• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
maja177 neboj raz to určete príde, tak ma upokojovali iní keď som rodila ja.
Ale až teraz viem, že to boli len slová súcitu...
Teraz som tehotná a čakáme bábo, som pokojná, len ma niekedy vie dojať ten termín T, že ako to bude.
Aj mne sa pri prvom dieťati preháňali hlavou rôzne myšlienky a chcela som to mať čo najskôr za sebou.

Prajem tebe aj Natálke nech ste čo najskôr spolu a zdravé a šťastné... :wink: :wink: :wink:
7. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm dik
7. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, tak já mám dítko ve školce, nakoupeno a jdu něco dělat...
8. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
steelska,ja som pred 16 rokmi otehotnela (mala som 16,malý sa narodil,keď som mala 17 rokov a 1 týždeň), naši z toho boli na vetvy,lebo chceli mať zo mňa vysokoškoláčku, a keď už mi narástlo bruško,tak už boli super a najviac super boli,keď sa narodil Radko.Môj otec sa mi o neho staral,keď som bola v škole a hovorieval,že ani o nás (ako jeho deti) sa tak nestaral ako o vnúča.Normálne ho prebaloval,kŕmil ako pravá mama :grinning:
8. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde ste? :slight_smile:
8. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja tu som, tu som, za kaktusom... :grinning:
9. sep 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zasa perfektny spanok. tvrdne mi brucho jak slak a nejak to boli :confounded:
9. sep 2009 o 03:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré rááááánko mamulenkyyy Jaká byla noc? u nás f pohoděěěěěěě Eliška je ve školce, dmu se pýchou, jak mi ji paní učitelka dneska vychválila A já jdu vyžehlit, uklidit a pak vařittttttttt

Maja a to ješně nespíš v takovouhle kritickou dobu?????ve 4 ráno..... A nerodíš ještě???
9. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, uz se to nejspis blizi
9. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, kedy si mna videla za posledny mesiac spat o stvrtej rano :wink: pravidelne mam prebdene noci :frowning2:
dnes som bola na ctg, zachytilo mi kontrakcie, vysetrenie jak od mesiara, ale nevadi, bolelo to jak fras, zacala som este aj krvacat, vraj sa otvaram, a mozno sa este dnes v noci aj vratim... tak som zvedava, ci sa malej uraci konecne. tlak na paradu, ze 150/100, predpisali mi magnezko, az 6 tabliet denne ale tie brat nebudem, ani keby co, ved by som isla rodit ozaj na vianoce :pensive:
9. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, no však už máš na čase, už přetahuješššššš :grinning: :grinning: :grinning: Ale přeju ti to, aby jsi to měla konečně za sebou. porod je ten neeeeejkrásnější zážitek....Pravda....trochu to bolí, ale stojí to za to... :dizzy_face:
9. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, myslim, ze dneska jeste pojedes, ale nezapomen nam predtim jeste napsat, nez tatka nastartuje auto :grinning:
9. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holciny, vidim ze to tu mate uz rozbehle mezi sebou... muzu mezi vas?
sice nejsem tehulka, ale uz maminka 13ti mesicniho klucika. Dite bylo neplanovane a pocate v 17ti, v 18 porodila a nyni je mi 19... a rada bych kdyby Vojtisek mel sourozence co nejdrive. Ma to jedno ale... chybi nam tata :frowning2:
Ale touha po dalsim miminku je moc silna... :unamused: muzu tedy alespon mezi vas?
9. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehotenstvo a stať sa momou je niečo krasne ešte som len buduca mamina tak aj preto ťa chapem boobinka a to si sa niak poponahlala stym prvym že:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boobi vitej :slight_smile:
jsi s malickym sama? nebo bydlite u rodicu?
9. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji za privitani, moc me to tesi :slight_smile:
bydlim u rodicu, sice obcasne pohlidaji, ale vychovavam a staram se o nej sama... jedine v cem mi pomahaji je s domactnosti, tak alespon se tolik nenadru :wink:
9. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boobi tak to mas dobry :slight_smile:
9. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelko, jen mi tu chybi chlapska ruka... a Vojtiskovi tata na dovadeni lumparen :unamused: Jsem vzdy zasadne touzila po uplne rodine :frowning2: holky, drzte mi palce... zitra jdu na ustni maturitu, tak at ma alespon mamu k necemu :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boobinka drzim palce na mature, inak tvoj syn je rovnako "stary" ako moja dcerka :wink:
9. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
botis dekuji, vidim ze Sašenka bude mít sourozence :slight_smile:
9. sep 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobinka, ja som tiez bez chlapa... co uz :pensive:
10. sep 2009 o 03:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, dobré ránko vinšuju:D :dizzy_face:

bobinka vítej. neboj, chlapa si najdeš...s jedním děťátkem to nebude problém.jinak Vojtík je moc hezoučký kluk a je ti i dost podobný :slight_smile: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad Vojtiskovi najdu alespon kamarada :wink:
Ale jsem radeji bez nej, nebot jsem po nem musela uklizet kde kazdy drobek a posledni dobou se nechoval pekne k malemu...
Tak mam zahajeni za sebou a ted jedu zpatky uz naostro a budu tam az do vecera.
Tak preji pekny slunickovy den :slight_smile:
10. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim, furt som cela :frowning2: slahne ma, slahne, slahne, slahne :frowning2: brucho ma boli stale, krize jak by dal, ale nic sa nedeje... :frowning2: :pensive:
10. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majinko, je mi te tak lito :pensive: chudatko.
Mluvila jsi s doktorem o vyvolani porodu? TO se dela nejak do 14 dnu od terminu,ne?
10. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, vraj este desat dni, az potom :angry: to uz budem tahat 42. tt! co tahat, pomaly aj koncit :frowning2: a bojim sa, aby sa cosi nestalo, ved aj voda sa kazi, babo je velke, placenta uz nefunguje tak jak ma :frowning2: to mas dnes tak. nedas, nemas... a ja nemam prachy na to, aby som podplacala doktorov, aby somnou nieco robili :unamused:
10. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej chudatko nasse.
neboj se tehotenstvi do 42tt je normalni, fakt, voda se sice kazi, ale miminko by ve spatne vode nebylo :slight_smile: takze to ber tak. Placenta nefunguje tak jak ma, ale Natalka ma prave tu vodu.
Drz se
10. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, ale ta voda jej neda ziviny...
10. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ale placenta taky ne, pupecnik mas porad a pupecnik vede okyslicenou krev a taky ziviny male primo do telicka, placenta ma velkou funkci,ale predevsim ve 2.trimestru. kolem 6.mesice tehotenstvi se jeji funkce snizuje a kdyby to tak bylo spatne,tak to takhle priroda nezaridi takze klidek maminko :slight_smile:
10. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel, to je vsetko pekne ze mam pupocnik, ale ten spaja malinku s placentov, a ked mi odide placenta, tak mam smolu... neries to, proste viem ze to je nebezpecne... :unamused:
11. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok