• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
valaria ano dam hned to bude:slight_smile:))a jasne oplati mi sme tento kupili za 280 eur už aj s vanickou,sporitiakom a autosedanou:slight_smile:ved posud sama..
27. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci. hmmm to je moc pěknej kočárek, nafoť ještě sporťák a s hlubokou korbičkou.Ale jinak brevná kombinace prostě paráda a ta cena je taky superrrrrr
27. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že juj ostatok mame zabalene a sa mi nechce rozbalovat ale ked rozbakim tak odfotim,,som rada že sa pači:slight_smile:
27. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je výýýmluva :angry: :grinning: ale tak dobře. že jsi to ty...
27. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko mamky, no coto, coto tady????kdepak jste? všechny spíte? :confused:
28. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,
no druha noc doma uspesne za nami, aj ked som uplne vyflusnuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala v noci spinka pekne, zobudi sa tak dva krat, o jednej a potom nad ranom okolo piatej, napapa sa a spinka dalej, len ja kym este poodsavam mlieko, prejde aj hodina, ale nevadi, som stastna, ze ju mam :slight_smile:

mliecko chvalabohu tecie dalej, predvcerom som mala nejaku krizu, ale uz je to myslim ok, len sa mi zacali tvorit hrcky v prsnikoch a nie a nie to rozmasirovat, ani tepla sprcha nepomohla ani obklady ani nic :frowning2: vy mi asi neviete poradit, co? :unamused:
28. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj maji no ja tehula ešte ti veru neporadim ale som rada že ta takto pekne natalka poslucha vidiš to, ....to ma naozaj teši...ako ti len zaaaaaaaaavidim :sweat_smile: :sweat_smile:
28. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulienky:slight_smile:)..

majka my 2v1 ti asi fakt tazko poradime :frowning2:
28. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miri, prepacte, ze Vam vstupujem do debaty, ja len tolko, ze Vas sem tam citam, som troska v obraze a vidim, ze Mirka jej znova tehotna, tak velmi drzim palceky aby to dobre dopadlo :sweat_smile: :sweat_smile: a ostatnym kockam tiez...
28. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luka dakujem:slight_smile:
28. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majka, odporucala by som ti to masirovanie, obklady a predovsetkym dostatocne vyprazdnenie prsnika, aby nahodou nedoslo k upchatiu mliekovodou a nasledne komplikacie :slight_smile: drzim ti prsty :wink:
28. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcem sa opytat ako to vzali Vasi rodicia ked ste im oznamili ze ste tehu a nemali 18?
ja mam uz dost rokov a dost sa bojim reakcie hlavne mamy.nemate nejaku radu?
28. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky. jeeeeee Miru, ty jsi těhulkaaaaaa strááááášně moc gratuluju a mooooooooc držím pěstičky, aby to tentokrát dopadlo na výbornou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nám to taky na druhý pokus vyšlo :wink:

lenocka, no na to asi neexistuje žádná rada, mamka bude určitě vyvádět a bude chtít, aby jsi "TO" dala pryč, ale stůj si za svými city. Ono jí to přejde.U nás to bylo stejné...Teď moje děti milují a jsou rádi, že je mám, jen občas prohodí něco v tom smyslu, že jsem ještě stráááášně moc mladá, ale když se na své děti podívám, tak v žádném případě nelituju.... :dizzy_face: Děti jsou to nejkrásnější a nejlepší, co mne kdy potkalo....drž se moje zlatá a uvidíš, že bude dobře...
28. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe dakujeem:slight_smile: snad to uz teraz vyjde musi to uz vyjst
28. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava89

moc moc moc GRATULUJI k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju aby vám to konečně vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
budu držet palečky a posíláme kopaneček z břuška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agu dakujeeeeeeeeeem:slight_smile: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny... my jsme nemocni, za chvilku pujdu s malym k dr, tak snad to nebude nic vazneho.

Maja... jsi sikovna a statecna mamina, hlavne po kojeni odsavej i kdyby nebylo co, at o mlicko ze zacatku neprijdes jako ja :unamused:

Miroslava... pridavam se ke gratulacim a ze srdicka ti moc moc preji at to ted vyjde !!! :wink:

Lenocka... opravdu si stuj za svym rozhodnutim v kazde situaci! Ja jsem to oznamila mamce kdyz mi bylo 17, ta to vzala uzasne. Nakonec moje tehu oznamila otci. Prvne se lekl, ze je tehotna mamka a pak mu to doslo. A jeho prvni reakce byla, ze nam ho pekne rozmazli, at si uziju :slight_smile: Mam skvele rodice, ale ne kazda to ma jednoduche jako jsem mela ja. tak si stuj na svym rozhodnuti, oni zmeknou...
29. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, ja mam 25 len moja mama je z total starej skoly, tak som zvedava,bud v stredu alebo vo stvrtok jej to poviem ked pride.
no aj tak mam z toho zaludok ako na vode

phoebe tak mne to mamina moze hovorit kolko chce, zijem s priatelom, zivime sa sami, je to len taky neprijemny pocit, raz chce aby sme uz mali deti, raz povie ze mame este cas, proste ako s pocasim
29. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte tak ako vidim zasa same novinky a vdaka bohu radostne...jeej Mirka velmi sa tešim že si opat t ehu..držim palčeký nech si užijes tehu v zdravi aj ti aj drobcek:slight_smile: :sweat_smile:
Inak čo je tu este new???
:grinning:
29. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja denne odsajem liter mlieka! :grinning: :grinning: :grinning: citim sa jak dojnica, ale chvala bohu, bala som sa ze mlieko stratim. dakujem straaaaaasne moc fibi za ten caj, co mi odporucila, fakt sa mi po nom mlieko spustilo a doslova strieka :grinning: :grinning:

mirka, gratulujeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super, ze si nas nesklamala :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dakujem vam vsetkyym:slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

majka ze dojnica:grinning::grinning: aspon ze si humor zo seba este nevydojila:grinning:
29. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci90 ten kočik je naozaj pekny to bola aka kombinacia?ani cena nebola zla asi aj ja pôjdem kuk čo tam maju....
29. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, tak já dnes byla nakupovat s kámoškou a totál šoky, až mi zle bylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maja jsem moooc ráda, že jsem ti dobře poradila s čajíkem. I na mne měl takové účinky...

Miru, ty nezklameš... Kráásně jsi mne rozesmála. Děkuju, že prej " aspon ze si humor zo seba este nevydojila" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bože směju se tu že brečím a padám ze židle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem uz na buduce radsej ticho:grinning:
29. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruuuu neeee jenom to neeee, přesně tohle jsem dneska potřebovalaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem zato ze Majke strieka nielen mlieko ale aj humor:grinning::. napajala som len na nu :wink:
29. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj, já vímmmmmmm a napojila jsi vááážně dooobřeeee :dizzy_face:
29. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, kdepak jste??? žijete vůbec? haloooooooo
30. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tuu:grinning:
30. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru tak to brzo, ale já už tu nejseeeeeeem
30. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok