Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

eri28
31. dec 2011

@baramborka gratulujem, preco 17, ma rozum a 19, da na plochu, ci ma ist na potrat, aspon vidno, ze si dobry clovek a nie sebec a budes urcite super mamina, mlada a 😉 moderna 😉

evitka82
31. dec 2011

@p4 tiez neverim ze women4 vravi pravdu.v dvoch temach rozpisat ze sa boji ze je tehu potom sa ani neohlasi a teraz je v tretej teme...no mam dost

lucula73
31. dec 2011

@bamartinka
@p4 ano kočky,už som aj ja presvedčená,že sa zabávajú puberťáčky,videla som tie testy,majú rovnaké dve baby.... 😝 😔

baramborka
autor
1. jan 2012

@eri28 Ďakujem za kompliment , ale ja budem mat zachvilku 20 🙂

eri28
1. jan 2012

@baramborka okej 😉 , ta kocka co rozmyslala, nad potratom som sa docitala, ze bude maminou, som stastna ,pre stastna a ticho vam zavidim 😉

eri28
1. jan 2012

@baramborka , ale ja som otvorila temu a tam bolo moj vek je 17 a ja sa neskutocne tesim na babo, asi si sa sekla, ked si to ty 😉

eri28
1. jan 2012

a 19 je pekny vek aj moja mamina ma vtedy cakala 😉

baramborka
autor
1. jan 2012

@eri28 dakujem ti krasne 🙂 a ver mi , ten hore vie kedy ktoru urobi mamičkou 🙂 a želania on vyslyši 🙂 len niekedy to trva dlhšie a tym že vyslyšal aj mna, to možem len potvrdit 🙂

baramborka
autor
1. jan 2012

@eri28 nesekla , vtedy som mala 17 a bola 1x tehotna...keby si si prečitala celu miestnost , pochopiš, že som o babo prišla ...a teraz mam 19 a vdaka bohu som opat tehulka 🙂 a verim ,že do štastneho konca to potiahneme 🙂

eri28
1. jan 2012

@baramborka mas pravdu asi si mam este uzit s mojim slobodu, len keby moja psychika, nemyslela kazdy mesiac, ze uz sa zadarilo, lepsie, by sa mi dychalo 😀 😀 😀

eri28
1. jan 2012

@baramborka okej sorry to som nevedela, preslo 383 stran a mne to vobec nedoslo 😉 , cize jedno v nebi sa modli za vas, smutne, ale este, ze mame vieru, cize nie mi, ale vyssie riadi, niekto nase zivoty 😉

baramborka
autor
1. jan 2012

@eri28 no ved jasne , ale to mi mnohe kočky pišu že ahooooooj tak ja ti gratulujem že čakaš taka mladučka ale nebojjj aj kamoška mala 17 ročna.... keby si tak este pozreli datum tak by pochopili 🙂

vanesino
1. jan 2012

@baramborka Barborka ja som mala sice 22ked som porodila a môj mal35 ale sme uz spolu 16 rokov a vekovy rozdiel nehra rolu ked mas byt dobrou mamickov tak je jedno kedy.drzim ti palce.silvia

baramborka
autor
1. jan 2012

@vanesino hmmmmmmmn noooo to ja viem a spominam niekde že to je problem ten vekovy rozdiel ? 😀 😀 lebo to mi neak ušlooooooo 🙂

eri28
1. jan 2012

@baramborka mozno skus novy nadpis, vsetci sa nalepia no novu temu, ktore budu mat zaujem a tato zanikne pomaly tak ako ine 😉 , alebo bude pokracovat, jednoducho z tymi 17- kami 😉

vanesino
1. jan 2012

myslela som tym ze ked je tvoj priatel starsi tak ta dokaze viac podrzat.aj ked ta bude niekto odsudzovat ze si este mlada

baramborka
autor
1. jan 2012

@vanesino no , naštastie už sa s tym nestretavam, za chvilu mam 20 a ludia to neak chapu , vobec som ani raz nepočula že mlada v zlom ..prave naopak pocuvam len same chvali že budem mat lepšie tehotenstvo porod , budem mat odrastene deti a budem stale krasna a mlada 😀 🙂 jediny kto to zobral zle bol moj otec .... ale inak maš pravdu , starši priatel je na nezaplatenie 🙂

vanesino
1. jan 2012

tak to ano,moja mama bola tiez proti ale ja mam teraz34 a muz 49 a stale je to (môzem povedat krasne) aj ked sa stane mala hadocka,to patri k zivotu.On sa o teba len bal ved si jeho dcerka , tak ti drzim palce nech vam to tak vydrzi a o20rokov sa budes len smiat

jaja018
10. jan 2012

@baramborka Ahoj aj ja mam zatial este len 19 ale vo stvrtok uz 20. Taktiez mam starsieho partnera, (o 10 rokov) uz manzela nakolko som chcela aby sme sa zobrali uz len koli tomu aby sme sa vsetci rovnako volali. Moji rodicia to nebrali lahko ale uz si zvykli. Babetko sme planovali s traaaasne sa nanho tesime. 🙂

baramborka
autor
10. jan 2012

@jaja018 ahoooooooooooooj no ja mam okruhlicu v aprili a manželkou sa stanem o 2 tyzdne 🙂 hhihih ,Dakujem že si mi napisala, cenim si že sa z babatka tak tešite a že si dalšia v kruhu nastročnych báb 🙂 tak len krasne tehulkujte 🙂 A už viete čo budete mat ? 🙂

maria200981
10. jan 2012

ahojte zeny ja som bola tiez ta z nastrocnych .... dcerku som porodila v 18tke.....popri materskej som skoncila vysku potom som zacala ucit v skolke...kde som ucila aj ju a teraz bude mat co chvila 7 rokov a robi mi len radost🙂)) som velmi stastna mamicka🙂

jaja018
10. jan 2012

@baramborka Zatial ešte neviememe na sto percent ale na ultrazvuku mi bolo povedané že asi dievčatko ale že najbližšie mi to potom ešte potvrdi, alebo vyvrati lebo babo nebolo otočene tak aby sa dalo dobre vidieť. Vy ste chceli babo alebo to bola nahoda?

miselina33
10. jan 2012

Ahojky 🙂 takze v prvom rade chcem pogratulovat...vsetkym -nast mamickam...Vek vobec nehra rolu...ale ako sa zena citi...poznam 30 rocne co este neuvazuju o detoch a neviem si ich predstavit mamami...a poznam 16,17...rocne a su skvele maminky...ale to by som tu pisala do rana...ja len ze moj teraz uz 5 rocny syn Kevinko sa mi narodil,ked som mala 17...a dnes mi robi obrovsku radost...je uzasny a som stastna ze ho mam...a hlavne je zdravy!!!a ja som to s maminou a babkinou podporou zvladla tak ziadny strach!!!Drzkam palce,nech ste zdravy!

vladazien000
10. jan 2012

@baramborka Ahoj tak asi uz babenko mas ja sice tiez nepatrim do skupiny nast ale mam 21 a 2 mesacnu dcerku takze tiez nemam vela drzim ti moc palce z babatkom aby ste boli zdravi a nevsimaj si sproste reci na ktore iste narazis :o)

vladazien000
10. jan 2012

@baramborka jeeej prepac ty este babatko stale cakas neviem preco sa mi zda ze som niekede videla rok 2009 :o) tak krasny a hlavne bezproblemovy porod prajem nech je babinko zdravucke a nech ti roby len samu radost :o)

1katka1
23. jan 2012

@p4 ty si už iný detektív :D

crapula
13. mar 2012

ahojte baby 🙂 , najde sa tu mamicka z karlovky a okolia v BA? nech mam s kym kocikovat...

mon777
16. apr 2012

Ahojte, baby. Mala by som otázočku na tie, čo študujú a ich priateľ pracuje. Ako vám vychádzajú peniažky?? Koľko ste dali za výbavičku (bez kočíka postieľky)?? A ako ste na tom celkovo? Najviac by ma zaujímali prípady, ktoré už nežijú s rodičmi, respektíve s nimi nemajú dobré vzťahy a podporu majú minimálnu....teda ak tu také sú. Díki moc 😉

matulik748
9. júl 2012

Ahojtee ja som pred mesiacom mala 18 a cakam babetko som V 9 mesiaci a velmi sa na nu tesim a nepochopim ludi co odcudzuju mlade mamičky

frederyka111
26. júl 2012

táto barbora je ale smiešna herečka vidno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre