Zacviknutý sedací nerv v tehotenstve

alexandra1818
13. nov 2018

Prosím Vás je tu niektora z vás???Ktorá v tehotenstve zažila veľkú bolesť nohy zacviknuty sedací nerv ktorí mám dlhe mesiace až tak že nemôžem sa ......hýbať vstať na nohu stále to chodí strieka cez zadok do nohy a už to mám aj v pravej ľavej ???nedokážem ani vstať nič ...nedá sa plačem kričím od bolesti....a že to takto bude do pôrodu.je tu niekto kto to zažil v takom to stave .

arasidka123
13. nov 2018

@alexandra1818 ja to mám..dr mi predpísal Magnezit..

danula.ch
13. nov 2018

@alexandra1818 ja som to mala pri prvom asi 2x, ale po pár dňoch to polavilo. Ale asi som si aj nejaké tie analgetika dala......

alexandra1818
autor
13. nov 2018

@arasidka123 ale v takom stave ako ja
@arasidka123 že ste na invalidnom vozíku ze sa nepostavíme na nohy nedáte krok

arasidka123
13. nov 2018

@alexandra1818 tak až na vozíku nie ale s chôdzou mám problém.aj len na posteli sa otočiť,nohu preložiť..

zuzinapipina
Moderátor
14. nov 2018

@alexandra1818 aj ja som mala tiež niečo podobné ale v miernejsom. Nastastie mj to po 7 mesiacoch prešlo

123macko123
15. nov 2018

@alexandra1818 ahoj, zažila som to. Bola som ako invalid asi v osmom mesiaci. Mala som to do konca,ale chodila som na rehabilitacie,ktore mi prisposobili a trosku to polavilo. Inak to bolo strašné, čo pohyb to slzy v očiach. Dosť dlho trvalo kým som sa aj po porode dala dokopy a odznelo to, anineviem kedy.

alexandra1818
autor
16. nov 2018

@zuzinapipina a ako dlho si to mala ...ja sa snažím nasilu aspoň na posteli pohnúť s nohami ...aby nestihli svalstvo ......točiť špičkami a to čo dokážem aspoň kúsok.

zuzinapipina
Moderátor
16. nov 2018

@alexandra1818 7 mesiacov to trvalo, teraz si uz na tu bolesť moc nepamatam, ale viem, ze som si radsej moc nesadala, ked tak nachvilku, radsej som stala a to doslova pri vsetkom kde sa dalo, alebo lezala. Aj ked som trpela, ani ma nenapadlo ist k lekarovi, lebo som mala ine problemy. A pptom to akosi cele utichlo nastastie.

kinaj9452
12. feb 2019

Dobrý deň kto by vedel pomôcť s prácou na lekárskej fakulte. Potrebujem lekárske správy s komplet diagnostikou liečbou (rehabilitácie, aké lieky) a záverom. Nechcem žiadne mená ani rodné čísla ja potrebujem len reálnu situáciu zo života kde došlo k poškodeniu sedacieho nervu.
Ak by bol niekto ochotný budem vďačný.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre