• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
@mon777 , ja nieee :slight_smile:
25. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 o a ved preto sa mi paaaci ja chcem kyticku svadobnu z bielych ruziciek :slight_smile: a medzi nimi len jemne strieborne perlicky mozno pivonie medzi to ale urcite bude biela :slight_smile:
a ja neviem stal mam voci trojkolkam divny "vztah" :unamused: radsej 4 kolesovy alebo tak ako mam tento č kolieska no tie predne su blizko pri sebe ...

@mon777 za rocik hadam na to priiides :slight_smile: preco je taka hladkáááá
25. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 no hej. Aj my sme radi, lebo sa chceme chodievať s malým korčuľovať, tak ten DEMA STAR by asi nebol dobrý :sweat_smile:
25. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss jasnéééééé....už mi doplo :grinning: :grinning: :grinning: TO bude tým, že nemá foto...tak som zabudla :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fajn, idem sa ja ďalej šprtať dejepis. Držte mi palec :grinning:
25. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ty sa mi smeješ?? No dííííki :grinning:
25. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon77, ved sa zasmej aj ty :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon všimla si si, že sa Natalie neozyva uz ani na FB??? :grinning:
25. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ale ja sa môžem :grinning: Ja sa chichúňam na sebe :slight_smile:
25. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon77 ale ja sa nesmejem na tom tvojom učeni.. :grinning: :grinning: ..ja len tak...pre sprijemnenie ucenia.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 , aj ja som mala z ruziciek s perlickami a dokola len brectan a bola som do nej zamilovana :slight_smile: este ju mam vysusenu :slight_smile: ja som mala 4 aj troj a u mna vedie 3, ale mozno keby som mala 4 s prednymi otocnymi tak by som nechcela 3 :slight_smile:

@misss 6?? tak to uz ste dobre "zabehnuty" :sunglasses:

@mon777 , na korculovanie su vraj tie s brzdou na rucke, aj my taky mame ale vobec nekorculujeme :dizzy_face:
25. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ja viem, že na to sú také, ale tak pozri...ako je pravdepodobné, že na to budeme mať čas?? A ani nie že čas, ale tak ... ja budem rada, keď budem stáť na nohách a Peťko bude šťastný, že môže spať, keď sa vráti z práce :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to sme..uz 2 a pol roka spolu sami byvame.. :grinning: :grinning: ..
25. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 , neboj ked prejdu prve "vrazedne" mesiace zvykania si tak si cas urcite najdete aj na korcule :wink:
ja som sa raz na korculiach skoro zabila, takze ja mam respekt :grinning: ale mozno sa to raz naucim ...

@misss a ze to je ine, byvat spolu a randit ?? :slight_smile: a babo ste planovali ??
25. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeee je tu niektoo? :slight_smile:))) :sunglasses:
25. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aa. ako sa vola na FB natalie? samozrejme ze je ine spolu randit ako byvat .... viem o com vravim .. uz rok v tejto kralikarni podla adelky banasovej v " hongkongu " hnijeme ... doslova hnijeme nikdy viac by som nechcela byvat v cinziaku ja dzivocka z dzedziny kde som si vysla na dvor vypit kavicku :frowning2:
ale neva raz aj domcurik malinky uteseny bude :pensive: ach zasnivala som sa ... :sweat_smile:
25. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 , ja som tiez vyrastla v dome, a stale som snivala byvat v bloku a ked sa mi to "splnilo" tak po 2 rokoch som zutekala. vedla nasej spalne byvali taky nocni vtaci a ked ja som chcela spat tak oni klepali rezne !! :angry: :angry: po par mesiacoch co sa nastahovali sme usli az 35 km na chalupu, kde si to teraz davame pomalicky dokopy aby to vyzeralo viac ako dom :slight_smile:
tak dufam ze aj vam sa podari "ujst" z tej kralikarne !!
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 jasne, ze je to ine..ovela ine.. :grinning: ..teraz sa musim starat ja a nemozem cakat, ze vsetko dostanem od mamy az do "huby".. :grinning: :grinning: ..teraz velim ja.. :grinning: :grinning:

@ani_sama_neviem ty poznas zuzanu pastorkovu??to je/bola moja suseda..jej sestra ma rovnako stareho chlapceka.. :grinning:
25. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 a maleho sme planovali..som po svadbe vysadila HAK a za 3 mesiace som otehotnela.. :grinning: :grinning: ...este sme si stihli aj prerobit bit, nez som to zistila.. :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiis..ze bit...to kde sme ***oprava byt.. :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 Natalie Tomková :wink:
@mam4 to je pravda :grinning: Som zvedavá, aká bude zo mňa mamka :grinning: :grinning:
@misss je to super, nie?? Myslím to, že si teraz paňou v dome alebo v byte ty :grinning: :grinning:
@ani_sama_neviem už chápeš, prečo by som tu ja ani nemala byť?? :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon77..jasne..teraz som pani bytu ja, ale jediny, kto to nedokaze pochopit je moja svokra..ale dovtedy bude do mna rypat, az kym ju raz nevyhodim odtialto...potom bude kukat.. :grinning:
A mon, uz vies dejepis??
25. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss jee jaasne ze poznammm ja poznam zuzu uz pat rokovo aj viac :DD aj ty ju poznas? hehe ot je nahodicka :slight_smile:) srandaaky je svet maly :slight_smile:)) Je to moja takzavana byvala najlepsia kamoska no viem ze jeje sestra ma dieta ale jej sestru moc nemusim viem o nej svoje no :slight_smile: mon777 a preco by s itu nemala? ved tot oje pre vsetkych co je na tom ze nemas babo to je ok no a co ze si tu nikomu to niujak neprekaza si myslim nie ci? :slight_smile:)
25. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani_sama_neviem..ja sa viac poznam s jej sestrou..so zuzou sa ani nezdravime.. :unamused:
prečo takzvana byvala kamoska?? :grinning:
25. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo boli sme kedysi dobre kamoski ako ale tka to len tka na zakladke vies no to je na dlhe rozpravanie :slight_smile:) A jej sestru nemusim proste no heh
25. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak v pohode..nie kazdy si sadne.. :grinning: :grinning: ..inak ten svet je fakt strasne malicky... :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a no svet je dost maly no.. a hej pravda je ze nie kazdy si sadne s dakym :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes si davat aj foto bruska??inak, uz fotis???? :grinning:
25. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok