Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

kajiq
12. feb 2010

pheobe teda obdiv 🙂 že od 15..a na fotke vyzeraš mladšie 😵

Simusska doktorka mi povedala že mi da injekciu do chrbta pod kožu na umrtvenie a že to trochu zaštipe, ale ja som necitila ani kedy mi to tam pichla..ani tu hadičku som necitila ked mi tam davala..vobec to nebolelo 😵 ano brali sme sa..

lizatko1009
12. feb 2010

kajiq vobec nevyzetas na 16. davam ti viac. 😉 sme mlade kocky, co uz 😀

tara gratulujem ti 😅

tie stare tarantuly ma stale spominaju v tej teme o tom smiesnom kociku, som napisala adminke, ci by to nezmazala, reagovat tam uz nechcem, lebo blazon to nepochopiiiii. dnes som videla ten kocik v meste a dost mi trvalo, kym som sa stotoznila s tym, ze je to kocik 😀 ani som sa nestotoznila 😀 😀 😀

tara39
12. feb 2010

dakujem 😵 a co o kociku?

lizatko1009
12. feb 2010

tara precitaj si vo vybave to najdes.. 😀 a kurna som to nechcene poslala to co som mala napisane pre adminku do tej temy, to bude pruseeeeerrrr, dpc 😀 😀 😀 😀 😀

kajiq
12. feb 2010

Lizatko čoskoro konečne 17 :D teda že stare tarantuly :D kašli na ne šak oni sa uvedomia :D ja keby som hentu vysavačkancelarskustoličku videla niekde vonku tak by som sa s tym tiež nestotožnila :D

lizatko1009
12. feb 2010

ale baby na obrazku to vyzera este jak tak, ale na live, oci mi to vybilo, ved tam uplne malinko miesta. ale fakt tie kolieska vyzeraju ako kancelarksa stolicka a ked ides s kocikom tak to babo v nom nabija, vobec nieje ospruzeny ani trosicku, jak stepna koza na ceste. a maly ako?

kajiq
12. feb 2010

lizatko a ten kočar je len do niekolko mesiacov? Teda davaš tie vyrazy...:D maly dobre 😵

lizatko1009
12. feb 2010

akoze myslis ten stooke?

kajiq
12. feb 2010

ten smiešny čo si sem davala ten link

lizatko1009
12. feb 2010

aha tak toto ti neviem povedat, ale aj jedna mi pisala do IP, ze aj v spoortovej casti je malo miesta aj ked som nan pozerala na nete tak je dieta ako postavene uplne vystavene vonku aj na slnko aj na vieto vobec nieje poriadne kryte.

kajiq
12. feb 2010

lizatko ten som myslela..:D šak to sa neda dať ani na ležato to tak vyzera..no ani zadarmo by som ho nestela :D

simusska
12. feb 2010

zienky mate fakt pravdu ten kocik je naozaj strasny a divny... 😖
a dakujem vam za tie informacie o epi...a na vysetreni pred epi vam co robili?

lizatko1009
12. feb 2010

cakaj najdem ti foto da sa dat na lezato, ale tak ze, pod ma ....

http://www.comparestoreprices.co.uk/images/st/s...

tak sa to otoci opacne, jedna mamicka sa tu chvalila, aky kocik maju a toto a cierne, to je sila ked niekto kupy babatku cierny kocik, babatko by malo mat vesele farby a nie ciernu!

kajiq
12. feb 2010

Simuss ja som išla len na taky pohovor k anesteziologičke a tam ma len očuvala fonendoskopom a vyplnala som taky dotaznik..viac nič.

Lizatko čierny kočik by som fakt nechcela..len keby bol kombinovany s nejakou inou veselou farbou..

lizatko1009
12. feb 2010

kajiq ked kupia babu cierny kocik je to dost smutne... ja ked som si davala epi nic mi nerobili, len som povedala, ze chcem a hned som ju mala.

kajiq
12. feb 2010

Lizatko u nas v nemocnici sa musi isť najskôr na ten pohovor, bez toho to nedaju

romaroma
12. feb 2010

akože čo je zlé na čiernom kočíku a SMUTNÉ na matkách, čo ho svojim deťom kúpia?? veď vnútri býva často biely taký kočík, je to práveže veľmi eleganté a vkusné. A to som výtvarník, čo sám miluje besné farby.

tara39
12. feb 2010

tak myslim si ze na babo to dost zle vplyva...

lizatko1009
12. feb 2010

romaroma moze byt eleganty, ale ked vidim matku s ciernym kocikom si v duchu poviem, to co je za pripecenu, ze kupy babu ciernu truhlicku? aspon keby vzor mal.

romaroma
12. feb 2010

ale to dieťa sa vôbec nepozerá do čiernej farby predsa (kedysi som chcela kočík bugaboo, tam je však aj strieška aj vnútro celé čierne, ako truhla, tak to pochopím, keď má niekto výhrady)

lizatko1009
12. feb 2010

romaroma tu neide len o vnutro, ale aj o vonkajsok.

phoebe003
12. feb 2010

Kaji děkuju 🙂))

simusska
12. feb 2010

ja mam tmavo sivy kocik ale ma cerveny vzor...neposobi tak smutno....mne sa aj pacia cierne kociky ale musia byt v kombinacii s nejakou inou farbou alebo mat nejaky farebny vzor...

lizatko1009
12. feb 2010

simusska tak ani ked je v kombinacii, ale nie cisto cierny.

bombulka200
12. feb 2010

ADELKA no fakt hrozné čo sa im stalooo ..strašné ☹ ... LIZATKO ja som šla v nedelu do nemocnice 9.8 lebo som už mala bolesti a 10.8 som mala termíén ale kedže som bola dva dni na jeden prst tak až 11.8 večer o siedmej sa to rozbehlo samo a o 23:45 som porodila ... TARA gratulujem 😵 neboj rodičia to zvládnu 😉

tara39
12. feb 2010

dakujem 😵 este ze vas mam baby. aspon vy to chapete 😵 moje male babo 😵

tara39
12. feb 2010

bombulka mas krasne fotky 😵

bombulka200
12. feb 2010

TARA ved ja sjom tiež mala bábo v 20tke ... tiež to je relatívne skoro ale som rada že mám moju bambulku 😵 a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre