Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

moniciak
25. jún 2010

@lia23 ja nwm v tehotenstve by mal vyjst pozitivny...podla toho ze aky...

lia23
25. jún 2010

mniciak...tak mne napriklad nevysiel... ☹

zuzu4444
25. jún 2010

noo baby, mne testy ukazovali pozitivny a po tyzdnovom meskani hnusne kramy prisli, to bolo sklamania, takze ja na testy uz neverim ☹

lia23
25. jún 2010

zuzu tak ty uz tehu nie si?? ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒

lia23
25. jún 2010

zuzu..ale to znamena..ze si bola tehu..ekd ti to testy uakzovali..ale ked prisla MS..tak si potratila.a.bola si u DR?

moniciak
25. jún 2010

@zuzu4444 si musela mat mimomaternicove alebo nejaku hormonalnu poruchu... 😒 a kolko testov si si robila a aka bola ta druha ciarka???

mam4
25. jún 2010

@trdielko149 asi si chcela pisat niekomu inemu, ja som z KE 😎
a odmieta tu flasu aj ked jej das cajik ??

@lia23 neboj setko bude ako ma byt, u teba aj u mna! budeme si vzajomne dodavat pozitivnu energiu 🙂

moniciak
25. jún 2010

@lia23 nevysiel a bola si??? 🙂

lia23
25. jún 2010

mam..not ak to teda ano...bude..len ja by som rada chcela aby to bolo..a priatel ay mi povedla ze chce babo ☹

moniciak...jj nevysiel a bola som tehu ☹ ☹

trdielko149
25. jún 2010

mon som to chcela pisat prepaaaac mam 😒
lia hlavu hore ...viem ze toto ti vsetci pisu a vravia ale je to tak ... pokus sa nemysliet na nic,uzivat si leto a teplo ak samozrejme pridu ... mozno to pride ked prestanes tlacit "na pilu" ... my ti vsetky dodame tolko pozitivnej energie az az ...

mam4
25. jún 2010

@lia23 ale ved urcite ti nepovedal ze nikdy nebude chciet len sa teraz na to este asi neciti, co pr eteba nie je jednoduche ale tlacit ho nemozes 😖 len vydrzat a dufam ze uz to na neho coskoro pride tiez 😉

@trdielko149 nevadiii ja som vcera pisala sama sebe 😀

misss
25. jún 2010

@lia23 neboj..on ho raz bude chciet..ja som sa strasne chcela vydavat, ale moja polovicka sa k tomu vobec nemala..som si pockala roky na poziadanie o ruku.. 😀 ..a už to budu skoro roky, co mame po svadbe.. 😉

lia23
25. jún 2010

trdielko..ja ano...ja uz urcite menej mu hovorim ze cem babo..no niekedy pride na mna slaba chvilka a vyberiem tu temu..a potom sa pohadame..ja viem..necem nanho tlacit..no mna to tiez takto nebavi..viem ze mam cas...nemam mozno na babo vek..je to skoro..ale tak proste ja to tak cele citim..ze cem babo..ze by sme sa onho vedeli postarat..mozno sa mylim..ale citim to tak...a dakujem za energiu...ty sa inak venujes takymto veciam???"nadprirodzenym"?

mam...hmm nie nepovedal..len mna to prestava bavit..mne strasne ublizi vzdy ked povie ze nece babo... ☹ ☹

misss... ja ta obdivujem ze si to vydrzala..viem ze si mam uzivat kym este mozem...asi som sprosta ze hcem byt s niekym..:(a chcem mat s nim babo v takomto veku..coo? ☹ ☹

ajka0077
25. jún 2010

@lia23 heh vidím, že aj ty od školských lavíc túžiš po bábätku...aj ja som chcela strašne babatinko....ale tak vydržala som (aj keď nie veľa) 😝 po maturite som si dva roky odrobila, niečo zarobila a potom bola krásna svadba a deň pred ňou aj správa že som v tom 😵 bolo to krásne - vydávala som sa v 20.tich malý sa narodil už v 21.-tke

lia23
25. jún 2010

ajka.-..eheh aspon vidim ze nie som sama...sic je ich tu dost.. 🙂 🙂 ale aj tak...citim sa ako totalna nezodpovedna krava ktora neive co je to zodpovednost ...je to so mniou strasen..raz si pviem a co..ved mam cas...no pride namna blba chvilka..vratia sa setky spomienky..a koniec ☹ ☹

ajka0077
25. jún 2010

@lia23 a koľko má priateľ rokov? Ja som to mala jednoduchšie tým, že mám priateľa skoro o 7 rokov staršieho, takže jemu sa už aj patrilo 🙂 aj keď chlapi majú vždy čas! 😀

lia23
25. jún 2010

@ajka0077 moj úriatel ma 21... 😉

ajka0077
25. jún 2010

@lia23 tak to sa mu nečudujem...že neche ani počuť o bábätku...možno vynimky potvrdzujú pravidlo, no myslím si, že 21.ročný chlap je ešte sám ,,dieťa" a potrebuje sa vyblázniť.... 😒 ste spolu už dlho?

lia23
25. jún 2010

sme spolu uz 2 roky.. ☹

ajka0077
25. jún 2010

@lia23 😒 tak možno ten tvoj bude tá výnimka 🙂 hlavu hore 🙂 uvidíš sama, že má v podstate pravdu...že sa niet do čoho ponáhlať...uži si života pokiaľ môžeš - to ti inak píše tá pravá 🙂 ale stihla som aj po svete pochodiť, aj po zábavách 🙂 ja už som bola taká akoby vybláznená...ako si na tom ty? Bavia ťa diskotéky alebo tak...?

lia23
25. jún 2010

ajka..tak ti poviem..mas pravdu.v.ravim to tu kazdej...ale rpsote ja sineivem pomoct..mozno az tehotna zistim ze to je fakt sprostost..aj enivem fakt..co je to so mnou..chcem si uzivat..aj si uzivam..ale ked vidim okolo mna tehulky tak mi je fatk dost bblbo..a ja ako som na tom??no tak mna to uz nebavi..fakt by som to v klude vymenila za babo ☹

trdielko149
26. jún 2010

@ajka0077 ja som na tom podobne 🙂 maturovala som v 5.mesiaci t.t. v 19-tich som porodila,v 20-tke ma poziadal o ruku a v 21 rokoch sa budem vydavat 🙂 a priatel je o 8 rokov starsi takze u nas sa to nejak hrozne nepreberalo ze mlada a dietatko,vsetci to brali tak ze on ma 27 a uz je najvyssi cas..obcas mi pride luto ked vidim fotky na FB mojich kamaratiek na diskoteke,ako si uzivali a tancovali ..najma vcera vecer mi prislo luto snubenec odisiel na akciu ..ja som skoro rok zavreta tu najskor s velkym bruskom potom s malou ale vzdy ma to prejde 🙂 kamaratka budem mat narodky a idem jej na oslavu tka mu to vratim 🙂 a potom budem mat pred svadbou aj rozlucku so slobodou chichi 😉

moniciak
26. jún 2010

@lia23 preco tie smutne smajliky???

mam4
26. jún 2010

@lia23 ty fakt sialene tuzis po babu 😅 a si si ista ze tvoj priatel je ten pravy ?? ze chces to babo s nim ?? ze bude dobry ocko ?? aj partner alebo manzel ?? ved ak si z neho viac nestastna (koli babu) ako stastna tak mozno by to chcelo "zmenu" najst niekoho s kym budes mat rovnake predstavy o zivote, detoch ... hmmmm ...

zuzu4444
26. jún 2010

@lia23 nie nebola som u dokiho, neveim ci som bola tehu alebo nie, ale test som mala pozitivny, sice druha ciarocka bola slabsia ale bola tam aj dobre viditelne, noo a po tyzdnovom meskani MS kramy prisli.

@moniciak asi hormonalnu poruchu, zevraj sa stava ze zeny pridu o babatko uplne hned na zaciatku, ze to znamena ze sa plod neudrzal a odide spolu s MS.

mon777
27. jún 2010

@misss keby som mala cystu, tak by mi to hádam povedala, keď ma už pozerala, nie?? 😠 😠
@trdielko149 nie, nie je zlá. Len jej sestrička je asi v prechode, lebo ma minule s kamkou sprdla, že sme sa neobjednali. A keď som sa pýtala Dr., či treba, tak povedala, že nie, tak neviem, čo tá sestrička stresuje 😀 😀 😀
@lia23 Robila som si v piatok a bola tam len /

moniciak
27. jún 2010

@mon777 a co planujes po skole???robota ci vyska???

mam4
27. jún 2010

@mon777 a robila ti aj ultrazvuk ?? lebo pri palpacnom vysetreni to nemusi citit 😖

mam4
27. jún 2010

@ajka0077 ahoj, pozeram ze mas podobne stareho synceka a tiez cakas druhe babo, ale zatial co ja som uplne na zaciatku ty uz mas polku za sebou 🙂 ako to znasas ?? dvihas maleho na ruky a vsetko robis ako predtym bez problemov ?? mna teraz dost casto poboliva podbrusko, predtym to bolo az neskor, v 2. trimestri ale citala som ze pri druhom tehotenstve rastie maternica rychlesie tak snad je to len tym 😒

lia23
27. jún 2010

ahojte babkyy...hlasim sa vam zo Sturova🙂

mam..no tak ano..myslim si ze s nim chcem byt...🙂a dufam ze nam to vynde ..a budeme mat spolu babo..

mon..hm tak asi t onic nebude...mozno to mas len z tepla🙂

moniciak..vies aj chcem velmi babo..no praitel nece:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre