• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Civi, ty mas ale myslienky :slight_smile:
na rukach by som babo neniesla v ziadnom pripade ani ja...
Akurat iba uvazujem, ze ci vajicko - autosedacka, alebo ci nezoberiem vloznu prenosnu tasku z kociarika a vsuniem ju do pasu na zadnom sedadle a pripnem. Tam si bude babatko lezkat v klude a bude priputane o zadne sedadlo.

Akurat sa neviem rozhodnut, tak som pripravila obidve alternativy... Vy si co myslite o tych prenosnych taskach z kociarika?
Tu prenosnu tasku myslim takuto:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/mekka-vlozna-taska-teutonia-p3906/
21. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi - hehee no neviem, ale z toho, čo si písala, si myslím, že tvoj doki alkoholu neholduje a neriskoval by pri jeho povolaní, že by bol opitý alebo tak.. ale jasne, človek nikdy nevie... :angry: :grinning:

tarinka - ja osobne neviem, ani som si nevšimla v tom texte pri tej taške, či je to vhodné na prevoz v aute.. ak je to schválené a tak, tak v pohode asi.. neviem, to je môj názor no.. asi som nepomohla.. :sweat_smile:
21. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi,, v utorok sa vidime :grinning: ja som tiez kinderko stale :grinning:

baby ja som prejedena od obeda este ale strasne az mi je tazko na zaludku,,, dala som si Fatru ale nezabera :sweat_smile: pfuj, no mne je na vrackanie uff.. :sweat_smile: dnes mam ozaj zly den ...
21. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi no krasne tak mozno pekne potiahnes do terminu a nerata ti to tu na konikovi dako vela????
21. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka, Silvi ma v pase, ze termin ma 23.3 :slight_smile:
21. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka- my budeme brať bábo vo vaničke čo je z kočíka , ale ak je to v pohode prevážať bábo v prenosnej taške a dá sa aj pripútať tak prečo nie

kiwi- skús si rozmasírovať čemer možno ti to pomôže :sweat_smile:
21. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je čemer? :sweat_smile: neznalosti
21. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil ano skusim :unamused: . blééé, no hruuza, uz sa neprežerem prisaháám! :confounded:
odkial ty si vlastne? kurnik sak terz to v pasoch neukazuje odkial sme,,, ci len ja som slepa? :sweat_smile: predtym ukazovalo mesto, ak sme ho zadali pri vyplnani pasu...
21. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, ja tiez neviem, co je cemer :slight_smile:
21. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, on nepije, je to taky pedantny Nemec puntickarsky, takze asi bude vsetko OK.. :wink:
len cloveku uz drbka a napadane hocico, ked sa ten termin tak blizi :astonished: :astonished:

tari, podla mna ta taska je ako vanicka, ked sa da priputat, takze na prevoz by to malo byt ok......
21. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm má zajtra dovolenku a vymyslel že pôjdeme na výlet a ani malá nepôjde zajtra do škôlky. no zbohom. chce ísť niekde sa popozerať von do prírody. len či to ja zvládnem budeme utekať rovno do pôrodky :grinning:
21. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zo Senca :grinning: a čemer je ked sa naješ a je ti ťažko a na spanie tak na rukách sa ti spravia také hrčky ktoré treba rozmasírovať a potom sa vygrgáš a je ti lepšie ale je dobré si vymasírovať aj krk mne to pomáha :dizzy_face:
21. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak o tomto som ozaj ešte nepočula a ani sa s tým nestretla.
21. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami no mne sa týždne končia vždy vo štvrtok... čiže ja som od min. štvrtka 39tt+3dni a ono to ukazuje 40tt začatý - chápem správne??? bože babule, ja som dilin :grinning:
kiwi - teším sa na utorok, snáď teda to nepríde vnoci na niektorú z nás.. ja si počkám.. ale inak na posledných 2 poradniach, čo som sa rozprávala s tehulkami, tak vždy tam tá daná ostala - jedna začala krvácať na poradni, no a min. utorok druhú poslali domov, že zajtra na príjem, ctg, utz a tak a že si počká už v nemocke na príchod malej Silvinky, lebo tiež mala 2 TP - jedne na 12. a druhý na 21.3. no a porodila v piatok - mi písala sms.. tak som zvedavá, či mne na poradni nepovie, že tak zavolajte mm, nech prinesie vaše veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď ja by som nerada ostala v nemocke len tak, ale pokial to pomôže Dankovi tak okii :dizzy_face:
21. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vam kedy hovorili 2 TP? lebo mne zatial moja gyn len ten 1, co sa v 12tt stanovuje. Ci to az na poradni v nemocke?
21. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici - mne podla poslednej menštruácie vychádza termín na 23.3. a podľa toho utrz v 12tt to vychádza na 3.4. - dr. sa pýtala, či mi sedí dátum poslednej mrchy, ale nebola som si istá, tak to nechala "otvorené" a podľa utz to vychádzalo stále na ten apríl a v 30tt na utz mi povedala, že to "dobehol" a je veľký na ten svoj - môj prvý termín ... no proste som z toho jeleň.. aj tak príde vtedy, kedy si zmyslí on :angry: :dizzy_face:
21. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici mne povedali 2 TP v 30tt ked som bola na kontorole a nemáš to napísané v tehu knižke???
21. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, mne podla UTZ povedala TP ze 20/4 a podla PM mi vychadza 19/4.....
21. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vsade len 1 TP, a ked som bola na morfo, tak tak mam 2, ale rozdiel tiez len 2 dni - ze 20.a 18.4.
21. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cici, mne druhy TP nevravel, povedal tiez, ze TP sa urcuje v 7tt - max do 12tt a potom sa uz nemeni.

akurat ked je planovany CS, ten sa robi 14 dni pred normalnym TP...preto som mala najskor 26.3.

len to svrbenie a problemy s pecenou nam prekrizili plany :confounded:
21. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, ja mam len jeden TP...podla PM. na sone na NT sme boli vacsi ale nic sa neposuvalo.
tak uvidime ako sa slecna zariadi :dizzy_face:

civi, ani tu nepustia babo z nemocnice pokial nemas autosedacku.

silvi, krasne vyzera tych 40tt pri tvojom mene :dizzy_face:
21. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici tak to máš fajn - to porodíš v "termíne" dokonca úplnom .. a najlepšie inak je, že teda tehu môže trvať až tých 42tt - tak to potom máme aj tretí TP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj to tak mám 1 TP 28.4 a 2TP 26.4 ale aj tak si myslím že bude skorej :grinning:
21. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mám termín sekcie až 31.3. takže nech tam malá ešte chvílu pobudne :grinning:
21. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alicc, takze buduci tt som len ja na rade???? :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja po 15.4. beriem hocico a ziadne prenasanie :slight_smile:

civava - aj silvi uz je v termine :slight_smile: tak sa drzte obe
21. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahhaa hej, silvika ma tiez rovnaky TP.. tak nech nam to vyjde naraz :wink: to by bola sila, dve aprilovciatka v jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babule idem do postele,dobru nocku a pa pa zajtra.... :dizzy_face:
21. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som zabudla, zuzka ide zajtra aj s maxikom domov :dizzy_face:
maju sa dobre obaja :dizzy_face:, maxik vraj celu noc prespinka, papa v noci len 1x....
zuzka zatial nema mliecko, davaju jej materske mliecko od inej maminky....

paaaa
21. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavava aj ja chcem byť na rade. :sweat_smile:
21. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaj najlepšie je to, že ja som plne funkčná, akurát teda so zohýbaním mám malinkos problemos... :grinning: a hajám super, teda chrápem ako drevorubačská píla - drahý nemôže spať posledné noci, to aj štuple do uší si kúpil a aj tak je nedobre.. ale hlavne, že ja hajam :grinning: cikať chodím často, beda, ak sa mi nechce sa trepať na wc, to potom aj bruško pobolieva, tak to utekám hneď, inak ok... :sweat_smile:
takže ja sa ani na ten 40tt necítim.. uvidíme no, čo a ako..
ozaj moni - len tak btw ani nám nevyšiel ten byt, čo sme mali mať.. takže v 2izb byte s rodičmi ostávame.. som zvedavá, ako to pôjde a či to pôjde.. len som teda chcela, že nie ste v pod. situácii sami.. a to už sme mali zmlluvu podpisovať skoro.. ale že možno potom časom, ak tam nebude niekto iný.. no tak som straaašne zvedavá, ako to dopadne.. budem aj vám držať palce :wink:
21. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok