• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mas strach kvoli minulej skusenosti??
22. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj strach z minulej skusenosti.. ale neviem prislo to akosi prilis skoro..
sice nie je to iste na sto percent ale..
22. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je to len meskajuca menstruacia kvoli tomu co sa stalo?? :confused:
22. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..dnes som bola u dr.. preto to viem..
22. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a priatel/manzel to uz vie???
22. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priatel resp. snubenec to vie.. on ma donutil ist k lekarovi..
22. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej janka tak blahozelam ... a co ti to presne vravel ten doktor?
22. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani gratuluju, urcite prijdou krasne pocity stesti :slight_smile: ted se musis vic setrit, hned to oznamite rodicum, ti vam budou urcite pomahat, dej si oraz i od skoly a zustan radej nejakou dobu doma. Drzim pesticky :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myshel krasna fakt mas krasnou holcicku :slight_smile:
Simi je to uplne pochopitelne, ted jsou ty dny urcite i pro tebe velice dlouhe az nekonecne a kdyz neco nesedi presne jak ma tak jsi z toho vykolejena. Rika se mi to jednoduse, ale asi budu stejna :slight_smile: pak mne vy budete rikat, ze se nemam strsovat a podobne :slight_smile:
proste si uvar dobre kaficko nebo cokoladku kup si nejaky zakusek, pust si pohadku a odpocivej, lez spinkej a nechej se obskakovat, snaz se usmivat, to malicke moc pomuze :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, myslite, ze je vhodne jest teraz slaninu? :grinning: Mam neskutocnu chut, lebo sestra si ju teraz robi... :dizzy_face:
22. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine, ak je upecena, tak trocha mozes...usudzujem z toho zeby som si tiez dala, keby.... :grinning: ale surovu radsej nie :frowning2:
22. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je furt zle :( ....ale dnes ma chvalabohu nepalila zaha...
22. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano upecena :grinning: Pozyvam ta, kludne sa pridaj :wink:

Ja som mala pred dvoma dnami cely den neskutocne zavrate :unamused:
A par dni doazdu mi bolo tiez cely den zle.
Len ja som taka blba, ze niekedy zabudam jest, a zistim, ze naposledy som jedla o 11tej doobeda a je 10 hodin vecer :zipper_mouth:
22. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mne uz nehrozi, pred tym ako som otehotnela, som trocha menej jedla, pocity hladu ma privadzali az do zurivosti :D ....ale teras uz taky hlad pocitim malokedy, lebo len co trocha v zaludku nemam nieco, uz mi je zle....keby som mala byt uplne vyhladovela, umrem.... a dik za pozvanie, ale akosik nemam chut,to bolo len tak napisane....strasne tazko zbieram chut na nieco :confounded: ....
22. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded:
Ja som to predtym mavala tiez, teraz uz dlhsiu dobu nastastie nie (klop, klop), snad sa mi to uz nevrati :unamused:
22. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som dala foto, mozte kuk.
22. feb 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: adelka ďakujem krásne idem pridať ešte nejake fotečky :wink:
23. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko malicky je taky moc krasny :slight_smile: mate doma uplne pokladiky, taky se na ten nas tesim :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka diky, neboj aj ty uz budes mat co chvilka :wink:
23. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko, krasne fotky :wink:

Dnes sme mali v skole az nezvycajne vela stresov a mna z toho priserne rozbolelo brucho :unamused:
Musela som ist za lekarkou, a tej som uz bola donutena povedat, ze som tehotna :unamused:
Dnes nebol riaditel v skole, takze zajtra idem hned pred prvou hodinou za nim... Urcite sa to rozkeca medzi profesormi a potom aj medzi ziakmi :frowning2:
Nemam na vyber :cry:
23. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine aj tebe dakujem a nevadi, ze sa to rozkeca, ja ked teraz idem s malym do skoly som velmi pysna a kazdy len ocumuje :wink:
23. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne co studujes?
23. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka som na gymnaziu - 3. rocnik
lizatko nepochybujem, ze ked pridem buduci rok na maturity s mimcom, ze budu ocumovat :grinning:
23. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine to si pis, ja som minule mala maleho na matike a celu hodinu ticho sedel ani ucitel nevedel, ze tam je kym sa nezacal rehotat :grinning: jaj vsetko ma boli boli sme v meste, malemu som kupila rifle na traky, a tak sme boli v kupeloch ho povozit este som si bola pokupit casopisy, uz aswom aj podlahu umyla, teraz sa mi rozmrazuju kuracie stehna a idem varit :confounded:
23. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko, ty si este na strednej? Tusim si to spominala... A co na to potom povedal ucitel? :grinning:

Ja odkedy som prisla zo skoly, len jem. Polievku, hlavne jedlo, keksik, malinovku, chrumky... momentalne mam nejaku zravu naladu. A uz som dost pribrala :zipper_mouth:
23. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, corine, ja som to uz riaditelke a triednej povedala a poprosila som ich, nech to nerozkecavaju, takze myslim ze zatial to vedia len oni dve a jedna moja spoluziacka, a v ktorom si tyzdni??
23. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v 15tt+3
No ta lekarka sa zatvarila prekvapene, ale nerozpravali sme sa o tom vobec. Zajtra pojdem za triednou a riaditelom, ale aby boli tiez ticho, nehovorili o tom ani medzi profesormi. Zo spoluziakov to nevie nikto. Zatial som na intraku a jedna spolubyvajuca ma podozrenie, tak potom im to tiez poviem.
23. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine jj este som na strednej a to uz ani nepamatam co povedali :grinning: mne sa obed uz pecie aj malemu sa uz vari masko so zeleninkou aj u vas je tak krasne slnecno? :sunglasses:
23. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko aj ty chodis na gympel? :grinning:
23. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok