Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
8. máj 2010

no..cakala som akosi viac... 😖

natalie_tmk
8. máj 2010

Nic prevratne? 😒 Uz sa Elena stretla s mamou?

misss
8. máj 2010

Stretla...nebudem ti pisat, co tam bolo..si kukni a potom mi povies..ale hrooooozne to skoncilo...uz nech je dalsia cast..

natalie_tmk
8. máj 2010

odkial si to stahovala? Lebo ja z ulozto.sk a tam je napisana uz aj 21. cast 😕

misss
8. máj 2010

ja z Torrentu..

natalie_tmk
8. máj 2010

ja uz stahujem aj 21 😀

misss
8. máj 2010

21 je Isobel..

natalie_tmk
8. máj 2010

co je potom 20tka? 😨

misss
8. máj 2010

ty si este nevidela 20??ja mam tu 21 už kuknutu..ved to je ta posledna..20 som kukala už minuly tyzden..tu si určite už videla... 😒

misss
8. máj 2010

20 - blood brothers??nie??

misss
8. máj 2010

vyliečeny Stefan..

natalie_tmk
8. máj 2010

ahaa hej 😀 😀 som si to poplietla 😀 20som videla a 21stahujem 😵

trdielko149
8. máj 2010

konecne viem o akom seriali ste tu tocili minule 🙂 ja osobne som ledva ledva 8 kil pribrala,doktora slak triafal zo mna,v tehu knizke som mala na kontrolach zapisane po pol kile obcas kilecko naviac ... mam take telo ...teraz mam menej ako inokedy vzdy som mavala tak okolo 48 kil teraz mam 44 kg ... ale ja som malicka takze keby mam viac vyzeralo by to ze som "tučňoš"
tara nic si z toho nerob,ja som tiez bola atrakcia v skole ked som bola tehu,kazdy den sa ma spoluziacky vypytovali ako sa citim,ci sa uz malinke hybe,nech im ukazem brusko a tak a ked som sla na wc vzdy so mnou niektos siel,vraj nech sa mi nic nestane ... ucitelky brali ohlad,nastastie a ked som sla odpovedat tak mi vzdy povedali a ved sadkaj si mas cas a podobne 🙂 maturovala som v 6.mesiaci 🙂 🙂 jaaaj bola som na mili pre mamu,bolo dobre 🙂 mala je uz okupkana,napapana ale este sa sama v postielke hra ... 🙂

misss
8. máj 2010

😀 😀 😀 ..ked si kuknes, tak to mozeme rozobrat.. 😎 😉

natalie_tmk
8. máj 2010

jooj napinas sa 😀 😀

trdielko aj ty to pozeras? 😵

natalie_tmk
8. máj 2010

*napinas ma 😀

misss
8. máj 2010

trdielko a kolko ma malinka??straaasne je zlatunka.. 😀 😀

misss
8. máj 2010

natalie, vies ako som trpela, ked som to stahovala??a ked som to mala konecne stiahnute,tak som musela ist dat Tomaskovi papat... 😀 😀

natalie_tmk
8. máj 2010

si mu mala povedat, nech ta nezdrzuje 😀 😀

misss
8. máj 2010

😀 😀 ..ale napapkal sa a potom sa hrajkal..asi vedel, ze si to chcem ist rychlo kuknut.. 😀 😀 ..moooje zlatko malinke.. 😀

natalie_tmk
8. máj 2010

chcel dopriat mamicke 😀 😀

misss
8. máj 2010

jasne... 😀 😀

Kedy to mas mat stiahnute?? 😀

natalie_tmk
8. máj 2010

az o 20 minuuut 😢 😢

Zajtra je nas den, nie? 😀

lucinika
8. máj 2010

caute baby,jee konecne tu niekto je 🙂

tara ja si tiez pripadam divno,teraz nechodim do skoly iba na skusky takze ma nikto neokukuje ale vcera som bola s mojou mamou a jej kolegynou v meste a boli sme v lidli a tam boli nejake baby (mohli mat okolo 18) a ked mi uvideli brusko tak si ma tak prehliadali a ta jedna tak na mna skaredo zazerala. Dokonca si to vsimla aj moja mamina s tou kolegynou a tak polohlasne povedali aby to pocula ci v zivote nevidela nikoho tehotneho... Bolo to take zvlastne az neprijemne,nechapem to ☹

trdielko149
9. máj 2010

lucinika kasli sa na takych idiotskych ludi 😉 aj ja som sa parkrat s takymi pohladmi stretla ...
misss mala ma 7,5 mesiaca 🙂 teraz 16.maja bude mat 8 mesiacov 🙂 🙂

natalie_tmk
9. máj 2010

Dobre ranko 😵

misss - vcera som pozerala cast. Ja som vedela, ze Bonnie to neurobila, lebo ked sa znova zazalo svetlo, ona sa tak divne zatvarila. A isobel 🙄 otras...

misss
9. máj 2010

Ajoj...teraz mám stráááááách, čo s nimi bude... 😢 😢 ..ako to dopadne, ale snad nie zle, ved je to serial..nie???čo myslis???

No..čakala som od Isobel viac..fakt tam bola len za svinu..škoda,..mohlo to mat nejaku peknu zapletku, keby bola normalna..nie??

lia23
9. máj 2010

MISS... ano mas pravdu..setky tu mate pravdu..neivem ci som sa zmierila so situaciou alebo co.mozno som bola prirpavena ze to nebdue na tehu aj ekd som v kutiku duse verila ze to vyslo...no nebrala som to nejak sklamane..aj ekd urcte sklamanie bolo.t.o zas nemozem pvoedat..ale tak co uz narobim..radsej si spravim babo tkore pride do kludiku..a nei do ziadnych stresov..to by fakt bolo zlee...som na jednej strane rada ze to tak dopadlo....ale zase na druheej je mi to luto..ael tak citim aj z priatela ze nato nie j epripraveny..tak som trosku pochopila ze to fakt by nemalo vyznam..bo fakt nepotrebujem aby mi koli tomu zdrhol a enchal ma tehotnu...ze by sa zlakol..laebo daco take...zmierila som sa s tym... 😉

lia23
9. máj 2010

inaskei kocky...dobre ranko..ako sa mi mate??🙂ja som nejaka nahcladnuta...boli ma hrdlo...nadchu mam...strasne niecoo...aspon hadam vy ste zdravucke 🙂 🙂 🙂

natalie_tmk
9. máj 2010

misss ale snad nic zle sa im nestane, Damon ani Stefan nemozu zomriet, ved su hlavni 😕 A co sa stalo s Pearl? Anna vcera prisla za Jeremim, ze jej mama je mrtva... 😨
A podla mna v poslednej chvili Bonnie kuzlo nejako zmeni, a nic sa D a S nestane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre