2tt, takže tá individualita príznakov je fakt individuálna :grinning: :grinning: A tak nič iné, ako čakanie mi naozaj neostáva :frowning2:
8. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre, baby, idem preč, tak sa majte, papa
8. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som ho mala asi mesiac take nafuknute, ze som v robote nosila jeden gombik rozopnuty na uniforme :grinning: mon a kedy mas dostat MS?
8. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babky.. :grinning: :grinning:

Mon..tiež všetko naj k meninkam.. :grinning: :grinning: ..na priznaky je fakt este skoro..ale ved sa nechaj prekvapit..jáááj.mne sa teraz velice dobre pise (som velice mudra), ked už viem na čom som, že?? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Liuska, asi je to tak lepsie, že prisla..ved mas este cas...urobis maturitu a potom budes mat kopec času.. :grinning: :grinning: :grinning:

Natalie..bruško este nic??nejake nove fotecky na porovnanie?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kam sa nám vyparila Adka??? :confused: :confused: Asi už nemá na nás čas.. :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som neveriaca, aj ked pokrstena. NANESTASTIE je to akt nezvratny, nesuhlasim s mojim pokrstenim. no ani to neodcudzujem u druhych. ak je to niekoho zivotny styl prosim, ale ak som ja neveriaca, nebudem k tomu predsa viest ani svoju dceru, v tom mam jasno :sunglasses:
8. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michaa ja suhlasim-pokial si neveriaca, naco davat krstit? my sice mame vsetky sviatosti absolvovane, no skor je to ,,pre pokoj v rodine"...chapes-na niektore sviatky ideme do kostola(priatel je velmi proti cirkvi, takze ten ani nie) ale inak si zijeme po svojom-ale nasa rodina by asi nezniesla keby nedame malu pokrstit-hlavne babky :sunglasses:
8. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. citam vas akurat a nejde mi nejak do hlavy mon, nepisala si ze keby si bola tehotna sla by si na potrat? a teraz chces byt tak nerozumiem tomu nejako :confused:
8. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tara, Ako sa mas? Co nove? :slight_smile:
8. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ale v pohode, celkom sa da akurat v skole je zo mna atrakcia :confounded: no a inak nahodou ma moj brat zajtra prijimanie takze cela rodina pride, ktovie ci nebudu reci a tak...a dufam ze sa uz krpec ukaze aby som vedela ci ruzove alebo modre veci kupovat :slight_smile: ale az za 2 tyzdne idem
8. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Tara..inak my sme vedeli, ze to bude chlapec od 16 tt, ale kupovali sme neutral..len par kusov som mala modrych..
A inak ako??dari sa??drobec este nekope??zaracha stale trva??frajer maka??a už ste nakupovali nejake vecičky??? :grinning: :grinning:
Vela otazok, ze??

Natalie a ty ako??
8. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misss aspon bude co citat :grinning:

Ja celkom v pohode, ty co si dnes robila? :slight_smile:
8. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: bola som v obchode, potom vonku s malym, potom sme sa doma jasili, trosku som varila a teraz uz spinka okupkany a tak za hodinku pojdem s kolegynou na kofolku.... :grinning: :grinning: :grinning: A ešte so si kukla ISOBEL.. :grinning: :grinning:

A čo ty??bruško rastie??
8. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brusko zatial nerastie... resp. mozno je väcsie, ale vaha sa nezvysuje, stale mam 51
8. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ukaz..8o)))ono to pojde hore..ved niektore maminky priberu za cele tehu 6 - 8 kg a niektore 20 - 30..napr. ja..pribrala som 21kg..horor..ale ja som taka, ze kuknem na vodu a kilo hore...ty si ina postava..chudunke baby priberaju pomalicky.. :wink:
8. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Noo, hlavna vec, ze male je v pohode :wink:
8. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty si co take porabala dneska??uz si videla novu cast - ISOBEL?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola som nakupovat.... uz je nova cast?????!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
8. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne..dneska som ju kukala...mam ju stiahnutu v *PC...
8. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj :grinning: uz stahujem aj ja. Dobra je, vsak? :grinning:
8. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok