• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
My sme snazilkovali len dva mesiace a ten druhy to hned vyslo a to manzel bol sklamany ze to nebolo hned.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si myslim ze vsetko ma zmysel a ked sa nieco stane tak to tak ma byt a malo to pre nieco vyznam-clovek potom moznoi casom pochopi preco to tak bolo.Ja uzu som mala po skole cize to bolo ine..nemala som sa coho bat....a rodicia-otec vedel ze snazilkujeme a mame som to povedala az ked som otehotnela-byvala som totiz u otca-nasi su rozvedeni a od 18ky som byvala u neho.
16. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm jj presne si to myslim aj aj...starsne vela som odvtedy pochopila....a ty mas kolko rokov ??
16. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA mam teraz 21 :wink:
16. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako moj priatel :slight_smile:
16. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel bude mat v maji 30 :grinning:
16. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prec ja som si myslela ze mas 19?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ..sak pisem ze som tu uz stara :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D:Dhheh nie si staraaa:slight_smile:ams krasny vek:slight_smile: :wink: :wink: :wink:
16. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja opravujem známky kým sa dá dnes som sa celý deň učila aj tak nič neviem
asi budú aj 4ky :sweat_smile: Ale veď polročne sa nikam neberie snáď to mamina prežije :pensive: Ako sa máte? :dizzy_face:
16. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka nevyzeraš staro, dokonca sem zapadaš :wink: mne doktorka na sone povedala že to vyzera na chlapca, ale to mi sono robila ale v 24 tt takže sa kludne mohla aj mýliť..ona sama mi povedala že lepšie sa to bude dať určiť v 30 tt a potom sa už nechcelo ukázať :unamused: tak sa necháme prekvapiť, ale čakáme že to bude predsa len chlapček :slight_smile:

lia a mohla by som aj ja vedieť čo sa ti stalo? :frowning2:

rehateha - no čo,mlada ale šťastna :slight_smile: nič by som na tom nemenila a urobila by som to znova..na babo sa hrozne tešíme, zostali sme spolu a mali sme aj svadbu dokonca :grinning: no rodičom sa to najskôr nepačilo, ale teraz sa hrozne tešia na vnučatko, aj ked mam doma 5 mesačneho bračeka :grinning: no čo, dvojnasobna radosť :dizzy_face:
17. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

juliq znamky nei su dolezite:slight_smile:..ked nebudes mat 4tky z maturitnych tak je dobre:slight_smile:..
17. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inaac neviete niektora nieco o valri? alebo o gerci?
17. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte babulky...tak ja sa hlasim zasa 2 v 1....kinderko :confounded: ....zajtra na pasy....tak uvidime co bude dalej zajtra dam urcite vediet.--ale valriuska mi veru nenapisala zatial co je new... :fearful:
17. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq..mali ste aj svadbu??tka to muselo byt super...2 nasobná radost..hehe a svadbu???ako to prebiehalo???a kedy ste ju mali??teraz dakedy??alebo hend na zaciatku???ako si to vlastne povedalal rodicom???o babo ste sa snazili?? :slight_smile:
17. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia mali sme len taku menšiu svadbu na urade a len najbližšia rodina..len škoda že ja som si to moc neužila lebo mam problemy s ladvinami a musim sa šetriť tak som si ani nezatancovala :confounded: svadbu sme mali 10.10. takže nedavno, aj bruško som už mala..ani šaty som nemala svadobne, ale take bledo modre..ved si dam asi aj nejake fotky do albumu nech maš prehlad:slight_smile: babo sme strašne chceli tak sme sa tomu nebranili aj ked ja som na to ešte mlada :sweat_smile: naši sa to dozvedeli tak že mamina mi našla škatulku od testu a povedala aj ocinovi a už bolo :sweat_smile:
17. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehehe jooj krasnee:slight_smile: a kolko ma priatel..teda vlastne manzel :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,,potrebujem rychlo poradit,,mam v podbrusku take divne bolesti ktore ma bolia pri chodzy,,,a citim ako by som mala malu pokozku na podbrusku a ta sa mi natahovala,,a boli to,,,neviem co mam robit,,,poradite mi niektora?
17. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq - v 16 planovane mimi? :wink: Ale tak hlavne, že jste stastni a pekne Vam to vychází. Ze svatby nebud smutna. Vsak i tak sis ji urcite uzila a o šaty preci vubec nejde. A jak to udelas se skolou? Ted jsi tak v prvaku na stredni, ne? Prerusis nebo budes mit individualni plan? Kdyz mas mamcu na materske, tak s obcasnym hlidani kvuli skole nebudes mit problem, ne? :wink: Ted koukam, ze mas dnes termin :slight_smile:
17. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydynka- nemuze to byt z toho, jak se ti roztahuje deloha?
17. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam vtedy ine bolesti,,to viem rozoznat,,,,neviem ci mam cakat ci to bude pokracovat a potom na pohotovost alebo to prejde,,
17. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tim ze pujdes k doktorovi vubec nic nezkazis.. radsi tam jit 50x zbytecne nez jednou pozde.. podle me teda.
17. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq..tak to budes mat pri porode aspom prekvapko :slight_smile: Gerci ty co tu este robis???SUP-SUP rodit!!!
17. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAFTE BABY TAK AKY STE MALI VIKEND?
17. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rehateha- tak nechali sme to na náhodu a som rada že to takto dopadlo lebo som strašne túžila po babatku :slight_smile: školu mám na rok prerušenu, inak by som teraz bola 2 a potom si dam asi individualne študium a budem sa učiť pri mimi :dizzy_face: no moja mamina ma take dosť neposlušne mimino ktoremu sa treba staale venovať a pestovať na rukach takže dve by asi nezvládla :sweat_smile: no termín mam dneska, len zatial sa babu nejak nechce isť von..aj ked mam bolesti v križoch, ale to ešte asi nič neznamená.. :confounded: no zajtra idem do poradne tak uvidim čo so mnou spravia :sweat_smile:

babullka no veru bude prekvapko :grinning: a ve je to jedno čo to bude, len nech je zdravučke..to hovori asi každa maminka :dizzy_face:
17. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehhe kajiiq...sup sup:Dpridaj dake foteckyy...a vlane ako si zisitla ze si tehu??mala si priznaky??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia idem tam volačo nahodiť, ale zatial tam nemam ani čo poriadne :dizzy_face: ja som zakaždym čakala či dostanem kramy a ked som nedostala 2 dni už som si robila test a podarilo sa :grinning: a ešte som mala kovovu chuť v ustach... :grinning: aa ty?
17. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm mne nebolo ani zle..skor som dostalal trasnu chut na pecienku...a pri reklame som sa rozplakala..to bolo asi vse..a etse citila som to od zaiatku
:slight_smile: :slight_smile: no nahod daco:Dchcem kuk:slight_smile:
17. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pecienku? :grinning: no ja som mala chuť na kamene..to ako doteraz nemôžem pochopiť :sweat_smile: ale sževraj niektore maju chuť aj na popol z cigarety :grinning: no to my maminy nejak citime :slight_smile: a tie fotky som si tam chcela nejake pridať, ale maju to tu take na figu..len do 700 kb a format ktory mi nesedi :confounded: takže s tymi fotkami sa pohram inokedy a potom ich sem dam.. :slight_smile:
17. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydynka. podle me to bude roztahovanim delohy mela jsem to taky :slight_smile: zkus odpocivat a uvidis, pokud te to ale znepokojuje tak si skoc k doktorovi :slight_smile:
Kajiq mas super rodice, ze to tak skvele vzali nasi teda jsou taky uzasni a byli a budou :slight_smile: jenze kdyz jsme zjistila ze jsem tehulka tak uz mi bylo 19 :slight_smile: jinak my jsme meli svatbu 17.10.2009 takze tyden po vas :slight_smile:

vite jaky byl muj prvni tehu priznak? Spala jsem jednu noc s maminkou kdyz jsme byly samy domka, ma velice oblibeny parfem, ja jsem ho pouzivala taky strasne dlouho, ten vecer se navonela a kdyz jsme sly spat tak mi to straaaasne smrdelo :grinning: mamca se musela jit preslect a dokonce i to pyzamko odnest do jineho pokoje :sweat_smile: rano jsme varily a bavili se o tom, ze jsem to jeste nedostala, vubec jsem nemyslela na to, ze bych mohla byt tehulka pripisovala jem to dovolene zmene klimatu a tak :slight_smile: nbo a mamca mi tehdy rekla: "Treba uz to ani nedostanes :grinning: " no a mela pravdu dva dny na to jsem si udelala testik a byly tam, naaadherny pocit, fakt na to nikdy nezapomenu :slight_smile:

Gercinko moje zlatuncka, jsi sikulka urcite musis byt uz mooc unavena,ale drz se zlatko, pro tebe i pro malickou bude prirozeny nevyvolany porod mnohem lepsi :slight_smile: malicka se uz brzy ozve.
Chudinka Valruska, snad uz drzi svoje miminko v naruci, taky si zkusila chudinka :pensive:
17. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka tak tvoja mamina sa teši na vnučatko, však? :slight_smile: pekny priznak, ale mne trošku vadi že sa mi zmenili chute a niektore jedla si už nevychutnavam ako predtym :grinning:
17. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok