Vycítili ste ako tehotné, že aké pohlavie nosíte pod srdcom?

23. okt 2022

Ahojte, vycítili ste počas tehotenstva, aké pohlavie nosíte pod ❤️? Myslim ešte pred určením pohlavia lekárom.
Ja som mala prvé tehotenstvo neskutočný vnútorný pocit, že čakám chlapčeka a bolo to tak. Teraz som druhý krát tehotná a tiež som to cítila na chlapčeka a zas je to tak 😁
Neviem to vysvetliť, proste pocit. Ako u vás?

mirka193
23. okt 2022

Ahoj, ja áno, pri oboch som cítila že to budú dievčatká a aj tak bolo. 🙂

sudocek
23. okt 2022

Ahoj. Ja som to tak nemala.Myslela som si že čakám dievku.A aj som ju tak do 6mesiaca volala. "Dorka" Len že Dorke niečo dorastlo 😄. Ale teraz som rada že mám chlapčeka je to moje všetko.

birika
23. okt 2022

pri dievcazkach nie, ale pri synovi ano, ale manzel vedel pri kazdom a ked to vyslo, chvalil sa, ze predsa vie co robi 🙂

jane1987
23. okt 2022

Tak ako sa to vezme, je to 50:50 😆 ale vzdy som chcela chlapceka a aj tusaka som mala, ze to bude....a teda veru je... 😁

eternity24
23. okt 2022

Áno, ja som to tiež nenapíšem, že tušila, ale vedela 😃🤷🏻‍♀️od prvého dňa že čakám dievčatko

majamat
23. okt 2022

neda sa povedat, ze vycitila. neviem ci som to citia, ale chcela som dievcatko, uz par rokov dopredu som mala vymyslene meno pre dievca a to sa mi vyplnilo.

patka06
23. okt 2022

Nie, celé tehu som tvrdila, že bude chlapec, mala som vybraté iba chlapčenské mená a mám dievča.

antonia05
23. okt 2022

Áno vycítila pri oboch. Pri prvom mi podľa ultrazvuku tvrdili že bude dievča, no cítila som že je to chlapec. A aj tak bolo. A tiež pri druhom, mi nevedeli povedať čo bude, lebo stále bolo bábätko otočené zadočkom. Ešte pred pôrodom sa ma pýtali lekári že čo čakám. 😂😂😂 Vravela som im, že si idem po dievčatko a to sa tiež potvrdilo.”

euka210
23. okt 2022

nie, nic

mircalla
23. okt 2022

V oboch pripadoch mi to nevyslo

deti95060810
23. okt 2022

no u mňa všetko opačne... keď som si myslela že to bude slečna - narodil sa syn...
a pri ďalších tiež opačne...
dokonca pri 3 tehu sme nemali ani dievčenské meno - a na sále prišlo poriadne sklamanie.... nakoniec meno dával lekár.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi3
23. okt 2022

tak mas 50% sancu, ze uhadnes... takze sa asi o nejakom vyciteni neda hovorit.

viky_21
23. okt 2022

Ano, od zaciatku som "citila", ze to bude chlapec. Nejak som ani neratala s moznostou, ze by to bolo dievca

lauriik
23. okt 2022

Prvy krat som si bola ista ze chalan s bolo to dievcatko. A druhy krat som pocitala s dievcatom a bolo to tak ☺️ Podla mna je to tipovacka 😅

monuska1234
23. okt 2022

Ano,odzaciatku som vravela,ze bude dievca,dokonca druha este ani nebola v plane,a hovorila som,ze ak budeme mat druhe,tiez bude dievcatko,a aj tak bolo 😀

kamatopo
23. okt 2022

Ja som cítila dva krát čo bude a aj bolo. Túžila som po dievčatku ale vedela som že to bude chlapec.

autor
23. okt 2022

@kamatopo presne môj prípad. Mala som od strednej meno pre dievča, ale keď som otehotnela v hlave, kokos to bude chlapček, ja to cítim😁 a pri druhom som si to aj pravdupovediac želala 😊

evuska135
23. okt 2022

Ja som mala pocit tiez na chlapca a ked som videla ze mam tmave chlpy vsade tak uz to bolo jasne😃
Pri dievcati mi bolo nenormalne zle, uplne ine pocity a stale som dufala v dievcatko a aj sa mi splnilo 🥰

lenik98
25. okt 2022

Ano, ja sa dozviem pohlavie o mesiac na velkom ultrazvuku v 20tt ale od uplneho zaciatku som na 90% presvedcena ze caka na mna chlapec. Stale nechavam 10% pre naplnenie tuzby po dievcatku ale beriem to pomaly ako hotovu vec ze pride syn. Vsetci sa cuduju ale pre mna je to normalne 😀

seva22
9. nov 2022

Ano,pri oboch detoch,ktore sa narodili,sa moje pocity potvrdili;)

mamutka
9. nov 2022

Áno, pri oboch som cítila, že nosím chlapčeka. Hlavne pri prvom. Od začiatku to bol pre mňa "on, drobček" a pod. A to som nemala nijaké preferencie, šlo mi len o to, aby deti boli zdravé, na pohlaví mi vôbec nezáležalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre