Zo všetkého som úplne na nervy

doliva
6. máj 2013

Ja už som zo všetkého na nervi!!! Neviem čo sa deje začínam panikáriť!!!Začalo to tým že mamka ide na služobku na 3-mesiace ja sa ostanem starať aj o ocka je na invalidnom dôchodku...bojím sa že nebudem stíhať,prať,variť,upratovať že všetko dobabrem :-/ a najnovšie sa bojím kde prídeme počúvam akého mám pekného a dobrého muža..A ja si uvedomujem akú v ňom mám oporu a zároveň velký strach že o ňho prídem....Baby ako všetko zvládate normálne klobúk dole pred vamy...

hradnapani
6. máj 2013

@doliva prepac, trochu sme odbocili od temy... na odlahcenie 🙂 mas sa na co tesit 😀

doliva
autor
6. máj 2013

@hradnapani čítam a tak dumem že maliarov máte doma 😀

cerez
6. máj 2013

Jedno je isté. Sú o veľký krok pred nami. Máme čo doháňať. Minule mi strčil ruku do videa. Ruka nešla von. Mordovala som sa dobrých 15 minút. Predstavovala som si, bože dnes skončíme určite v telke ako hasiči pomáhajú matke vytiahnuť jej synovi ruku z videa. Podarilo sa aj bez zásahu hasičov. Dorazil ma pohľad sa synovu ruku. Jasne, že to nešlo tak ľahko von. Lebo náš miláčik držal ruku v päsť a držal kŕčovito angličák. 😀 Mňa skoro porazilo.
@hradnapani

doliva
autor
6. máj 2013

@cerez hahaha dobre 😀DDD šikovník je to 😀

doliva
autor
6. máj 2013

@hradnapani
@cerez a ja mám ešte jednu otázku môžem ísť k zubárke alebo nie ??? lebo mi vravia že aj tak mi nemôže ani vrtať ani trhať 😖

hradnapani
6. máj 2013

@cerez boze, sa tu rehocem ako kon. 😀 mame to podobne: moj synovec napchal maslovy chlebik do videa a ked sme pri anglicakoch, tak sa teraz zobudil moj anjelik a chytam ho za nohy, ze cim robil taky hluk pri spani a kukam, ze on si napchal do pyzamka (taka kombineza na spanie) anglicaky a padli mu dole k chodidlam a nimi trepal o postel, ked sa obracal 😀 To nevymyslis, to je dieta...

cerez
6. máj 2013

@doliva Môžu ti vŕtať zub aj tehotnej.

hradnapani
6. máj 2013

@doliva utekaj prosim ta! ja som v pohode chodila k zubarovi, vrtal mi... len anestezu jeden dava, druhy nie, tak neviem ako s trhanim, ale neviem si predstavit, ze by ta nechali bez osetreneho bolaveho zuba

cerez
6. máj 2013

@hradnapani pobavila si ma. Mne sa tiež malý teraz zobudil. Koľko ti má malý?

hradnapani
6. máj 2013

@cerez o chvilocku bude mat dva. A teraz nabral take tempo vo vymyslani, ze sediviem 🙂

cerez
6. máj 2013

Môj ide mať za dva týždne 20 mesiacov. Tak máme čo robiť. Ja sa už budem musieť vzdialiť, ideme na pieskovisko. Takže deti bacha, idem ja!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 ahoj na budúce
@hradnapani

hradnapani
6. máj 2013

@cerez aj my pojdeme 🙂 Piesku zdar! 😀

doliva
autor
6. máj 2013

takže neuškodí vrtanie mám kaz a ma to bolý a ja nieos typ človeka čo vydrží s takou bolesťou aj mesiac...

hradnapani
6. máj 2013

@doliva infekcia z pokazeneho zuba moze byt pre babo nebezpecna, ovela ovela viac ako nejake vrtanie, takze navsteva zubara je uplne namieste.

doliva
autor
6. máj 2013

@hradnapani no tak si pekne pojdem k zubarke a nech si vravi co kto chce co chce

hradnapani
6. máj 2013

@doliva ajaj, a to ti hadam niekto hovoril, ze nemas ist? ved bolest zubov je jedna z najhorsich...

doliva
autor
6. máj 2013

@hradnapani no presne a ze aj tak ma nevezme lebo tehotnej ani len vrtat nebudu...Ale idem ved uvidim co mi povie

hradnapani
6. máj 2013

@doliva tak to ti musela povedat nejaka (ne)priatelka 😠 ... samozrejme, ze ti to zubarka osetri...

aristka
6. máj 2013

jedno mi povedz,prečo funguješ na tom kto čo povie,moja budeš matka a to je veľký inštitút,tak sa vzchop,šupni si veľa sebavedomia a nerieš hlúposti,lebo to budeš mať ťažké,bolí zub idem zubárovi,bábo neohrozí vŕtanie ani lokálna anestézia ,ale zápal zo zuba a to ako zvládneš domácnosť,to nerieš ,teraz si šéfka ty a hotovo...

doliva
autor
14. máj 2013

@aristka tak presne tak,ako ja si všetko vediem tak aby bolo čisto,najadeni sme boly a dobre je

mima12214
26. jún 2013

Ja vás obdivujem, že to zvládate s úsmevom radíte. Za o ja sa neviem hádam už ani usmiať 😒 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre