• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Bodaj by chcelo :grinning: Bodaj by chcelo byť všetko tak, ako by som chcela, aby bolo.
17. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa bude :wink: :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem prečo, ale mám pocit, že nebude :cry:
17. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si to myslis???mala si pozitivny test???
17. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemala. ale bola som dnes na gynde a tam mi povedala, že keďže sme sa spolu zrajkali 6. tak to ešte nemusí byť vidno...no ale že na 45% by som mohla byť, ak mám "MS" takú, akú mám....vraj som už na konci cyklu...a to som ani kvapku krvi nevypudila zo seba a aj to mi to meškalo 6 dní :grinning:
17. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela by si ci nie??? :wink: kolko mas vlastne rokov???
17. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela :grinning: A mám 17. V októbri budem mať 18 :grinning:
17. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez 17 a budete mat kde byvat alebo co???lebo ja som si myslela ze uz v tom niesom bolesti prsnikov som mala aj predtym no potom prisli nevolnosti avracanie no stale som neverila a v utorok som si urobila test druha ciarka bola slaba a dnes rano som si urobila druhy a ciarka tmava jak ta prva a ked mi doktor dners povedal (ked testy videl) ze uz mi netreba ani robit krvne testy len zajtra na ultrazvuk som sa rozplakala...
17. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak a chcela si dieta? :confused: ... ci sa stalo? ... mne v 4 tt test este nic neukazal, iba v 5tt a aj to ta druha bola slabsia
17. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ti závidím. aj ja by som to chcela tak jednoznačne vedieť :cry: :cry: :cry:
17. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ukázal len / :cry: :cry: :cry:
17. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt ja som nechcela ale viem ze priatel sa postara sak sa uz tesi a rodicom to povieme asi zajtra...ale bojim sa ci to zvladnem...porod a tak :unamused:
17. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 a v ktorom tt. by si bola???
17. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak no budes to musiet zvladnut, uz ti nic ine neostava :wink:
17. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tipuje 6tt. ja sa radšej ani nesnažím tipovať. Len čo by som bola smutná z toho.
17. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No podľa mňa tak 4?? Neviem. Fakt sa to ani nechcem snažiť rátať. :cry:
17. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 bez dietata to budes mat teraz len lahsie ver mi...ved co rodicia skola a tak... :unamused:
17. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 http://tehotenstvo.academy.sk/
tam si zadaj datum poslednej MS a uvidis v ktorom si tt, teda ak si tehu
17. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, Moni, ale keď ja tak veľmi túžim po bábatku, že ... ááááách ... a už sme sa aj tešiť začali :slight_smile: Len neviem. Pri mojom šťastí mi o mesiac povie, že nie som. O mesiac preto, lebo povedala, že mi vezme potom krv, ak bude MS ako teraz ... čiže žiadna :grinning: Ale zasa Peťko povedal, že pri JEHO šťastí budem. Tak neviem no :confounded: Idem sa napapať a pustiť sem sestru, tak sa mi tu majte a v zdravý tehulkujte ďalej :wink:

Kiežby som sa pridala k vám už aj ja konečne :frowning2:
17. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...ďakujem :grinning: Ono to tvrdí, že 5tt :grinning: Ale to by testík povedal, či hej alebo nie. Nie?? :cry:
17. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt mno nwm podla mna je 17 pramalo na dieta...nepoznam nikoho kto by to chcel :slight_smile:
17. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 no ak mas 5 a nejake dni k tomu, napr 5 a 0 dni, tak to uz je 6 tt
ahojte kočky

ja mám za 5 dní 17......bábätko som chcela už odmalička :sweat_smile: :grinning: ale dobre viem aké to je ťažké, starostlivosť o malého človiečika....nie sú to len prechádzky v kočíku, pestovanie...to nie....to dieťa už nikdy nevrátite, a všetky dobre viete, že z malého bábätka je za malú chvíľku normálny človiečik :wink: nevravím, že nie je super mať dieťa.... je to tá najúžasnejšia vec, ktorá sa môže človeku stať..... no ja si myslím, že plánované tehotenstvo v takomto nízkom veku nie je " na mieste" je ťažké uživiť seba a ešte aj dieťatko....ja už ledva čakám kedy skončím školu, začnem zarábať a hor sa na bábo :sweat_smile: :dizzy_face:
@moniciak tak to si treba rozmysliet predtym, ci je to malo alebo nie :grinning:
zuzi....ale to by test už ukázal, nie?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...gratulujem!!! Práve si jednu takú spoznala :grinning:
17. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 ja myslim, ze ano, ale tak skus spravit este o tyzden, ak si mala ovu neskor
17. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsim. O to sa neboj. Len mám pocit, že mi povie zasa to isté :cry: :cry:
17. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 já mysli, že to ani poznat nemusí, protože ta kalkulačka bere cyklus ukázkový 28 dnový s ovulací uprostřed, tys ji mohla mít později a od otěhotnění uběhl třeba jen týden, to test poznat nemusí. Zkus za tři dny znovu.
17. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 no co ako?nerobila si si dalsi test?a aky si mala?a kedy si si ho robila?lebo najlepsie je robit si ho rano z toho prveho mocu,kde je hcg najkoncentrovanejsie...
18. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok