• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
@dianka318 to maš zachvilu..a babo ma prist kedy???
15. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no malo by prist vo februari len dufam ze nie 29 :D
15. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej..no, tak to by malo bolo zaujimave..na 29.2. ti vychadza termin?? :grinning:
15. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no vychadza na 25.2. ale to je len odhad podla menstruacie :slight_smile: tak dufam ze to nepretiahne do konca februara :D
15. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa ti aj poponahla.. :wink: :grinning:
15. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss mohlo by :slight_smile: inak mas krasneho synceka :slight_smile: skoda ze sa nenarodil o 2 dni skor :grinning: mal by narodeniny somnou :wink:
15. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 podla fotky vyzeras fakt vyspelo.. :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 Ďakujem.. :grinning:
15. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky:D
akos a mi mate,?,co porabate,:slight_smile:
15. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 Ajoj moja..ja som tu len na skok...maly konecne zaspal a idem trochu poupratovat, nech mozme ist potom s cistym svedomim von.. :grinning:
15. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss misss ahoj moja..rpsoimt a ty nepoznas daky recept na nejaky ovocny kolacik:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?
15. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no ako vam len bdue fajne...a kdeze sa chystate,?ci len niekde do parku?? :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 poznam vela receptov na kolace..a ake mas ovocko? :grinning:
len vybehneme do obchodu a skocime do parku.. :grinning:
posielam foto toho mojho maleho vymyselnika..postavil sa na auticko a tesil sa ako je vysoko.. :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no tak k dispozicii mam broskyne...piskotove cesto a kremku :grinning: :grinning: :grinning: mala som v plane to cesto natriet lekvarom...nato dat borskyne a nliat nato tu kremku :grinning: :grinning: :grinning: ..a ako vam bdue len fajne:Da mlaicky je taky krasny...zlatucke slniecko :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss akurat som dopiekala cesto...dala vychladnut :grinning: :grinning: a uz len rozmyslam ze co nato :grinning: :grinning: ja ked dostanem muzu...tak to je strasne:Dstrasne rada peciem..varim. :grinning: :grinning: dufam ze mi to aj ostanee aj v manzelstve :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 a aky mas krem??? :grinning: inak to by bolo super..a cesto mas uz upecene???
15. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj uz mam upecenee...a mam kremku..ak veis co to je...to je z tvarohu..len s mliekom..take fajne..a granko do toho :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no..potriet lekvarom, ovocie a krem..mnam super kombinacia..mna tiez strasne bavi piect a varit..aj dneska idem robit take kuracie masko v cesticku..je tam vsetko mozne aj zeleninka..8o))..len sa neviem stale dokopat ku kolacu...mam v mrazaku reberboru. :grinning:
15. júl 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 hlavne, že písem sebe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ..taqk už aj mne sa to podarilo..8o))
15. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss hmm no jo..ved odfotim kolac vo finalnej verzii a hodim ho sem :grinning: maam to mesko by som si dala:Dja ti pridem napiect ak ces :grinning:..my sme tiez nejaky kolac minule s rebarbory robili:D:Dfajne bolo:slight_smile:taky osviezujuci:slight_smile:
15. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss nevadi..my sa chapeme :grinning: :grinning:ako tak kukam..to cestomam starsne vysokeee:grinning: tak kto vie ci nebudu aj dva kolace :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss ahoj prepač len sa sem tak votriem do vašho rozhovoru maly je krasny velky chlap z neho už akurat pozeram tie ohradky na nete a rozmyšlam aku kupiť ktora je najpraktickejšia vieš mi prosim ťa poradiť a či to nieje hovadina či mi stoho rychlo nevyrastie lebo ma aj odhvaraju?tak neviem
15. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 alebo ho napln dostredu.. :grinning: :grinning:

@valria321 ahoj..ja si neviem tuto ohradku vynachvalit..keby sme si mali vybrat znova, tak by som kupila presne tuto istu..my sme ju kupovali v Kike u nas v Ba..da sa poskladat do takeho celkom maleho sulca..ma aj take "uchytky" ked zacal vstavat, tak to bolo super..a ma strasne vela noziciek, tak nie je sanca aby sa prevratil...je uplne super..ja si myslim, ze to je velmi dobra vec..my sme to kupili, ked mal asi 3 mesiace a myslim, ze ju este dllllho vyuzijeme..8o)))..vdacna som aj hlavne kvoly tomu, ze tam maleho dam a viem, ze si neublizi a nelozi nikde po byte - mam ho na ociach a mozem napr. varit.. :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 fu....tak to ma mrzi...mas to tazke...ja som sa velmi bala reakcie mojho otca..ale nahodou to zobral uplne skvele...zda sa mi,ze teraz sa o mna zaujima este viac ako predtym...vola mi skoro kazdy den..(rodicia su rovedeni)... budem ti teda drzat palce...urcite to zvladnes,aj ked ti to niektori ludia mozno nebudu priat... :wink:
15. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss bohes..som nasrata..sa mi cele cesto rozpadlooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mna asi urve..som ho musela pospajat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 moooja...tak ho natrhaj do misiek a nahadz na to ovocie a slahacku a zmrzkuuuuu.. :grinning:
15. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss skus pozrieť na googli berber kaja čo povieš na nu ona ma ale menšie rozmery 100x 78x72?
15. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss rozthlo sa na 3 casti:Dma skoro urvalo..som si ponadavala..este ze nik nie je domaa :grinning: :grinning: :grinning: dako to uz som pospajala..necham to vychladnut..dam to ovocie..zalejem tou kremkou..a dam do chladnicky: :grinning: :grinning: myslela som ze to nejako rozpolim..ale pravil som to tak ze som len stred vydlabala...a kraje som enchala aby mi ta kremka nevytiekla dotial :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ baby!
chcela som sa spytat, neviete kde sa da zohnat ten pekny ruzovucky obal s babatkom na matersku knizku???? papiernictve ho nemaju a nevedela mi ani poradit.... :fearful:
15. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok