• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
simusska,no ja prave taky uz chci aby to na me prislo bolesti a tak,zada se mi ze mam uzkou panev a bojim se ze maleho nevytlacim cim vic kyne a kyne,moje mamka je to po 2 cisarich a to jsme zadni macci nebyli s brachou,a navic se mi zda ze mam jeste uzsi panev nez ma mamka,a prenaset nechci bojim se ze mi zezelena voda placenta a pupecnik zestarne a ja malymu ublizim
15. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka...ved mas este 2 tyzdne casu...a neboj ved ak ti ho nepojde vytlacit tak pojdes na cisarsky...a doktor ta predsa sleduje a ked nic tak ti porod vyvola...neboj sa
15. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska a tvuj doktor ti meril panev?me vubec,no ale i v 38 tydnu muze zacit starnout placenta
15. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka...moj doktor mi nikdy panvu nemeral...a nerobi mi asi ani vsetky vysetrenia co ma....ja ked sa zacinam obavat tak si odskocim do nemocnice na pohotovost a tam ma poriadne vysetria lebo to na neho sa asi neda spolahnut....hned po porode ho zmenim...
hm moja svagrina rodila v 38 tt a to jej uz zacinala zeleniet voda.....a ked tak povedz svojmu doktorovi o svojich obavach a aj o mamke
15. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka neboj, az se malemu v brisku libit nebude, tak pujde ven :slight_smile:
simi no mame se tak vselijak :slight_smile: taky budu prat asi na 40 nove a podedene na 30 ty jsou totiz vyprane jen nevim v jakem prasku tak to radej jeste preperu :slight_smile:
holky vam to tak utika :slight_smile: za chvilku uz budete mit miminka u sebe :slight_smile:
15. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka neviem ci po troch mesiacoch uz zacneme ale od augusta urcite-to uz budem mat 18:slight_smile:
15. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som rano vstala priserne hladna. A nebolo mi zle, tak som chvilku pockala a zjedla jogurt. A potom to vsetko slo hned von :confounded:
Inak aj vy ste boli take smädne? resp. ste aj teraz? Ja pijem obrovske mnozstva vody. Je to dobre? :unamused:
15. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat ja som otehotnela 9 mesiacov po potrate a tehotenstvo mam bez komplikacii
15. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka uz aby to bylo,jedine tak uz budu klidna kdyz bude venku,ze je v poradku,ja mam taky divneho doktora ten je se mnou vzdycky raz dva vyrizeny,adelka nemas nahodou odpocivat :sweat_smile: a ne si hrat na pradlenu :slight_smile:
15. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne...nie som stale smädna ale ked ma to chyti tak sa neviem dopit a potom najhorsie v noci lebo stale bezim na wc
15. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka :slight_smile: odpocivam, jeste ted jsem v pyzamku :slight_smile: ale do pracky to pradlo dam, at mi ten cas rychleji utika :slight_smile: ted se chystam vyzehlit ty pleny a zbyle pradlo co tam mam at muzu zacit zase prat a po obede zacnu prat Lukaskovi :slight_smile: holky davaly jste i avivaz? mam koupenou lovelu tekuty prasek i avivaz...
15. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne ja vypiju denne i 3 litry mozna i vic...
holky taky vam ty vase ratolesti porad v brisku skytaji ? :slight_smile:-
15. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adela nas maly moc neskyta,malo ale je to sranda jak naskakuje brisko,co,taky hodne vypiju,ale na noc to moc neprehanim jinak bych si na tom zachode mohla i ustlat,
15. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka moja malicka akurat teraz cikuta:slight_smile:
15. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULKA no to muselo byť hrozné mne sa tiež stalo že malá sa mi dusila a mnevedela chytiť dych :frowning2: ..ADELKA ja ked sola tehu tak tiež sa malej často čkalo a také mi to prišlo niekedy smiešne :grinning:
15. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka...to s tym wc to je asi najhorsie ked sa niekolkokrat v noci zobudim ze musim bezat a pokial sa s tym bruskom postavim....jajajjaj.....
15. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska no tak kdyz to zprumeruji tak je to 2-3 x za noc jdu curat :wink:
15. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka tak ja chodim ovela castejsie...5-6 krat asi mam nizko maternicu...
15. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem vas baby, neskor vas docitam, idem teraz na telku :wink:
15. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LIZATKO si pozerala panelák???? :grinning: ja tiež ale nevidela som celý ...
dievčatá jas om tiež chjodila často krát v noci na WC ked som bola tehu ... a s tým bruškom to bolo fakt problém vstať posledný mesiac som sa len pregulila a tak som vstala :grinning:
16. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bombulka jj panelak :grinning: najlepsi serial aky poznam :wink: ja ani nehovorim kolko x na wc-ku som bola, ved to sme ani nikde nemohli ist, kde sme prisli len wc-ko som hladala :wink: ideme prave kupit malemu stolicku na krmenie.
16. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky mate pravdu to je vzdycky utrpeni prekulit se na bok nohy dolu a pak posilovani na ruky,zvednout prodychat se a pak na wc a pak jenom takove ucvrknuti ktere ani nestoji za to :grinning:
16. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAKA no presne to je natom to najlepšie že ti tak strašne treba na WC a výjdu z teba dva kvapky no nie :grinning: a mne tesne pred pôrodom už malá tak tlačila na močový mechur že ma to fest bolelo a som mala pocit že mi treba na wcko a mi pri tom vôbec netrebalo
16. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bombulka ja mam ten isty problem...niekedy mam pocit ze mi treba na wc snad nonstop....v noci sa len vratim do postele a uz by som isla opät....snad sa to rychlo po porode vrati do normalu
16. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIMUSSKA neboj hned po pôrode sa to vráti to len kým ti bábenko tlačí na močový mechur tak to preto
16. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo dievcata...tak kde ste dnes?
16. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, len nejak nikoho nividno.
16. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...aky krasny maly smejkovia:slight_smile:
16. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som net, ale pls neviete o nejakej stranke, kde su tehotenske svadobne saty? :D
16. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok