Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
13. júl 2010

@mon777 ja by som sa chcelaa 😀 😀 😀 😀 a tak fajne pri vodicke...takej fajnej 😀 😀 😀

mon777
13. júl 2010

@lia23 To je už o inom 😀 Aj ja by som brala taký fajný bazén na dvore. Dokonca aj malý nafukovací, ale hlboký aspoň 90 cm 😀

lia23
13. júl 2010

no tak to sme dvee:Dja by som tiez brala...aleboa spon ja na balkone:Dkedze nemame dom 😀 😀

misss
13. júl 2010

Ahojteeee....a vy co sa parite doma...sa chodte kupkat, nie?? 😀

lia23
13. júl 2010

heh eno jo rada by som..len nei je kedy:D:D:Dchodim do robty:(a a mi tam tak ence byyt:(ale zajtra sa pojdem kupat s drahym. 🙂 🙂

trdielko149
13. júl 2010

ahojte uz sme domka zo Sturova bolo paradneeee 🙂 🙂 aj na Dunaji sme sa boli kupat..nie mala a my sme si len nohy omocili 🙂 ale bol tam dobry vzduch lepsi ako na kupku 😉 jaaj a v auguste ideme opat tam ked len na 1 den ale pojdeme wow ja som vedela ze Sturovo ma nesklame 😵

emillyel
13. júl 2010

Ahoj trdielko, ja som bola tiez v sturove a vlaste chodim tam kazdy rok s priatelom takto na leto.. je to tam paradicka.. a decka si to tiez velmi oblubili teda nie moje. ani priatelove 🙂 ale berieme ich tam zakazdym a je to ovela lepsie ako na kupalisku...

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emillyel
13. júl 2010

Z toho je uz asi diskusia o hocicom 😉 obcas kazdy napise nieco z cesticky, na prevzdusnenie temy kedze minule tu bolo dusno 🤐

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emillyel
13. júl 2010

@dianka318 tak napis... kludne sa zdover, porad... myslim ze na to bola tato diskusia zalozena.. neviem ci ti poradim prave ja, ale baby sa urcite zajtra prihlasia a poradia ti s radostou... pekny vecer

lia23
14. júl 2010

ahoj @dianka318 v klude napis tak ako pise@emillyel ...ma sa ti budeme snazit pomoct...co sa ti stalo??

misss
14. júl 2010

Ahojte babulky.,.je tu dnes niekto?? Tomasko mi akurat spinka konecne.. 😀 ..už periem druhu pracku..uff..dneska nastastie nevarim..mame zovcera segedin.. 😀

@dianka318 pokojne napis, co ta ťaží...občas sa to zvrtne, ale to asi v každej téme.. 😉

@trdielko149 ja sa tiez stale chystam s malym na kupko, ale v takomto teple som s nim radsej doma.. 🙂 a poobede ideme von.. 😀

trdielko149
14. júl 2010

@dianka318 sme tu baby co aj boli tehotne nastrocne napriklad ja otehotnela som aj porodila ako 19-Násť rocna ... a co 🙂 dnes ma Emmka 9 mesiacov 4 tyzdne a ja mam 20 rokov ... su tu aj baby co maju 16 rokov a su tehu ... tato tema bola zalozena pre vsetky taketo baby ..minule tu bola hadka trosku tak piseme vselico a nenapisala som nic zle len tolko ze sme boli s malou na kupku a ze bolo dobre ... ved predsa mozem ostatnym maminkam napisat kde je dobre,je leto a skoro kazda z nas chodi na kapalisko nie? ...

matta308
14. júl 2010

ahojte...ja mam o mesiac 18... 🙂 zo zaciatku pre mna bolo tazke sa s tehotenstvom vyrovnat,nebolo to totizto planovane...ale dnes sa uz veeeelmi tesim...🙂 sme strasne zvedavi,ci to bude chlapcek alebo dievcatko..dnes idem k lekarovi...som zvedava,ci je nieco nove...🙂

misss
14. júl 2010

@matta308 tak to gratulujeme.. 😀 😀 a čomu by si sa potešila viac??chlapčekovi alebo dievčatku??maš už nejaku vybavičku??? 😀

trdielko149
14. júl 2010

@matta308 najma aby bolo babatko zdravucke 🙂 dnes k nam pridu zaujemci o kocik konecne ho predam dufam a verim v to ... 😅
matka viem presne co si prezivala na zaciatku tehu ... ja mam sice o 8 rokov starsieho snubenca no na zaciatku som mala zvlastne pocity,aj som tesila,aj netesila no potom sa vsetko zbehlo tak rychlo,kupa bytu,vybavovacky s tym spojene,kupa komplet vybavicky babatku,nabytku do bytu stahovanie,maturity medzi tym ... horuce leto potom samozrejme a tak 🙂 teraz vsak viem ze mam to najkrajsie slniecko doma sibalske 🙂 pridavam foto z plaze pri Dunaji v Sturove 🙂

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
crapula
14. júl 2010

caute caute, tak ja mam 18NAST 🙂 je niektora mamina z ba z karlovky? nemam s kym kocikovat :(

misss
14. júl 2010

@dianka318 už sme tu mali všeliake osudy..mne je strasne doplaču z toho, ako to beru rodicia a kolko trapenia maju mlade nastavajuce maminky ako ty...aj chudatko tara si toho vela vytrpela, ale teraz sa už iba tešia.. 😀
a foto pridaš, ked si kliknes na moj fotoblog a potom v pravo pod fotkou je že "zmen udaje v profile"..tam vložiš fotku a hotovo.. 😀

@trdielko149 aká je zlatá 😀 😀

matta308
15. júl 2010

@misss fuu...no asi by som sa potesila viac dievcatku..🙂 to by bola taka moja mala princeznicka..ale ked to bude chlapcek,budem ho mat samozrejme rovnako rada ako by som mala dievca..🙂 nooo vybavicku...pomalicky kupujeme take neutralne oblecko..🙂
@trdielko149 no teda,mas krasnu slecnu doma..🙂 moj priatel je odo mna starsi len o rok..zatial byvame u nas(s mojou milovanou maminou,ktora nam vo vsetkom pomaha).. no a maturita,to je dalsia vec ktorej sa bojim... 😀 dufam ze to nejako zvladneme vsetko...
@dianka318 Dianka,ja si myslim ze si urobila dobre(myslim,ze si nesla na potrat) .. a ked mas priatela,ktory ta podporuje, tak to je fakt super.. drzim teda palceky...🙂

lia23
15. júl 2010

@dianka318 ahoj ...ies...som toho nazoru ze bolo dost nezodpvoedne ked si otehotnela v 15..predsa si aj ty este dieta...no ale ak si chces babo nechat...tak ymslim ze si spravila spravnu vec..nik tu ti nechce hovorit ako mas narabat so svojim zivotom...my ti tu chcele pomoct..na rodicou s vykasli...to je tak v kazdej rodine...ako uz povedalal misss....j nasa tara to mala strasne tazke..no vidis..rpezila to je tu s nami..a zachvilku bude aj rodit a mat pri sebe malicku Lenku... 🙂 🙂 🙂 mne je tiez smutno..ze rodicia to beru tak strasneno beru to kor ako nejake ich zlyhanie vo vychove....preto ich to tak stve...ale co uz..stalos a to ze ich dcera bude mat mimco..a musia sa s tym zmierit...tato tema je tu preto ze sa mladym babam snazime pomoct..no keciame tu totalne o vsetkom...sak kockyyy??? 🙂 🙂 🙂 ty sa hlavne nestresuj pre rodicou..aj ekd viem ze to je tkamer nemoznee...no skus sa s nimi porozpravat...kolko ste uz spolu s priatelom??

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
15. júl 2010

@dianka318 ano, je..tara39 má 16.. 😀

misss
15. júl 2010

@dianka318 moja, ja som si až teraz poriadne prečítala, že BUDEŠ mat 16..a kedy?? 😉

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
15. júl 2010

@dianka318 ona chodi sem do temy.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre