• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Ahojte, pridám sa, ak smiem :slight_smile:
Mám 19, z toho rok som šťastne vydatá a čochvíľa sa nám narodí aj prvé vytúžené bábätko :slight_smile:
13. dec 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katuska268 Veď aj ty sssi skoro nastrocna :slight_smile:
13. dec 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak no ja uz som dva roky neni nastrocna
13. dec 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, ja som rodila mesiac pred 19-stkou :slight_smile: malá bude mať onedlho tri roky a je to to najkrajšie, čo sa mi mohlo stať :slight_smile: nebola plánovaná, ale teraz by som ju už nedala za nič na svete :slight_smile:
22. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokorunecka držim silno palce :slight_smile:
22. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@kokorunecka jeeeeeeeeeeeej tak to ti silno blahoželam :slight_smile: mna ta svadba čaka 28.1 :slight_smile: a moje vytužene miminko sa mi ma narodit niekedy koncom juna zač, jula :slight_smile:
22. dec 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baramborka Gratulujem :slight_smile: Nech šťastie a láska naplnia Tvoj a váš spoločný život :slight_smile:
23. dec 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: Ja sa pridávam... mám 15rokov,o mesiac mám 16. A čakám bábo...neviem či mám ísť na potrat,alebo nie...stalo sa to nečakane,ale mňa na potrat nedonúti ísť nikto,keď si predstavím že to bude moje :slight_smile:)
Snaď školu dobehnem :(
29. dec 2011 o 20:20  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4
takže tehu-test vyšiel pozitívny?
29. dec 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@women4 ajooooooj takže predsa si tehulka ?
29. dec 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2011 o 20:45  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baramborka áno :/ neviem či sa mám tešiť,alebo nie... :(
29. dec 2011 o 20:46  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4
ja som tvoju včerajšiu tému čítala, ale som sa zdržala komentárov. Čo sa stalo, už sa neodstane, ale môžeš si vybrať, čo urobíš v budúcnosti. Ak si presvedčená, že si chceš bábätko nechať, vedz, že to v tvojom veku nebude jednoduché a skončili tvoje tínedžerské časy. Možno sa teraz netešíš, ale keď uvidíš prvý krát svoje dieťatko, bude to inak. Prípadne môžeš dať svoje dieťa na adopciu, aj to je možnosť, ibaže aj to si treba veľmi dobre premyslieť. Hlavne sa skús porozprávať s rodičmi, pretože bez ich podpory ďaleko nezájdeš. Každopádne, každý sme strojcami svojho vlastného osudu a tu na MK sa vždy stretneš s rôznymi názormi, pretože tu prispieva veľmi veľa ľudí a každý má svoj vlastný názor. Hlavne sa snaž byť v kľude, jesť veľa ovocia a zeleniny a nebolo by odveci začať užívaj aj vitamíny pre tehotné. Je tu veľmi veľa tém, v ktorých sa píšu dobré rady pre tehulky aj mamičky a ich detičky.
29. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily_666 dakujem ti,si zlatá :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:44  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 je určite veľmi ťažké rozhodnúť sa, ale potrat ti podľa mňa vyrieši len to, že nebudeš mať pod srdcom bábätko, ale z rozumu ti ho nik nezobere. Budeš mať naveky výčitky svedomia :pensive: . A hlavne je dôležité si uvedomiť, že nie je isté, že ešte sa ti podarí zažiť tento neopísateľne krásny pocit - byť mamou... keď už nič iné, tak sa zamysli nad adopciou. Práve minulý týždeň som sa rozprávala s jednou babou, ktorej sa nedarí otehotnieť... ten žiaľ, ktorý zažívajú, je neopísateľný. Buď rozumná:slight_smile: a želám ti veľa síl správne sa rozhodnúť :slight_smile: aj keby som pochopila aj to, ak to ináč dopadne :frowning2:
29. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@women4 15 let je strašně málo. Nebudu Ti psát, že je tvůj osud teď mít dítě a jindy ho mít nebudeš nebo, že si budeš potrat do smrti vyčítat. Záleží na tvém rozhodnutí, podle mne nebudeš špatná pokud se rohodneš pro potrat nebo si vybereš miminko, ale musí to být tvoje rozhodnutí a ne někoho jiného. Popřemýšlej nad tím, co chceš dál a potom si za svým rozhodnutím stůj. Držím pěsti, aby to rozhodnutím bylo správné, i když nebude lehké.
29. dec 2011 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 ahoj drzim ti palce... ak sa mozem spytat co na to tvoj priatel?
29. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 necitala som temu, len som videla tvoj prispevok, drzim palce aby si sa rozhodla dobre,a ak sa nahodou rozhodnes, ze ho nechces, je tu moznost adopcie, das mu sancu na skvelu rodinu
29. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 a ostatné... Aký potrat??? Aká adopcia??? Áno je to tvoje rozhodnutie blá blá blá... Ale to dieťatko sa samé na svet nepýtalo mysli na to že budeš MAMA ja viem že mladá ale predsa... ja som tiež mladá a som normálna mamka ako iné školu si dorobíš proste skús sa dostať myšlienlkami do takého stavu že sa tešíš ako ostatné tehotné a ja napr. mám v marci talentovky na vysokú (externe )... Verím že rodičia ti pomôžu hlavne nechoď na potrat je to špina
29. dec 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danfal
@moniciak
@tortelinka
@renatka737
@adkoalauri
Ďakujem vám veľmi pekne baby :slight_smile: ste moc zlaté ... :slight_smile:
30. dec 2011 o 11:03  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 ahoj,ja som tiež prečítala pred dvomi dňami tú tvoju temičku,čo ti zavreli.....veľmi ti tiež držím,palce,aby si sa správne rozhodla,ale myslím,že si už rozhodnutá :slight_smile:
30. dec 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@women4 ahoj, ja som si tiez dokoncovala skolu pri mojej malej, obcas to bolo fakt o drzku, ale zvladnut sa to urcite da, neboj :wink:
Drzim ti palce aby si to zvladla na jednotku a uvidis, ze NIKDY neolutujes ze si sa rozhodla si babo nechat :dizzy_face:
30. dec 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujem vám baby :slight_smile: Ste veľmi zlaté :slight_smile:
@mia258
@lucula73
31. dec 2011 o 00:30  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baramborka
@mia258
@lucula73
@atreyu
@moniciak
@tortelinka
@renatka737
@danfal prepacte ze vam sem nazeram,ale musim reagovat. women4-skoda reci. je to zase len nejaka pubertacka. jedinne co je mozno pravdive je jej vek.
31. dec 2011 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p4 ja citam len poslednu stranu, ale preco si to myslis?
31. dec 2011 o 00:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bamartinka no,to je asi na dlho,kedze ja som citala celu konverzaciu v inej teme + slecna ma stiahnutu fotku testu od inej vymyslenej uzivatelky.
31. dec 2011 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p4 aha, no, ze ju to bavi :slight_smile:
31. dec 2011 o 00:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bamartinka ale skus si precitat komenty ku jej testom. mozno budes v obraze. :slight_smile:
31. dec 2011 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p4 no jo :slight_smile:
Vsetkym prajem dobru noc :slight_smile:
31. dec 2011 o 01:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok