Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
9. máj 2010

Marika- inak maly ma super usmevik.... taky ze "heeej, kocka tak co, ideme na rande" 😀

Zuzi- s tym spankom to je ale u nas tak, ze malinka vie spinkat najlepsie tak od osmej deviatej do polnoci, 5hodin sme este asi nepospali ale a potom uz je hore po dvoch troch hodinkach a potom uz nam od nejakej 3-4 hodiny rano nechce spinkat.

fleury
9. máj 2010

seus, aktakk dik za odpovede 🙂

seus a aky typ tej sedacky to je? Vidim, ze Chicco, ale cely nazov mi nehodis? 😉 Nasa mala takto boxuje ruckami tiez, ked je nervozna, to je u takych malych deti bezne si myslim.

sasikas
9. máj 2010

Ahojte baby....ja akosi nestiham pri tej nasej krpatej...🙂
Aktakk- nase presne ako u vas , najlepsie spinka od tej 20.ej do cca polnoci, to je tvrda jak drevo a potom uz sa budi asi po 2-3 hodkach a vydrzi podla nalady tak do 5.ej 😠 cez den toho tiez moc nenaspime, dnes nastal vynimocny stav uz taha skoro 3 hodiny....no nechapeme.... 😀 asi to bude aj tym pocasim....

a tiez som sa chcela akurat spytat ze ako dlho ste krvacali po cisarskom....ale vidim ze ste to tu prave rozoberali....ja to mam take divne, ze asi 2 tyzdne dost intenzivne, minuly tyyzden skoro nic a teraz sa mi to zase neako pustilo.... 😲 tak zu by mohol byt aj konec, neee?....

sasikas
9. máj 2010

A este dodatocne gratulujem Moni....kraaasna je malinka.... 🙂

seuska
9. máj 2010

Fleu jak kukam tak kukam na to lehatko neni tam typ pisany, my sme ho kupovali na inzerat za 30 eciek a krabicu mam v garazi ze by tam bol presny typ napisany. Este ta pani co nam ho predavala vravela ze pri prvom dietatku mala lehatko Fisher Price a ze bolo nejak blbo polohovatelne, toto Chico si nevedela vynachvalit, ze vraj je to lepsie... daj si do googlu chico lehatko a najde ti presny typ. Nasa mala to vibrovanie zboznuje ked jej to zapneme 😀

takze nemam stresovat ze mam doma autistku? 😀 Vsetky deticky zrejme take nervy chytaju a boxuju ruckami a sermuju. Fu to jsem se lek 😀

sasikas
9. máj 2010

Seuska- to s tymi rucickami je myslim normalne....aj nasa si stale pred tvarickou sermuje aj ked papa tak jej ich kolkokrat musim chytit, lebo ju to znervoznuje....a na noc sme jej ich zacali tak s plienockou zvazovat k telicku, zevraj vtedy babatka lepsie spia.....a zda sa mi ze to trochu zabralo....bo spinka tak kludnejsie.... 🙂 teda zatial sme to skusali len druhu noc, tak uvidime....

seuska
9. máj 2010

Tak teraz som sa nasmiala. moj mm bol s malou vonku, boli v kauflande a mne (mamke) kupil kvietok k dnesnemu sviatku a nasa mala ma dnes presne mesiac tak jej kupil take pekne ponozky, akurat ze velkost 20 😀 tak o 6 rokov jej mozno budu 😀 😀 😀 . Si neviem predstavit ze by som ho mala poslat kupit vybavicku, by mi asi skolsku tasku doniesol 😀 😀

janicka11
9. máj 2010

😀 😀 😀 seuška máš skvelého manžela,ved aj snaha sa cení,ne?

seuska
9. máj 2010

Jani jasne ze sa snaha ceni, sak ja som ho aj pochvalila a podakovala za Sašku 😵 To len Vam tu pisem ze jakeho ja mam doma nakupovaca 😀

janicka11
9. máj 2010

No a čo,ved to nevadí predsa...A tiež dodatočne všetko najsamlepšie k tým piatkovým meninám,teda všetkým Monikám všetko len to naj....Skorej som sa sem nedostala.

martina05
9. máj 2010

Ahojte baby, dúfam, že si na mňa pamätáte, ja som taká nesíhačka a ešte k tomu mám aj problémy s notebookom tak som tu už dlllho nebola... Dúfam, že sa to dá skoro do poriadku a opäť sa rozbehnem v prispievaní ...
Dnes som sa dostala k netu, tak všetkým blahoželám k bábätkám a všetkým maminkám blahoželám k dnešnému dňu matiek.... 🙂 🙂 🙂
vanda nám pekne rastie a priberá už vážime cez 4 kg a meriame 55cm, stále kojím, len momentálne máme máme asi prvú laktačnú krízu, malá si pýta papať skoror v kuse, dúfam, že to rýchlo prejde..
Máme za sebou už aj prvú chorobu..zápal očka.. prešiel nám ale za 2 dni, tak dúfam, že teraz nás bude dlho každá choroba obchádzať..
Keďže si nemyslím, že vás stihnem dočítať úplne, idem len tak nakuknúť, čo je tu nové....

aktakk
9. máj 2010

janicka- uz som sa na to pytala, ale asi si necitala spatne prispevky...ci si priamo z puchova?

aktakk
9. máj 2010

Seuska- ja myslim, ze moj drahy by bol podobny nakupca 😀 .Inak, my mame prave to lehatko Fisher price..mam ho od sestry pozicane, jej dcerky v tom nechveli byvat, uvidim ako to bude s nasou.

Martina- jasne ze pamatame 😉 .

Saska- veru aj nasa dnes nejak vynimocne buva. Nechapem!!!

janicka11
9. máj 2010

Aktakk,čítam si aj spatné príspevky,ale iba tak jedným okom rýchlo,tak nevšimla som si prepáč.Nie,niesom priamo z Púchova,som 18km odPúchova z jednej deinky malej.Prečo?

aktakk
9. máj 2010

Lebo som hravala za Puchov hadzanu 😉

janicka11
9. máj 2010

😀 😀 😀 Aha,dobréééééé.... 😝 😝

aktakk
9. máj 2010

🙂 🙂 🙂

fleury
9. máj 2010

sasikas s tym krvacanim som na tom rovnako, tiez najprv silnejsie, potom preslo a teraz sa to zase vratilo, ale uz len take slabsie ..

seus uz som nasla na nete 😉

pridavam sa k dnes spiacim detickam!!! asi je to malej darcek ku dnu matiek 😀 😀 Aj ked viac to tipujem na prechadzku pred obedom dlhsiu a chystame sa zase, nad nami maju nejaku oslavu, dupu jak kone, sak my im to vecer vraaatime 😀

fleury
9. máj 2010

seus praktickeho mm mas 😀 😀 To moj kupuje uz malej veci jedna radost, ja som sa od decembra do obchodu stale nedostala, u nas budem zda sa za neprakticku v nakupovani ja!! 😀

moni
9. máj 2010

ahojte len chcem pozdravit, a popriat krasny den matiek! 😵 😵 😵

mackopuf
9. máj 2010

Ahojte maminky 😉 Aj ja prajem pekny den matiek.

zuzana1971
9. máj 2010

ahojte, Maxik je sikovny chlapcek vyhral dnes mamicke k sviatku na jednej akcii v tombole vonavku 😀 kupila som mu 1 listok...ked bude vacsi bude mi diktovat cisla do lotta ked ma take stastie v hre 😀 😀 😅

cinocka
9. máj 2010

my sme dnes tiez prespali skoro cely den 😝 uvidime aka bude noc 😵

prajem krasny den matiek 😉

cinocka
9. máj 2010

a zuzi, maxik je krasny v tej supravicke 😝

juliap
9. máj 2010

ahojte mamicky, vsetko najlepsie ku dnu mamiciek ... 😉
nas pustili dnes poobede domov, tak uz si uzivame, potom napisem, ako sme vlastne dopadli, ale som stastna, ze sa nic zle nestalo a mame maleho jarka v poriadku na svete ... 🙂

civavava
autor
9. máj 2010

babenky, len na skok, zelam NAM vsetkym krasny Den Matiek....zasluzime si 😵

zuzanka, Maxik je nadherny v tom obleceni!

civavava
autor
9. máj 2010

babule este - ako sa prejavuje ten zapal ociek? lebo sa mi zda, ze Renko ich ma opuchnute.... 😲

grekyna23
9. máj 2010

mamicky aprilovky, aj ja prajem vsetko naj k dnesnemu sviatku 😉
joj, dnes v noci som sa zobudila na bolest nad prsnikom skoro pod pazuchou a som tam mala taku hrcu, to asi z toho, ze som dost dlho spala tak na poloboku na tej strane a som si tam asi priskripla nejake mliekovody 😖 , uz sa radsej asi nebudem pokusat spat na boku ☹ , ale ako mala cez den papala, tak mi to roztahala a nastastie uz tu hrcku nemam 😵 , ale prelakla som sa riadne, bol to neprijemny pocit a aj bolest 😒
inac, zuzka, nemoze ti tvoja detska doktorka pre Maxika dat to UM na predpis? by ta to vyslo o nejake 4 - 5 eur na krabicke lacnejsie, lebo mne to tak doktorka v nemocnici radila, ked mi malu dokrmovali 😉
a Maxika riadne paradis, je to fesacisko riadne 😵
a tot je nasa mesacna princezna :

cicimon
9. máj 2010

caute

tak k tomu kupaniu - my kupeme kazdy druhy den cca okolo 19.30, ak mala spi tak ju prebudime a vtedy je max. kludna...celkom sa jej kupanie paci

vcerajsie krstiny sa celkom vydarili, mala ani nepipla, bola uplne zlata, 8 ludi sme tiez prezili, len budem prat este tyzden 🙂 kolacov tiez este vela mame a mala dostala plno darcekov 🙂
svokra tiez mala par periel,...

baby - jete cokoladu a orechy? ked su napr v kolacoch? polka kolacov co sme dostali a torta su bud cokoladove alebo s orechami..a k meninam som dostala asi 4 cokolady

cicimon
9. máj 2010

a ma nechutne seklo nejako v krku, tak sa velmi nemozem otacat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre