Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

didus85
26. júl 2012

ahojte babenky ja mám sice 21 ale o babetko sa s drahým usilujeme 3 roky skratka na veku nezáleži len ked to nejde tak mi je smutno..... ale drzim vám všetkým palceky mám kopu kamaratok ktore už davno dokočikovali

saska145
11. aug 2012

Ahojte 🙂 Ja mám 19 v decembri budem mať 20. S priateľom sme si bábo naplánovali po škole no nejako nevydalo aj keď je síce po škole ale čakala som, že to bude o trošku neskôr, No vôbec ničoho neľutujem. Neviem sa dočkať na to ako budeme spolu naše bábo vychovávať...tešiť sa z toho ako rastie 🙂 S priateľom sme spolu teraz 10 mesiacov a par dní no poznáme sa viac ako 5 rokov. Milujem ho a viem, že aj on mňa. Šťastnejšia som nikdy nebola. No najviac ma hnevá to ako sa spoločnosť k nám-mladým mamičkám stavia. Tie pohľady keď prechádzam po námestí alebo hocikde v meste. Niečo hrozné. Alebo keď ideme spolu s priateľom niekam....má 23 no vyzerá staršie...a ja zasa naopak ..ľudia kt. ma nepoznajú mi tipujú max. 15. No je mi jedno čo si kto o nás rozpráva. Moji rodičia ma podporujú na bábo sa veľmi tešia rovnako ako my s priateľom a názor ostatných je mi úplne ukradnutý. 😉

ivik4
13. aug 2012

@saska145 aoj 🙂 aj ja mám este len 19 🙂

mariannah79
17. aug 2012

Ahojte maminky-tehulky pridávam sa k vám 😉

saska145
18. aug 2012

@ivik4 jeeej super uz som sa bala ze som jedina

ivik4
18. aug 2012

@mariannah79 aoj aoj

mariannah79
18. aug 2012

@ivik4 Ahooj 🙂

nikusa008
21. aug 2012

Ahojte aj ja mam 19...A manzel 31...... Chodili sme spolu 2 roky a planovali sme sa vziat tohto roku v oktobri lebo som uz rok snim byvala...Velmi sme si rozumeli aj moji rodicia ho mali velmi radi takze my sme chceli byt svoji.tak ci tak-... No a babatko sa prihodilo trosku skor ako sme mali premyslene tak sme sa vzali v maji....Takze uz to mame za sebou a teraz sa uz len tesime a nevieme dockat malickeeeeej...Nech sme uz konecne traja 🙂))

maria613
24. aug 2012

@nikusa008
@saska145 caute baby aj ja mam 19 a s mojim manzelom sa tiez velmi tesime na nasho malickeho. Planovali sme sa vziat teraz v lete ale kedze doslo mimi tak uz od marca sme svoji. Tiez by som nikdy nemenika a od malicka som chcela byt mladou maminou co sa mi podarilo. Ani mne sa fakt nepaci ze v dnesnom svete si len nezletili pracek ktoremu sa stala nehoda...ked niektorym poviem,ze toto mimi neni nahoda ze sme ho chceli tak kukaju jak,keby sme spadli z marsu. 😉

saska145
25. aug 2012

@maria613
@nikusa008 Ahojte 🙂 Je veľmi fajn že sme viaceré čo máme pozitívny postoj k životu ...najmä ohľadom toho, že nečakáme kým budeme mať kariéru a zistíme, že v tridsiatich alebo ešte neskôr stále to bábo nemáme...(neodsudzujem však tie čo nemajú na výber...myslím ž e by bábo chceli no nemôžu tak radšej pracujú ale také čo bábo nechcú pretože je im prednejšie všetko naokolo tie áno.) Som veľmi rada aj tomu, že nie som sama kt. chcela byť mladá mamina 🙂 tá moja tvrdí, že som si tak vykompenzovala to že som jedináčik 🙂 možno mám aj pravdu ...neviem ani sama...ale viem jedno ! na bábo sa teším ...NIKDY by som si ho nedala vziať pretože dieťa je dar ! Je to radosť...a starosť zároveň no podľa mňa väčšia radosť 🙂 Takže Vám obom prajem aby ste boli Šťastné, zdravé a spokojné a vaše detičky s vami , pretože verím , že budete najlepšie mamy na svete 🙂

lucsyia
28. aug 2012

Maminôčky držím pršteky, nech to zvládate úúúplne v pohodičke .. snáď sa k vám pridám čoskoro, 🙂 tiež túžim byť mladou maminkou, ale zatiaľ to nie je možné z opačnej strany- nie mojej 😢
Síce sa nieje s drobcom kam ponáhľať- ale ja som ZA mladé maminky 🙂 😉

1katka1
2. sep 2012

Ahojte,ja som tu už bola, ale dávnejšie, potom som sem prestala chodiť, lebo sem málokto chodil, ale vidím, že to tu ožíva 🙂 🙂

domyyy
12. sep 2012

ahojte kočky ako sa máte? tehulky držím palce aby ste to dobojovali do úspešného konca a maminky veľa síl na detičky 🙂

adka_pajerska
19. sep 2012

@saska145 Ahoj ja som presne taký prípad ako ty 🙂 My sme strašne chceli bábatko od mojich 19,snažili sme sa no 2 roky sa nam nedarilo.Nik nevedel preco.Teraz mám 21 a konečne sa nam podarilo naše vytúžene babatko 😉 Teraz som v 13tt a dufam ze vsetko dobre dopadne.Moj manzel je odomna starsi len o 3 roky,ciže ma 24 no vyzera na viac ako 30 a ja zase mam opacny problem tipuju mi tak 16-17 rokov.A ak ti mam pravdu povedat vobec mi to nevadi pretože viem že budem dlho mlada 😀 Prajem ti aby si mala lahucky porod a aby si malicke cim skor pri sebe 😉

saska145
20. sep 2012

@adka_pajerska ahoj ; ) to fakt niesom sama? to je sranda toto 🙂 som rada ze si sa ozvala : ) a ďakuhem aj tebe veľa zdravíčka a všetkého čo je treba pre teba i drobčeka ; )

adka_pajerska
20. sep 2012

@saska145 dakujem krásne 🙂 A vy neviete co cakate???Ci ste sa chceli nechat prekvapit???

saska145
20. sep 2012

@adka_pajerska zamalicko 🙂 a pohlavie nevieme pretože sme sice mali už vsetkoo vybavené na 4D Sono no ja som mala zdravotné problémy a kým som dá z toho dostala bolo už babo veľké a už by to nebolo ono ...a nakoľko sa nechce stale ukázať a točí sa nám ritkou a chrbatikom tak si musíme počkať ;)

adka_pajerska
21. sep 2012

@saska145 no vidíš aspoň budete mať prekvapenie 🙂 Veď to je jedno či to bude dievčatko alebo chlapček,hlavne nech je zdravučké ako rybka 🙂

saska145
21. sep 2012

@adka_pajerska Tak tak to isté tvrdíme aj my 🙂 a vy čo ako ste na tom ?

adka_pajerska
24. sep 2012

@saska145 No my sme len v 14tt takze nam sa to este bude trosku vliecť 🙂 ale 8/10/2012 ideme na tripple testy a mozno sa dozvieme pohlavie 😀

saska145
24. sep 2012

@adka_pajerska hh vtedy idem na poradnu hh predpokladam ze uz poslednu...a co by ste chceli viac? viem ze to nieje prvorade je samoztejme nech je zdravucke ale mylim si ze kazdy ma taky nejaky sen

adka_pajerska
24. sep 2012

@saska145 no moja polovicka tuzi po dievcatku 🙂 A ja ani neviem.Mne je to fakt jedno ale nejako tak citim že to bude dievca a vsetci tvrdia ze chlapec 😀

saska145
24. sep 2012

@adka_pajerska hh no to som teda zvedava co to nakoniec bude hihi a mate uz aj mena dake???

adka_pajerska
25. sep 2012

@saska145 no veru mena mame ale na chlapcenskom sa nevieme nejako dohodnuť 😀 A ty už mas???

saska145
25. sep 2012

@adka_pajerska a aké máte? 🙂 my máme pre dievčatko Tamarka aj keď drahý chcel silou mocou Alexandru no to mu neprešlo...a pre chlapca sme mali Ivko (po tatinovi) ale nakoniec sme sa dohodli na Alexandrovi (drahému som vykompenzovala tú Alexandru ) ale podľa dohody si vyberiem meno aké chcem a on pri druhom...takže sa obávam, že mi jedného dňa aj tak bude po dome behať malá Saška :D

adka_pajerska
26. sep 2012

@saska145 No my máme pre dievčatko Sárinka a pre chlapčeka sa nevieme dohudnúť.Mne sa strašne páči Max,Maxim ale to moja polovička nechce ani počuť.Tak som mu povedala,že nech navrhne on tak z toho vzniklo meno Nicolas.To sa zase mne vôbec nepáči.Takže sme na tom tak ako na začiatku 😀 Ale možno ak to bude chlapec bude Dominik 😀 To mi schválil 😉

saska145
26. sep 2012

@adka_pajerska No veď uvidíš 🙂 a veď Max je pekné meno 🙂

adka_pajerska
26. sep 2012

@saska145 no ved je ale to som mala hned zatrhnute ze mu to príde ako z nejakého filmu ako Trója ☹ alebo Gladiátor ☹

saska145
26. sep 2012

@adka_pajerska ach tí chlapi :D

adka_pajerska
26. sep 2012

@saska145 Veru tak ale aspon ze na tom mene Dominik sme sa zhodli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre