• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
dugyna napisala som ti IP :sweat_smile:
17. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpisala som ti :wink:
17. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
prisla jsem se jen podivat co je noveho :slight_smile:
sledujete hokej?
Ja jedu za chvilicku do poradny tak si na me prosim kdyztak vzpomente, maleho citim uplne strasne dole, vcera jsem mela cely den bolesti a vstavat v podstate s tvrdym brichem, takze mam z dnesni KO fakt strach... :pensive:
18. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vsechny
adelka jasan ze jsem se divala natocila jsem si schvalne budika,a fandila,jagr opet nezklamal kluk sikovnej :grinning: ,buddu na tebe mysle ja jdu do poradny a na monitor zitra
18. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka ako?
18. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska no mam takove divne tuseni ze je adelka v nemocnici :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad jeste nerodi lukasek tam musi jeste nejakou dobu vydrzet
18. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka tak snad ju este pustia domov....lukasko este by nemal ist von
18. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nene nejsme v nemocnici, moc se omlouvam ze jsem vam jeste nenapsala. Dneska jsem trosku spinila po kontrole, ale cipek je lepsi, prodlouzil se a CS je uz jen 3 porad musime lezet, protoze maly tlaci hlavickou na cipek a ten se potom otevira... je hodne sestoupeny do panve, takze se musime setrit, ale do nemocnice nas nastesti neposlali :slight_smile:
dekuju vam mockrat ze na nas myslite :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka tak to je ozaj fajn...len sa setri...este aspon taky mesiac musite vydrzat 2 v 1....
18. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi jj, musime se jeste drzet.
Holky nemate nejakou radu jak sundat prstynek z otekleho prstu?
19. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka skusala si si nakremovat nejakym masnym kremom ten prst, alebo si ho naolejuj..neviem ako inak by som to riesila...
19. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy nakonec pomohla lovela :slight_smile: kdyz jsem davala pradlo do pracky tak mi trosku kaplo na ruku a fakt to slo :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada :wink:
19. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky tak se hlasim po kontrole,monitor dobry prej ucebnicovy,hrdlo spotrebovane otevirame se stav cipku 4 pan doktor nam rekl ze se mozna uz pristi tyden neuvidime :grinning:
19. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej maka...aj ja uz by som chcela...no ved uvidime v utorok idem do poradne...
19. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska ja uz jsem rada ze se nco deje s tim pupkem uz se to neda :slight_smile:
19. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky...ste tu uz niektora? Mne moja malinka nedovoli spat uz od rana...v brusku sa jej uz asi nepaci:slight_smile:
20. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska ja som :pensive:
20. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko jaj ja uz mam pocit ze porodim...mala mi uz nic neda pospat
20. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska neboj sa aj ja som taky mala a uz citis aj nejake bolesti, alebo?
20. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko tak ma boli medzi nohami...mam pocit ze akoby som mala dostat kramy, take bolesti v podbrusku ale to len sem-tam a hlavne uz nevladzem s tym velkym bruskom:slight_smile:
20. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky :wink: ja uz k vam sice nepatrim pretoze niesom ani tehotna ani nastrocna ale mam uz svoju rocnu dcerku ktoru som mala v 19.-tich. Len vam chcem povedat ze sa netreba nicoho bat urcite to kazda jedna zvladne najlepsie ako bude vediet myslim vychovu a starostlivost. Ked som bola este tehotna som sa bala ze mala bude v noci plakat a ja ju nebudem pocut lebo som mala niekedy dost tvrdy spanok no uplne sa vsetko zmenilo ani neviem ako vstavam aj 10 krat za noc len aby som ju prikryla a skontrolovala ci dycha a tak.... Takze tehulky drzim vam palce pri porodoch a potom pri starostlivosti o deticky tie male uzlicky stastia vam to pocase urcite vratia...
Inak simusska pozeram ze si zo snv? aj ja mozme potom niekedy skocit na kavicku a tak? :wink:
20. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka rada...ale tak rermin sa mi uz blizi a mam pocit ze to pride aj skor....ked tak az neskor, hm?
20. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi a co poradna a monitory? uz nejaky naznak blziciho se porodu?
20. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka ja som bola naposledy v poradni pred dvoma tyzdnami a na monitore som este nebola...len raz na pohtovosti aj to davno...v utorok vsak idem do poradne tak ak dovtedy vydrzim tak uvidime ze ako sme na tom:slight_smile:
20. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote kocky....no co ako sa mate??? :slight_smile:

simuska.....a ty co??mala zeby sa uz pytala na svet??? :wink: :slight_smile:
20. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia no mam taky silny pocit ze to uz co chvila aj pride...
20. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo chvíli, keď sladko spinká, píšeme Vám túto zvesť,
naša malá konvalinka má sa k svetu, zas chce jesť.
Rebeka sa narodila 15.2.2010 dostali sme nádherný Valentínsky darček ktorý váži 2.790g meria 47cm je úžasná :dizzy_face:
20. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myshelus blahozelam....posli nejake foto prosim
20. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simuss ďakujem fotiek mám len pár ale jednu hodím :wink:
20. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok