• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
@misss nas maly tie nase zvery skor dreziruje :slight_smile: macky chce vozit na trojkolke a psov krmi s hlinou a kamenmi :slight_smile: takze vacsinou uz same od neho utekaju :grinning: tvoj tomasko asi bude vacsi milovnik zvierat :grinning:
a k tym chlapcom, mna sa pytali co to je, aj ked bol maly cely v modrom :rolling_eyes: ked budeme mat druhe mimi dievcatko,tak urcite mi kazdy bude hovorit, aky pekny chlapcek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ja som pribrala veru riadne-15kg, mozno uz aj viac, ale pred tehotenstvom som mala take obdobie chudnutia, tak mozno preto...ale brusko nemam az take velke-mne sa to lepi vsade-a najviac na ruky a na chrbat :frowning2: hrozne, dufam, ze to cim skor vykocikujem, lebo nechcem ostat taka obrina :grinning:
@misss to je len dobre, ze si tomasko zvykol na psov-aspon sa nebude bat a nebude taky nachylny :slight_smile: a inak ja mam kamosku, ktora ma 3rocnu dcerku a raz ju tak ostrihala, ze nebyt nausniciek, tak si vsetci myslime, ze je to chlapcek :grinning:
31. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som sa bola odvazit-18kg :unamused: dufam, ze sestricka ma nesfukne, ze som tak vela pribrala :confounded: za 2 tyzdne 3 kila :fearful:
31. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..@mam4 aj nas maly mava vacsinou modre oblecko, alebo aspon nieco modre, ale co uz..ked je niekto slepý (alebo hlupy) :grinning: :grinning:
Inak baby, aj som pribrala za tehu 21 kg...to som vzdy chodila do poradne s takou malou dusickou, ze ake cislo zase mam oznamit sestricke..sestricka v pohode, ale tazsie to bolo povedat lekarovi.. :confounded: :confounded:
@pepsyna, a ty si kolko vazila, nez si otehotnela??
31. máj 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ja ked som bola na poradni pred dvomi mesiacmi tak to som vtedy pribrala od tej predchadzajucej asi 4kg a sestricka ze: ,,preboha a to co robime, to je dost" a boli tam este asi 2 pacientky, tak som sa hambila :confounded: ale doktor v pohode-ten mi nic nepovedal, tak odvtedy sa bojim jej aj povedat kolko vazim-minule som ju oklamala-povedala som o kilo menej :grinning: ja som vzdy vazila tak do 60kg..ale pred tehu som mala take obdobie, ked som schudla na 55-lebo som nic nejedla poriadne a tak..ale potom som musela pekne zacat papat, takze kilecka zase hore :slight_smile:
31. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je v pohode...ja som vazila pred otehotnenim 84 kg..takze u mna sa to pohybovalo uz v zavratnych vyskach.. :wink: ..ja som tu vahu nevedela ovplyvnit..ja som jedla len ovocie a cestoviny a ine mi nechutilo..nejedla som vela, ale vaha isla stale dole... :confounded:..ved uvidime ako to bude pri druhom.. :grinning:
31. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja nejem vela-ale my to mame v genoch, ze my priberame aj z vody...no co uz, hlavne ze krpci budu zdravi :wink: no aj ja som zvedava ako bude pri druhom, len dufam, ze to tak skoro nebude :grinning:
31. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si pojdem este lahnut-nejako ma boli hlava :rolling_eyes: tak papa zienky zatial :dizzy_face:
31. máj 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa..odpočivaj.. :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence tak a som tu konecne ..boli sme od soboty u svokry a tam nie je internet takze necitala som vsetko ..nechce sa mi lebo ste smaozrejme zase zapisali veeela stran :grinning: vy ste sikovnice :wink: ja som ledva ledva pribrala 8 kil a teraz som este chudsia nez pref otehotnenim :grinning: ja som medzi stvrtym a piatym mesiacom tehotenstva schudla 4 kila takze by to bolo 12 kil keby neschudnem ...ale tak hlavne ze nasi drobcekovia su zdravi a spokojni :dizzy_face:
31. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte ..ako sa máte?...Ako vaši drobčekovia?.. verite na povery .na to že ked bocian preleti že bude mimi a tak ?. včera som bola u priatela..a tam preletel 1 ..a že doma tiež 2 sa motali okolo:D.. ..čo si o to myslite :DDžeby len zhoda nahod :D ..zatial neviem či som tehu ale uvidime či dôjde tento mesiac MS::..
Mon777....ak by si chcela mohla by som ti dať recept na marcipan..čo použivame mi doma...a zatial sa vždy podaril aj tortička.. ak chceš..môžem pridať neskôr aj fotky tortičiek ktoré su z marcipanu ...nerobila som ich ja ale mamka..ale aj tak .. :slight_smile:
31. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna , chudnutia sa neboj, ja som hned po porode mala o 10kg menej, asi som bola riaden naliata vodou, ved som ani clenky nemala, len take koly od plota :grinning: :grinning: a potom popri kojeni, kocikovani a obskakovani maleho som schudla na povodnu vahu ale ostali mi strie a ochabnuta koza :frowning2: :frowning2:
31. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certica22 , ja teda na take povery neverim :grinning: ale zas, pred otehotnenim sa mi snivalo ze som vysypala sol prave ked som vravela mojmu muzovi ze som tehotna a par tyzdnov na to som tu sol fakt vysypala ako sa mi snivalo a par dni na to: pozitivny test :grinning: ale to su podla mna len nahody :sunglasses:
31. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certica22 nie ja neveriiiim ale tak spolovice verim na urieknutie takze aj na autosedacke aj na kociku mam cervene maslicky
:slight_smile: mna raz uriekli ked som bola drobec takze viem ze to je ale kamaratka mi vravela kadejake cary mary co robila so synom ked ho uriekli a to by som zase ja nerobila az taka fanaticka nie som ...
ale napriklad vravi sa ze ked zenich vidi nevestu pred sobasom v satach tak budu nestastni no tiez na to neverim,ale chcem aby ma uvidel v satach az v den D na foteni v parku a ostatni ma vsetci uvidia az v kostole,mne sa to tak velmi paci to prekvapenie ..moja najlepsia kamaratka co somnou pojde vyberat saty ma v nich uvidi sice aj pofoti ale potom fotecky vymaze a nikomu neukaze :grinning: ostatnii naostro az v den "D" :dizzy_face:
31. máj 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez na povery neverim ... a na tie svadobne uz vobec nie :grinning: .. MM bol so mnou vyberat aj svadobne saty a aj ma do nich v den svadby obliekal, kedze uz sme spolu byvali pred svadbou skoro 2 roky :grinning:
31. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..no co ako sa amte???a ako sa maju bruska???pripadne babetkaa??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snad posluchaju..

miss..aj aj som si myslela ze kedze sem som nemala tento tyzden cas chodit..tak sa nedocitam:Dale ako vidim:Dnebolo ani co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia na prd pocasie na figu borovu a ty ako mas?
31. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko..asi tak dako....to aj mna sere..ael tak u nas sa to troskuukludnilo..no ale j narpiek toum nie je to boh vie co..mohlo byt uz byt krajsie konence :frowning2:
31. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteee jak sa mate?? dlho som tu nebola heh :P co nove?
31. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby uzasnee pocasie jaaaj do piiiipiny tam celaaaa som prefukana zo vsetkych svetovych stran aj chlpy mam prefukane : :rolling_eyes:
drobcek bol naobliekany ako eskimaaaak :slight_smile: ale tak museli sme ist von na chvilku ..celu noc som nespala nedalo sa lebo mudraňa mudra som si o 22 dala kacicu na veceru. :slight_smile: dnes mam "divny den teda" taky onicom ..esteze to pride zajtra moja segra zachranit :slight_smile:
31. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trdielko aj u nas take pocasie na prd, tak u nas sa chodi trosku inac spat maly mi zaspava o pol 12 v noci a spi do 11 obeda, my to mame trosku inac popresuvane a ani raz sa nezobudi za noc no sem tam sa stane, ze sa zobudi s tym, ze by si nieco dal pod zub :grinning: dnes som ho prave naucila pytat s ruckou daj a aj ako robi konik no hotova komedia. trdielko kolko ma tvoja mala mesiacov?
31. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 nasa Emmka ma 8 mesiacov a 2 tyzdne :slight_smile: ja ju ucim teraz baran baran buc a tapusky tapi ... :grinning: my nastastie spinkame od 20 od 7 rana potom bud dobeda alebo pobede ako sa jej chce :wink:
31. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani nieje o vela mladsia :grinning: uz aj prikrmujes? kojis este?
31. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certica22 ja tiez na povery neverim ale asi mesiac dozadu, alebo kedy to zacali tie bociany prilietat, kruzilo okolo priatelovho domu 9 bocianov :grinning: tak sme sa smiali...inak vcera vecer som mala take bolesti v podbrusku-ako ked mam dostat MS ale viac na pravej strane a nemohla som sa ani vystriet-len som lezala so skrcenymi nohami a za pol hodinu som bola 5x na wc-ku, co ma to tak neskutocne tlacilo :confounded: som sa zlakla, ze ci to nie su kontrakcie, lebo to bola taka prudka bolest, ale asi po polhodke to prestalo :confused: vam sa to nestalo niektorej?
1. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky..ako sa mate???u nas je take hnusne pocasie...prsi a je zima...ze som z toho az unavena a som neschopna nic urobit... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojj...aj tu unas je taake blbe pocasie aj zima...o hodinku musím isť na prax a tak sa mi nechce :(((
1. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas stale prsi :confounded: fuka vietor, no des...ani mne sa nic nechce, len sa mi usta otvarajuj :slight_smile:
1. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica..no jo ved aj u nas strasna kosa vonka a to je dneska ze 1. juna :grinning: :grinning: :grinning:

pepsyna..asi tak...hrooooza:(
1. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poznate tuto stranku - http://www.akosatorobi.sk/videos/basic/mr ?? ja som na nu nahodou natrafila a je super, tie videa receptov :slight_smile: to je presne pre mna :slight_smile: ale su tam aj videjka ako starostlivost o babetko a vsetko mozne... dobra inspiracia pre kazdeho :slight_smile:
1. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lizatko1009 my sa nekojime vobec :frowning2: lebo mam vpadnute bradavky a sestricka v porodnici mi vynadala ze s takymi ani nikdy kojit nebudem a tak ma v tom fakt podporila tak som si cca 5-7 tyzdnov vytlacala,odstriekavala ... tak sme na nutrilone ..my uz papame skoro vsetko akurat som jej dorobila obed,zeleninova polievocka a cestovinka so zeleninou a kuracim maskom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj chlebik,rohlik,zltok uz papa :grinning:
som taka :pensive: z tohto pocasia len by som spala ... aj tu prsi,fuka vietor fuj fuj fuj taketo pocasie
inaac zelam vsetkym deturencom k ich dnesnemu sviatku vseetko dobre a krasne samozrejme aj tym v brusku :wink: pusinky posielame prosim odovzdat :grinning:

@mam4 dobraaa stranka dakujem nepoznala som ju :wink: :slight_smile:
1. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok