• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ahoj holky mám na vás prosbičku, byla jsem v kontaktu s makou123, je tady od nás a jaksi nechodí na icq, tak nemám jak se s ní domluvit. nemáte na ní nahodou číslo nebo nejste ve spojení???? děkuju moc
26. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajak je tu ticho posledne dni...
29. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, je nejaka z karlovky a okolia? nech mam s kym kocikovat.. :wink:
30. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crapula ahoj,.ja som z Dubravky.. :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to tu uz nikto nechodi? niekedy tu bolo stale s niekym pisat a teraz nejak prazdno tu je:(
2. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby!!!!!!!!!
2. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simusska simi..mame novu...sukromnu temu...: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a kto je zakladatel???mozem ist k vam???
3. aug 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simi :slight_smile: trdielko
3. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ma tam prida???lebo mi vravela ze nevie
3. aug 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby uznje BOHUZIAL potom :( moje babätko mi strasne chyba lebo uz nemozem mat ten krasny pocit ze vo mne rastie krasne babo :( najhorsie je to ked nemozem byt von a sedim doma a prsi a som sama a potom zacinaju vycitky a samovrazedne chute...alebo ked vidim tehotnu zenu tak mam az chut sa rozrevat... :cry:
4. aug 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 predsa si bola len an potrate?? :cry: :cry: :cry: :cry:
4. aug 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa len :( a teraz som si pozerala jedno video co mi poslala acko kde je natoceny cely priebeh potratu a je to nieco strasnee :cry: :cry:
4. aug 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 hmm moja viem ta pochopit...sice nemam za sebou kyret..alee mam za ebou potrat..no nechcem ta starsit...ale toto bude este horsie...vycitky svedomia..pocit viny...toto setko sa bdue len stupnovat...ale urcite to prejde..nezahoji ranu na srdiecku...bo to bdue boliet navzdy...ael prejde setko...casom..a preco si nan sla?? :cry: :cry: :cry:
4. aug 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 a to naco ti niekto taketo posiela teraz pozerat? skor by si sa mala snazit prist na ine myslienky,hoci je to tazke
4. aug 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 kvoli strachu z otca :( a bala som sa co bude s babom ked nebudem mat skolu ked vyrastie a ja mu nebudem moct dat co bude chciet lebo ma nikde do prace nezoberu bez strednej....v tejto dobe sa da skola dobehnut aj potom dialkovo..ale aj tak velmi som sa bala...a aj ked moja mama povedala ze sa mam rozhodnut sama ze ak si chcem babo nechat tak ma nebude nutit na potrat ale videla som ze sa preto trapi...aj ked mi je to strasne luto :(

@estterka ona mi to poslala este pred tym aby moj otec videl do coho ma to nuti a az teraz som si to vlastne pozrela..
4. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mať dieťa v 17 podľa mňa nie je až taká tragédia, veď sú aj bohužiaľ mladšie.... ale myslím si, že 17 rokov je trochu málo na plánovanie bábätka.... ešte si treba asi trochu užiť. bratrancova žena mala bábo v 18. a dnes si občas vypije.... asi dobre nezvláda to, že sa za mladi dobre nevybúrila... ale ak sa na bábo cítiš aj v tak mladom veku, tak OK. je to na rozhodnutí každého samého... ved dnes sa často stáva, že žena prvé dieťa odkladá na neskorší vek a nikto sa tomu nečuduje, tak prečo by sa mali čudovať tomu, ked chce niekto bábo v skoršom veku. ved má to aj výhody... vychováš bábo a este stále si v super veku na užívanie života.... tak držím paľčoky....
4. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 je mi moc luto ze si sa tak rozhodla..a ze si sa vzdala bez boja..terza uz je to jedno..ked si sa tak rozhodla...tak si mala asi nato padne dovody...nik ti nemoze prikazat co mas spravit....ci mas alebo nemas ist na potrat...a drzim iti palce aby to nebolo este horsie ako ekby si si to babo nechala...dufam ze to bolo spravne riesienie a ze budes v zivote statsna.. :slight_smile:
5. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 no prave som sa aj rozisla s priatelom...ale dufam ze budem stastna aj bez neho a ze raz v dospelosti budem mat aspon 3 deti ale tie si uz nedam a budem ich strazit ako oko v hlave!!!
5. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 a preco ste sa rozisli?? lebo si sla na potrat?
5. aug 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 moja to mi je luto..a rpeco ste sa rozidsli??:(
5. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez nezostala s mojim priatelom,keby som sla na potrat...bol by to prilis velky zasah do srdiecka...on s nasim chrustikom velmi nesuhlasil,musela som si ho vybojovat a nie len pred nim,aj pred sebou...nebolo to jednoduche a som rada,ze sa mi to podarilo a myslim,ze ak by som mala menej rokov vzdala by som to,aj koli zlym vysledkom na razstep nervovej trubice,no vtedy o malinkeho zabojoval,prave on,moj priatel...takze dievcata obdivujem vas,kt.ste sa aj v takom veku rozhodli darovat zivot... drzim palceky
5. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 zacal strasne pit a a nic ine nerobil...strasne ho stval ten potrat...ale pred vcerom sa strasne opil uplne na mol a jeho kamarati ho autom vzali do mesta a tam ho zviedla nejaka zaba...
5. aug 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 a kolko ma tvoj priatel rokov??mozes byt rada ze si s nim neostala lebo ked ta dokazal podviest teraz v takej tazkej chvili tak co by bolo potom?
6. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 hmm moja..mas to teda fakt tazke....a simuska ma pravdu...ked o dokazal spravit tak bud len rada ze ste sa rozisli..aj ked sa to mozno terza tak nezda..ale kto to dokaze spravit jeden krat..tak to dokaze asj nabuduce saparvit... :frowning2:
6. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka318 a alkohol v ziadnom pripade neospravedlnuje
6. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate pravdu :( ale pomozte mi co mam robit aby som na neho zabudla? :(
6. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dianka, drzim Ti moc palce a neboj sa, skus na priatela tolko nemysliet. Treba uzavriet tuto kapitola zivota a zacat nanovo. On si Ta nezasluzi, pre takeho, co ma nejaky problem a hned sa "uchyli" k inej sa neoplati plakat.... a uz vobec nie lutovat, ten rozchod. neboj sa, caka Ta niekto lepsi, s kym budes mat vytuzene deticky, ked pride ten spravny cas. :slight_smile:
6. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kočenky moje...ako sa vam dari?? ja som už kooonecne vydata...malicka pomali 7 mes... :grinning: den co den je s nej večsi ceriček.... :sweat_smile: teraz jej rastu dalsie zubky už ma 2...a myslim že ma chytene aj hrdielko tak sa trapime...ale aj ked je s nej certik bertik je užasna a naplna ma stastym... :dizzy_face: pri :dizzy_face: dala som aj dake new fotky aj so svadby len admin mi schvalil len dve...tak aspon cosi kuknite...a tu pridavam este jednu.... :confounded: držte sa mi.....a nech vas deturence posluchaju.... myslim na vas...majte sa pa
8. aug 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerci90 juu to jsem rada, ze te zase vidim :slight_smile: malicka je prekrasna :slight_smile: vidim,ze jste taky poztraceli vlasky :grinning:
gratuluju ke svatbe, uz je z tebe mlada pani, budte stastni :slight_smile:
10. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok