Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
21. máj 2010

Ale ja som nerevala od bolesti...no, niekto toho viac vydrzi..ale JA to nechcem...

lizatko1009
21. máj 2010

misss nie plakala ale urcite si si aj pokricala a struhala grimasy, ale uz to nerozoberajme, lebo sa budeme zbytocne hadat, nikdy nedospejeme k spolocnemu nazoru 😉 ako som pisala aj v teme porod bez epi, niekto si to neda lebo sa boji ze ochrne, niekto si neda koli tomu, ze doma zakazali a je to hriech a niekto to nechce aj koli cene a nerozoberajme to, kazda nech rodi ako chce, nie? ja som sa snazila len pomoc a vysvetlit to pepsyne 😉

pepsyna
21. máj 2010

dievcata nehcela som vyvolat spory 😀 ako tu uz niektora spominala 100 ludi, 100 chuti takze kazdy, ako mu vyhovuje-hlavne aby tie nase babatka boli zdrave 😉

misss
21. máj 2010

Ale jasne, že sa nebudeme hadat a nie som proti ani z hriešnych dovodov, ani cene, ale proste hnusi sa mi ten vpich do miechy a ani ma nenapadlo, že by som ju chcela..ani pri tych najsilnejsich bolestiach som nelutovala, že som si ju nedala..ale to som ja..
Ale ja nie som proti tomu, aby si ju dal ten, kto si mysli, že ju potrebuje, alebo ju chce..to v žiadnom pripade..
Ja tiez nie som sado-maso, že by som si to chcela "vychutnat"..to nie.. 😀 😀
Inak, dala by som si nieco dobre..napr. nejaku dobru cokoladku..alebo croasant.... 😀

misss
21. máj 2010

Pepsy, už mas pripravenu tasku???Mas aj nieco take, o com sa nevies rozhodnut, ci to budes potrebovat, alebo nie???poradime...8o))

pepsyna
21. máj 2010

nemam este voobec tasku 😀 este nemam vobec kupene ziadne veci do porodnice-ani nocne kosele, ani poporodne nohavicky ani vlozky ani nic-ja mam stale cas 😀 ale asi by som pomaly aj mohla daco zacat kupovat nech mam aspon nieco 😕

lizatko1009
21. máj 2010

miss , ale to sa nepicha do miechy

misss
21. máj 2010

kolegina letela do porodnice v den nastupu na matersku..v 36tt rodila..nemala chudatko nic pripravene, ani oprate, ani nakupene.. 😒 chudatko...

misss
21. máj 2010

ups..kolegyna..8o)

estterka
21. máj 2010

misss,to mi pripomenulo moju kolegynu,ktorej rano odtiekla v praci voda a este zostala pracovat do vecera a potom si chytila autobus do nemocnice 80km..nuz pracant..

misss
21. máj 2010

jeeezis..pekne..ju to chytilo cez obed..chcela ist este s jednou na rozluckovy kolacik, ale ze sa ide najprv vycikat..a na wc jej praskla voda..
😀

pepsyna
21. máj 2010

miss no tak to aby som zacala chystat, keby nieco 😅 no neviem si predstavit, ze by ma to takto narychlo chytilo a nic by som nemala nachystane...
estterka..a ako dopadla ta tvoja kolegyna?vsetko ok?tomu sa hovori vorkoholik 😀

misss
21. máj 2010

prave son ma inspirovala k tomu, aby som mala vsetko dopredu nachystane... 😀 😉

pepsyna
21. máj 2010

no veru aj zacnem v pondelok 😀 aa uz mam masko rozmrazene-idem spravit sote co som nasla na nete 🙂 tak zatial paapaa 😵

estterka
21. máj 2010

pepsyna,ona je pripad sam o sebe,co sa prace tyka,hocico spravi,aby si ju udrzala a bola najlepsia na svete..a kedze pracovala do porodu na nohach,8 hodin denne,6 dni v tyzdni,tak porodila dost predcastne a boli dlho v nemocnici s malym a teraz je v poriadku,je to krasne dieta,ale vidno to trochu,ze ma 7 mesiacov a nerobi povie,pokroky na svoj vek primerane-vyjadrila som sa blbo,ale snad ste pochopili.

lia23
21. máj 2010

ahojte kocky..no co ako sa mi mate????aju vas svieti tak slniecko ako u nas? 🙂 🙂 🙂 🙂

misss
21. máj 2010

Ajoj Lius..ja si vychutnavam kavicku ..drobcek uz hajka, tak uz mam free..8o))..slnko už nesvieti, ale svietilo..8o))a ty sa ako mas??

lia23
21. máj 2010

hmm joooj ko ti ja zavidim.. 😀 a to potom po kaficku zaspis??? 😀 😀 hmm aj u nas tiez uz zapadlo....a ja si vychutnavam nieco lepsie:Dcipsy 😀 😀 😀 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 hmm ja sa mam clekom fajn 😉 😉 😉 a co ty??

misss
21. máj 2010

jasne..ja nemam problem zaspat ani po redbulle...8o))
Aj ja mam jedny v skrinke,...si vytiahnem k panelaku..a ty uz ich budes mat vtedy spapane... 😝

lia23
21. máj 2010

eheh...no tak to mas fajn ze s tym nemas problemD:sice asi ani ja by som dneska nemala asi problem..bo som takak strasne unavenaa ze az..som bola dneska na nakupoch s mamcou:Dtak sme kupili cosi do chladnicky:D a som si kupila aj tenisocky:Dtak som happyyyy 😀 😀 😀 😀 a ty si co dneska robkala 😉 😉 😉

misss
21. máj 2010

boli sme v obchode..v 2.bankach..potom sme boli doma..som zvedava, co budeme zase robit cely vikend..isla by som niekam. ☹

lia23
21. máj 2010

ma u nas mame lanovu drahu 🙂 🙂 🙂 tak ja sa zajtra nebudem nutit 🙂 🙂 🙂 priiidteee 😀 😀 😀 😀

misss
21. máj 2010

aha..do RK??peši?? 😀 😀

lia23
21. máj 2010

hehe moja..aj pesi...taka prechadzaka neuskodi 😀 😀 😀 😀 😀

misss
21. máj 2010

a to by som k vam kedy prisla??tak o niekolko tyzdnov.. 😀

lia23
21. máj 2010

nevadi...ja ta budem cakat 😀 😀

iasnkei kocky..robili ste tu niektora marcipan?? 🙂 🙂 🙂

misss
21. máj 2010

ja este nie, ale mamina robila z cukrikov marshmallows..alebo ako sa to pise..

lia23
21. máj 2010

miss...bo chcem neteri spravit tortu na prijmanie...ma ho buducu nedelu...tak som jej chcela spravit trotu s marcipaonm..a s takou velkou malsou..som ju tu niekte na MK videla..rkansaa 🙂 🙂 🙂

krpcek
21. máj 2010

miss rodil ma Prochazka - mala som ho vybavene cez znameho co tam robi urologa.
preco ta napadol hned cunderlik? teba rodil? alebo len preto, ze to je taka znama postavicka? 😀

misss
21. máj 2010

mna rodil, a aj je to aj moj lekar..ale nemala som ho zaplateneho..len dobra zhoda terminov.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre