• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Zdravím :wink:
Baby, ako sa máte?? Čo je nové vo svete??
15. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 asi tak...ja uz sa ucim iba 3 dni...toto prezijem a koniec..ideme to tatier na tyzden a potom do Sturovaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lia23 teším sa s tebou :wink: No pre mňa končí škola už teraz :grinning: Okrem štvrtku...to musím odpovedať z RUJky :grinning:
15. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, pred chvíľkou som sa vrátila z cca hodinovej prechádzky s malou Jankou :grinning: Och! Teraz hróóózne ľutujem, že som sa vôbec s nimi šla prejsť. Viete si predstaviť, aké to je...kočíkať miminko, po ktorom túžite a potom ho proste vrátiť?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Teraz mi je z toho smutno. Asi som nemala nikam chodiť a mala som ostať doma :cry: :cry: :cry:
15. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....ja len...chcem vám povedať, že končím s koníkom. Dôvody nepoviem. Jednoducho tu končím. Keď...máte na mňa FB. Ahojte.
15. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
15. jún 2010 o 20:58 • mon777
nic v zlom adminka preco je zakazane pisat velkymi pismenkami?a keby mal niekto nechtiac zapnuty capslock?tak co by bolo? a pritom by prispevok nemusel byt zly ... v zlom s nadavkami a tak ... nechapem ale ved dobre pravidlo je pravidlo
mon bude mi tu za tebou smutno no ja mam FB na teba :slight_smile: ja tvoje dovody chapem velmi dobre ...
15. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moon...toto nam nerob...fakt nam tu bdues chybat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,no co ako sa mate?ako pozeram,zase to tu viazne...
@mon777 to naozaj koncis?dufam,ze si to rozmyslis a vratis sa za nami :wink:
@lia23 ako ti len zavidim tie tatry a sturovo :grinning: ja by som hned sla :slight_smile:
inak baby mm musi ist v sobotu na 3 tyzdne do nemecka z roboty :cry: to jehrozne,dufam,ze malinka vydrzi v brusku,kym pride...uz teraz mi je smutno za nim a to este ani neodisiel...vcera som celu noc plakala :frowning2:
17. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pepsyna ahoj moja..na 3tt?? no parada.. :frowning2: ..a on co robi???no to ti teda nezavidim...
a inak ako sa citis??este nemas poslickov?? :grinning:
17. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misss ahooj,ja ze tu nikto nie je :grinning: on robi v takej firme,kde sa vyrabaju take izolacie-neviem to presne popisat...no a ta firma je z nemecka a par krat do roka tam chodi zopar ludi-vzdy sa striedaju,no a teraz to vyslo nanho :frowning2: je sice pravda,ze za to dostane 1000 eur k platu,takze aspon budeme mat viac peniazkov,lenze je to blbo naplanovane...poslickov este nemam-a ked pridu budem drzat kym nepride :grinning:
17. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako sa mas? tomasko poslucha? :slight_smile:
17. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasne, poslucha..aj ked poslednych par dni sa nemozem od neho ani pohnut..zacal sa stavat na nozicky a stavia sa na vsetko, co ma po ruke..dvere, stol, choditko..proste o všetko.. :grinning:
..no..peniazky sa vam urcite hodia, ale 3 tyzdne je dost..a este takto ku koncu tehu...uff..nezavidim..
17. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej no tak to musi byt zlate :slight_smile: zachvilu sa nabehas za nim,ked zacne chodit :slight_smile: aj ja uz by som chcelaa :dizzy_face: ale my musime vydrzat-len sa modlim aby to neprislo skor :confused:
17. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak budem s tebou drzat palce...nech malinka pocka na tatina.. :wink:
musim ist pomaly pripravit Tominovi papat, lebo by sa kazdu chvilu mal zobudit.. :grinning:
17. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem misss :slight_smile: aj ja pojdem daco ukuchtit-dnes mam na plane spenatik mnam :grinning:
17. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky...vcera som si pisala s nasou monickou..a ze vas podzravujee... :wink: :wink: :wink:

pepsyna..no tak to jo..len ked osm sa dneska dozvedela tie podmienky..tak koniec...az je do placu.a.el dako tam 4 dni prezijem..a potom apartmany stuorovo: :wink: :wink: :wink:
17. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lia23 aj my ju pozdravujeme :wink: a ake podmienky??hmm?
17. jún 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, mám novinku, ktorá mi nedala nenapísať ju vám :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No už sa ma opýtajte, že akú, lebo to naťahovanie nevydržím :grinning:
17. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 povedz povedz nenatahuj naas :astonished:
17. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 ja som vedela,ze sa medzi nas vratis :dizzy_face: a zeby aj tehu? :confused:
17. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NA 45% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes som bola na gyn a povedala mi, že mi to teraz nemusí byť ešte vidno a že sa mám zastaviť o mesiac, ak mi budú takto blbnúť krámy :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juchúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len aby som sa zasa netešila predčasne :cry: :cry: :cry: čo je pri mojom šťastí viac ako pravdepodobné :cry: :cry: :cry:
17. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 a aj ti meska MS? ... robila si nejake testy?
17. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 a koli comu si bola na gynde?mas problemy s kramami?meskaju ti?a kolko ti meskaju?a robila ti aj sono alebo test?ja ked som bola prvy krat u gyndosa mojho,tiez nic nebolo vidno,len som mala viac prekrvenu maternicu a tak a aj sono mi spravil a mala som zhrubnutu sliznicu maternice ale nic ine nevidel-az mi spravil test-taky obyc, co sa da aj kupit a tam taka slabulinka druha ciarka :grinning: a ty si si nerobila test??tak sup sup,nech sme si isti :grinning:
17. jún 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mon777 radsej sa este nevytesuj, bo dopadnes ako ja.........MS meskala 7 dni, testy pozitivne, bola som stastna ako blcha a plod nakoniec sa neudrzal a odisiel spolu s MS a tu som mala silnu teda riadne. tym ti chcem len povedat aby si sa nesklamala ako ja.
17. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna moja dokina poslala na sono az v 8 tt ... a isla som za nou, ked som bola asi 6 tt, ale mne vysli pozitivne testy este pred meskanim MS, hoci slabsie zo zaciatku, ale boli tam jasne viditelne
17. jún 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No bola som na gynde, lebo mi mala mrcha doraziť 11. a nedošla. Len 14 alebo 15 už neviem presne došiel len taký hnedý výtok. A dneska mi povedala, že vraj som už na konci cyklu. A ja na ňu váľam oči, že čo ti veje?? :grinning: No povedala, že sa ZATIAĽ nemáme čoho báť, ale že mám dojsť o mesiac, ak budú zasa blbnúť:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale vraj na 45% môžem byť. Ale vraj sa uvidí potom, že čo bude a ako bude.
No hej..aj sono bolo. Kks, 4€ pýtala :angry:
17. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vyskusaj test a uvidis ... kedze ti cyklus prebehol az do konca, tak mas asi vyssiu sliznicu
17. jún 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok