• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
kokos baby kukajte na tu tortu..tu určite musim raz vyskusat... :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22673&user=34442
25. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ... no...asi aj hej...celkom :unamused: :unamused:
A ak je SVET malý, tak čo je potom SR?? :grinning:
25. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss vááá :astonished: :grinning: Hmm...dajako som vás tými tortami navnadila :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SR???len kvapka v mori.... :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodievam na tuto stranku dost caskto okukovat recepty..aj ja som tam jeden kolacik pridala.. :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23292

a tento som dneska piekla..
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27434 ale potrela som ho nutelou a posypala kokosom..8o))
25. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idem spinkať. papa :wink:
25. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak paaaaa :frowning2:
25. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon777 dobruu nocku :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz aj ja do postele tak sa tu majte pekneee caff :slight_smile:))
25. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence :slight_smile: no ako ste sa vyspinkali ? ja som z tej stranky robila brownies :grinning: mnami mnam
26. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: @miss mala si krasnu svadobnu tortu-ja som teraz z tych svadieb taka unesena :grinning: @mon777 a ty ked sa naucis piect svadobne torty tak si za vodou-lebo tie byvaju pekne drahe :wink: @trdielko149 ja mam chvalabohu so svokrou velmi dobry vztah, takze pohoda-aj ked sa uz tesim, ked budeme byvat sami-predsa len sukromie je sukromie, ale to si pockame take 2 rocky, kym nasi dorobia dom....aa inak dnes som chcela urobit daco sladke, len som zistila, ze mam len asi 2dl mlieka v chladnicke :grinning: a vonku je burka, tak sa mi veru do obchodu nechce ist :confused:
26. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ano, teraz sme doma sefky my :slight_smile: ale mna to bavi :slight_smile: inak by som sa asi velmi nudila :slight_smile: ja som skor myslela na vztah, zrazu je malo casu na seba, stale treba nieco "riesit" a tak ... ja mam zas perfektnu svokru, lepsiu ako vlastnu mamu !! moja mama ked pride na navstevu tak ma len kritizuje, ze mam neporiadok, ze ona by toto spravila tak a tamto inak :angry: :angry:

@mon777 urcite budes dobra mamka, a kazde dieta tu svoju miluje najviac na svete :wink:
26. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste ake pekarky !! ja sa teda mozem hanbit, v zivote som nic neupiekla :slight_smile: u nas pecie moj manzel :slight_smile:
26. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna dakujem a pekne drahe teda su..ta nasa stala skoro 5000,- sk...inak, ja ked si zmyslim nieco piect alebo varit, tak tiez vzdy nachadzam recepty, kde je nejaka surovina, co nemame..stava sa to aj vam???do toho, co som vcera robila isla slahackova smotana.. :grinning:
26. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4, ja milujem piect..ja som piekla uz na zakladnej skole.. :grinning: :grinning:
a už som si nasla aj nejake navrhy na torticku pre Tomaska k 1.narodeninam... :grinning: :grinning:
Musim to nejako vymysliet.. :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18579
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25957
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20574
26. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miss mne sa to stava pravidelne-a nemam vacsich nervov, ked mi chyba iba nejaka prkotina a musim sa koli tomu trepat do obchodu :angry: @mam4 z toho pecenia si nic nerob-ja sice z casu na cas nieco upeciem, ale iba recepty tipu:vsetko spolu premiesame, vylejeme na plech a pecieme :grinning: takze nic moc...a neznasam recepty z kysnuteho cesta-teda milujem kolace z kysnuteho cesta ale mne to nikdy nenakysne-raz v zivote mi nakyslo cesto na langose-nejak ma ta kuchyna nema rada :grinning:
26. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ta druha torta s tym mackom pu je krasna :wink:
26. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, musim ist off..tomasko sa prave zobudil a ideme sa chystat k lekarke do poradne..snad bude vsetko tak ako ma byt...drzte palec...papa :grinning:
26. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss , ja dokonca ani nemam rada varenie ale to musim tak sa premaham a snazim aby to chutilo, ale nie vzdy sa vydari a to mam skoncenu hotelovku :slight_smile:
tie torty vyzeraju dobre, ale ako spravili tie postavicky, to museli kupit, neverim ze sa to da spravit doma ...
26. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna ja sa celkovo s muskou neznasam :grinning: jedine jedla z muky u mna boli pirohy alebo halusky a vzdy to dopadlo katastrofalne aj ked som sa snazila do bodky dodrzat recept !!
26. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss pa paaaa, a nezmoknite ;)
26. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 na halusky ja nemam nervy-neviem ci robim to cesto vzd moc huste(snazim sa co najredsie) ale kym to pretecie cez to sitko tak ma ide porazit :grinning: apotom to umyvanie z toho polepeneho cesta :angry: inak podla receptu robim len nejake novinky co najdem na internete-inak konzultujem s mojou mamou-a ta robi vsetko odoka, co je velka vyhoda, lebo poto ti to zostane ,,v oku" a nemusis stresovat, ze sa nieco nepodarilo podla receptu :grinning:
@miss ahooj
26. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna ja nemam ani to sitko na halusky, ked som robila tak z denka som nozikom "skrabala" tazke cely proces na pol dna :grinning: a este k tomu mi vzdy vysli bud tvrde alebo rozvarene :grinning: proste nic pre mna ...
ale inak ked varim tak tiez od oka a vzdy mi preto vyjde ine jedlo :slight_smile: aj ked varim to iste :slight_smile: obcas sa necham inspirovat nejakym receptom ale prisposobujem podla toho co mame doma, lebo ako spominali dievcata tak vzdy nieco chyba
26. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 aj mne sa to stava-hlavne ked robim maso :grinning: dnes ma nejako opustila inspiracia-vobec neviem co uvarit-asi nakoniec nic sladke ale urobim karfiol so zemiakmi :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna , mnaaaam milujem karfiol, od minuleho leta som ho nemala :confused: ja som vcera robila kremovu cesnakovu, nasa oblubena :slight_smile: len maly si na nu este zvyka :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 mnam ja milujem vsetky druhy polievok, ale najradsej mam cuketovu kremovu :dizzy_face: tej by som zjedla aj cely hrniec :grinning:
26. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna taku som este nejedla, hod recept... zelenina je moja :sunglasses:
26. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na olivovom oleji si oprazis cibulku, pridas cuketu(pokrajanu na kocky, samozrejme s vybratym vnutrom :wink: -a ak mas mladu ceuketku, mozes ju dat aj so supkou-bude mat krajsiu farbu), podlejes zeleninovym bujonom a varis, kym nebude cuketa makka(podla chuti mozes pridat aj mrkvicku alebo zemiak) a potom rozmixujes pekne do kremova a pridas smotanu...tie mnozstva neviem presne-ja davam odoka-ved vies ako ma kremova polievka vyzerat :wink:
26. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..no konecne aspon teraz mam cas byt tu ...vas teda precitat a docitat tak to je uuuzas :grinning: :grinning: clovek tu nie je 2 dni a uz tolko ste zapsiali :grinning: :grinning: :grinning: tento tyzden absolutne nestiham volako...mam nov brigadu..a chodila som sa do kauflandu zaucat.t.akze tak...a este do toho potrebujem spravit spravu z praxe...a este nejaku blbost na informatiku...takze neivem kde mi hlava sotji..a vcera som robila marcipaaan :grinning: :grinning: :grinning: ruzicky a listocky..a sa mi vydarili..uz len urobit tortu a hodim sem fotky :grinning: :grinning: :grinning: snad sa mi vydari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vy sa inaksie ako mate?? :wink: :wink: :wink:
26. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna , tak to je velmi podobne ako ta cesnakova co robim ja, len ja robim na masle a s mliekom :slight_smile: koli malemu, je to potom sladsie :slight_smile:
urcite vyskusam, dik za receptik :wink:
26. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok